Jump to content
Dogomania

KONIEC rozliczony *Książki, książki i jeszcze raz książki. **KT dla Fabii, Balbinki i Florence,


NikaEla

Recommended Posts

19 godzin temu, NikaEla napisał:

Byłam, w tym roku miałam kryzys. ( Jedynie gimnzajaliści dalej tak mówili).

Nie mogę się odnaleźć wśród młodzieży, która nic nie umie i nie chce się nauczyć.

Jeśli nawet, to ludzkie , będzie tu chyba pasowało powiedzenie... wszystko co Ciebie nie zabije, uczyni silniejszym :) 

Nooo... Super nauczyciel, takich uczniów nie może zakceptować!  a przecież jesteś Super nauczycielemok2.gif

5 godzin temu, NikaEla napisał:

Nowy Dz, nowe spojrzenie.

Zapraszam na zakupy

To niech będzie jeszcze Dobry dzieńthumbup.gif

16 minut temu, NikaEla napisał:

Miałam jechać na spacer do lasu ale dopadła mnie migrena. I tylko ciasta piekę na niedzielę

To szkoda że ja wyjeżdżam....ciasta jeszcze nie odmówiłam ;)

Link to comment
Share on other sites

Hejka z rana !!!

Potwierdzam odbiór fantów - baaaaardzo dziękuję. Przyszły już w piątek, ale też mnie rozłozyła na łopatki migrena i zaszyłam się ze swoim cierpieniem w jaskini....

Dziewczynki kochane - nie dajcie się żadnej rezygnacji, łapcie dystans, niech radość wypełnia Wasze serducha i z nowym zapałem zmieniajmy świat... To nie jest łatwe, więc czasem opadają nam rączki, ale może po to aby zwolnić, przemyśleć, nabrać dystasu i z nową energią ruszyć do boju...

I zapraszam na ten bazarek bo książki w stanie wręcz idealnym, bizuteria boska a obsługa na medal... Więc kupujcie, forsa dla sierściaków potrzebna...

Pozdrawiam

K.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Kajutek napisał:

Hejka z rana !!!

Potwierdzam odbiór fantów - baaaaardzo dziękuję. Przyszły już w piątek, ale też mnie rozłozyła na łopatki migrena i zaszyłam się ze swoim cierpieniem w jaskini....

Dziewczynki kochane - nie dajcie się żadnej rezygnacji, łapcie dystans, niech radość wypełnia Wasze serducha i z nowym zapałem zmieniajmy świat... To nie jest łatwe, więc czasem opadają nam rączki, ale może po to aby zwolnić, przemyśleć, nabrać dystasu i z nową energią ruszyć do boju...

I zapraszam na ten bazarek bo książki w stanie wręcz idealnym, bizuteria boska a obsługa na medal... Więc kupujcie, forsa dla sierściaków potrzebna...

Pozdrawiam

K.

Kajutku, kochana. Łączę się zw migrenowym bólu (sobota była masakryczna) i zapraszam serdecznie na kolejne bazarki, które będę tworzyć ( w ramach długiego urlopu)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Kamila Proc napisał:

kto powalczy o kniszki?

No właśnie, kto?

 

4 godziny temu, mdk8 napisał:

Pieniądze już są na koncie Balbinki . Dziękuję :) 

Mam nadzieję, że to nie koniec i że ktoś jeszcze coś kupi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...