Jump to content
Dogomania

Najbardziej skrzywdzony pies na dogo – jest stary, chory, a jednak wyrzucony na pustkowiu na pewną śmierć, dlatego w oczach nie ma już nadziei. Zajrzyjcie do Małego. Mały zostaje na zawsze u pani weterynarz Magdy:)


Recommended Posts

47 minut temu, Nadziejka napisał:

 

 Tolu prosze o num konta
 zaplace za wyroznionko ogloszen
            niechaj stanie cud
 dla tego przecudnego psinunia

 

37 minut temu, agat21 napisał:

Zafunduję jutro :) Które najlepiej wyróżnić?

Dziewczyny, bardzo dziekuję za zafundowanie  wyróżnień ogłoszenia Małego. Ja swoje już wyróżniłam, nastepne w kolejce jest Asi - Alaskan na Warszawę i B-b na Poznań.

Nadziejko, wyślę Ci mój nr konta a potem wyróżnie ogłoszenie Asi Alaskan. Agatko, jeżeli możesz, to proszę o wyróżnienie ogłoszenia b-b, ok?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Havanka napisał:

 

Dziewczyny, bardzo dziekuję za zafundowanie  wyróżnień ogłoszenia Małego. Ja swoje już wyróżniłam, nastepne w kolejce jest Asi - Alaskan na Warszawę i B-b na Poznań.

Nadziejko, wyślę Ci mój nr konta a potem wyróżnie ogłoszenie Asi Alaskan. Agatko, jeżeli możesz, to proszę o wyróżnienie ogłoszenia b-b, ok?

Ok. :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

 

Dziewczyny, bardzo dziekuję za zafundowanie  wyróżnień ogłoszenia Małego. Ja swoje już wyróżniłam, nastepne w kolejce jest Asi - Alaskan na Warszawę i B-b na Poznań.

Nadziejko, wyślę Ci mój nr konta a potem wyróżnie ogłoszenie Asi Alaskan. Agatko, jeżeli możesz, to proszę o wyróżnienie ogłoszenia b-b, ok?

Bardzo dobry pomysł, zeby wyrózniać ogłoszenia w kolejności ich wykonywania, sprawiedliwy wybór :)

Bardzo dziękuje wszystkim fundatorom:)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tola napisał:

Zrobiłam Małemu OLX na Wrocław, wrzucam też link do wcześniejszego postu

https://www.olx.pl/oferta/jestem-maly-i-wciaz-wierze-w-ludzi-CID103-IDAQJ80.html

To ja dzisiaj wieczorem wyróżnię!  mam akurat jeszcze naszego Lakusia do wyróżnienia, kilka ogłoszeń i będziemy razem zaciskać! spoko.gif

11 godzin temu, agat21 napisał:

Zafunduję jutro :) Które najlepiej wyróżnić?

Ja biorę to na Wrocław,... może będzie to właśnie miasto ;)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anica napisał:

To ja dzisiaj wieczorem wyróżnię!  mam akurat jeszcze naszego Lakusia do wyróżnienia, kilka ogłoszeń i będziemy razem zaciskać! spoko.gif

Ja biorę to na Wrocław,... może będzie to właśnie miasto ;)

 

Anico, pieknie Ci dziekuje ! Kazde wyroznione ogłoszenie zwieksza szanse Malego.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Nadziejka napisał:

Havanko

 poslalam juz ku Tobie

bedziesz miec ciocia jutro na koncie

 pozdrawiam

Nadziejko, już mam i ogłoszenie wyróżnilam:P1020734.JPG

     
 
2 godziny temu, agat21 napisał:

Ogłoszenie na Poznań wyróżnione na miesiąc :)

Agatko, super !!! Bardzo dziekuję !!!

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.07.2019 o 23:03, Nadziejka napisał:

Havanko

 poslalam juz ku Tobie

bedziesz miec ciocia jutro na koncie

 pozdrawiam

 

Dnia 24.07.2019 o 09:29, anica napisał:

To ja dzisiaj wieczorem wyróżnię!  mam akurat jeszcze naszego Lakusia do wyróżnienia, kilka ogłoszeń i będziemy razem zaciskać! spoko.gif

Ja biorę to na Wrocław,... może będzie to właśnie miasto ;)

 

 

Dnia 24.07.2019 o 13:45, agat21 napisał:

Ogłoszenie na Poznań wyróżnione na miesiąc :)

Pięknie wszystkim dziękuję   serce-ruchomy-obrazek-0824

Nie tracę nadziei, ze znajdzie się gdzieś miejsce dla Małego.

Bardzo tez proszę o pokazywanie bidulka wsród swoich przyjacioł, znajomych,  czasami taki dom znajduje  się zupełnie niespodziewanie...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.07.2019 o 11:44, Havanka napisał:

Anico, pieknie Ci dziekuje ! Kazde wyroznione ogłoszenie zwieksza szanse Malego.

Żeby tylko zadzwonił telefon! TEN telefonprosi.gif

Wyróżniłam dopiero dzisiaj na miesiąc, przepraszam wczoraj wiadomość o powrocie Dosi z adopcji, dosłownie zwaliła mnie z nóg :(

https://www.olx.pl/bundles/confirmpaid/?payment_id=86082351

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, anica napisał:

I ja również!  już tyle razy się to zdarzyło na dogo, dlaczego nie tym razem? prosi.gif

No właśnie. Gdybym nie była świadkiem takich cudów, to pewnie nie miałabym nadziei. Jednak wiem, ze cuda istnieją. Czasem trzeba na nie poczekać i pomóc szczęściu, ale nadzieja jest zawsze.

Mały jest leczony, nie głoduje i nie umiera już na pustkowiu. Szczęśliwy Los dał znać o sobie. Mały powoli będzie wracał do równowagi psychicznej i fizycznej, na tyle, ile mu zdrowie pozwoli.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.07.2019 o 19:57, anica napisał:

Żeby tylko zadzwonił telefon! TEN telefonprosi.gif

Wyróżniłam dopiero dzisiaj na miesiąc, przepraszam wczoraj wiadomość o powrocie Dosi z adopcji, dosłownie zwaliła mnie z nóg :(

https://www.olx.pl/bundles/confirmpaid/?payment_id=86082351

 

20 godzin temu, agat21 napisał:

Wierzę, że ktoś z dobrym sercem znajdzie ogłoszenie o Małym. I nie pozwoli mu to już żyć bez niego. 

 

6 godzin temu, anica napisał:

I ja również!  już tyle razy się to zdarzyło na dogo, dlaczego nie tym razem? prosi.gif

 

3 godziny temu, Havanka napisał:

No właśnie. Gdybym nie była świadkiem takich cudów, to pewnie nie miałabym nadziei. Jednak wiem, ze cuda istnieją. Czasem trzeba na nie poczekać i pomóc szczęściu, ale nadzieja jest zawsze.

Mały jest leczony, nie głoduje i nie umiera już na pustkowiu. Szczęśliwy Los dał znać o sobie. Mały powoli będzie wracał do równowagi psychicznej i fizycznej, na tyle, ile mu zdrowie pozwoli.

 

2 godziny temu, Figunia napisał:

I ja zaglądam do Piesia. Życzę mu wspanialych Ludzi-Opiekunów, żeby byl kochany i zadbany juz zawsze. Też wierzę, ze to możliwe, oby tylko stał się ten cud jak najprędzej.

Bardzo się cieszę, ze jesteście tutaj u Małego , wierzę w siłę życzeń i marzeń i tez mam nadzieję, że jeszcze będziemy tutaj płakać ze szczęścia Małego:)

Byłam dzisiaj w lecznicy w Izbicy tuż przed jej zamknięciem, więc nie było czasu, nie widziałam Małego, ale następnym razem na pewno zrobię fotki.

Wiem, ze wyniki badań skóry wysłane zostały do Warszawy, wetka czeka na wyniki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...