Jump to content
Dogomania

KONIEC rozliczony *Książki, książki i jeszcze raz książki. **KT dla Fabii, Balbinki i Florence,


NikaEla

Recommended Posts

2 godziny temu, christo_fair napisał:

Książki dotarły, pięknie dziękuję :-) I idę na poszukiwanie bazarku z biżu, żeby tam też potwierdzić odbiór ;-)

 

9 minut temu, guccio napisał:

Książki już u mnie.Dziękuję bardzo.

To błyskawicznie, wysłałam wczoraj w południe

Link to comment
Share on other sites

Przeglądam książki i dopiero teraz zwróciłam uwagę,że Grocholę otrzymałam nr 30 za 5zł a zamawiałam nr 31 za 3zł.Jeszcze coś dobiorę z bazarku.Więc zaznacz,że nr 30 sprzeadane i sprawdż  czy  nie muszę dopłacić 2 zł .Zostaw Grocholę poz 31.Póżniej napiszę co jeszcze wybrałam.

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, guccio napisał:

Przeglądam książki i dopiero teraz zwróciłam uwagę,że Grocholę otrzymałam nr 30 za 5zł a zamawiałam nr 31 za 3zł.Jeszcze coś dobiorę z bazarku.Więc zaznacz,że nr 30 sprzedane i sprawdż  czy  nie muszę dopłacić 2 zł .Zostaw Grocholę poz 31.Póżniej napiszę co jeszcze wybrałam.

strasznie przepraszam za pomyłkę

(policzyłam 3zł)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, NikaEla napisał:

strasznie przepraszam za pomyłkę

(policzyłam 3zł)

10,59,23 jeszcze poproszę i tą Grocholę za 3 zeta ale policz 5 zł. i będzie dobrze.Podlicz wszystko z przesyłką i daj znać,W poniedziałek wyślę kasę.

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, guccio napisał:

10,59,23 jeszcze poproszę i tą Grocholę za 3 zeta ale policz 5 zł. i będzie dobrze.Podlicz wszystko z przesyłką i daj znać,W poniedziałek wyślę kasę.

Bardzo dziekuję

 czyli pakuję:

IMG-20190722-103921-640x480.jpg

IMG-20190722-104320-640x480.jpg

:IMG-20190722-104135-480x640.jpg

od-taty-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...