Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZAM. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów :) Do 25.08.2019 r. do godz. 21:00


elik

Recommended Posts

8 godzin temu, Aska7 napisał:

Dzień dobry : )

Witam serdecznie  :)  Doglądasz swoich fancików  :)  Słusznie  :)

4 godziny temu, Radek napisał:

Kto zajrzy na świąteczne zakupy? 

 

1 godzinę temu, Radek napisał:

I w święta są zakupy:) 

A widzisz  :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, ona03 napisał:

Dzień dobry :)

Poproszę Nr 19 - KT,  Nr 92 b - KT,   Nr 99 a - KT

 

Poproszę o długość tuniki Nr 43,  czy się rozciąga, na jakiej długości jest najszersza ? :)

Witam, witam i o zdrowie pytam  :)   Serdecznie dziękuję za pomoc dla psiaczków     19954611_kwiatki8.jpg.f8932be9695e8b110b5c67c7579114ad.jpg

Pędzę zanotować zakupy i muszę zaciągnąć języka u themagda, bo to u niej jest ta tunika. Nie obawiaj się jednak, że będziesz musiała zapłacić dwa razy za przesłanie. Po zakończeniu bazarku, themagda przyśle do mnie wszystkie wylicytowane fanty i wysyłka będzie z jednego miejsca.

Można też będzie odebrać osobiście od themagda, ale trzeba to będzie zaznaczyć zaraz po zakończeniu bazarku, zanim themagda zdąży przysłać mi fanty.

EDIT

Tunika nr 43 jest długa na 78 cm, jest niewiele rozciągliwa, jak to jedwab. Najszersza jest na dole.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Besia11 napisał:

Witam jakie są wymiary bluzeczki nr 44 i czy jest prześwitująca ?

Witam serdecznie i bardzo dziękuję za zainteresowanie bazarkiem    1025373866_kwiatki2.gif.3746079a88ba5681936c99fb4064dcb8.gif

 

44. Bluzka z bardzo cienkiego jedwabiu margiliańskiego. Luźna, leciuchno prześwitująca.

      szer. p/pachami  67 cm,      dł. 70 cm

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Radek napisał:

Nie dość, że widzę, to jeszcze się cieszę:) 

Radości w życiu nigdy za wiele :)

A wiesz, że paczka jeszcze do mnie nie wróciła? muszę się za nią rozglądnąć.

 

5 godzin temu, Isabel napisał:

Zapraszamy następnych kupujących :)

Dziękuję bardzo, dziękuję :)

Zapisałam w poście rozliczeniowym, ale i tu spieszę powiadomić, że 13.08. dostałam 20,00 zł od Isabel za buciki, które nabyła w opcji K.T.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Besia11 napisał:

przepraszam ,ale zapytam jeszcze o nr 44 ,czy po obwodzie jest 67 cm czy jest 67 cm x 2 ?

Oczywiście powinno być x2 i tak dopisałam, ale coś mi to nie za bardzo pasuje. Jutro, bo dzisiaj już zbyt późno, żeby dzwonić, dopytam themagda i zapodam :)

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Radek napisał:

Poproszę numer 100 za wywoławczą. Może (jak wygram) uda się wysłać wspólnie;)

Dobry wybór Radku :) Śliczny wisior. Na pewno spodoba się żonie. 

Bardzo serdecznie dziękuję    2054405212_kwiatki6.gif.07a289c674a07d0b1566b31c264482d2.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, elik napisał:

Witam, witam i o zdrowie pytam  :)   Serdecznie dziękuję za pomoc dla psiaczków     19954611_kwiatki8.jpg.f8932be9695e8b110b5c67c7579114ad.jpg

 

Dziękuję  bardzo zdrówko podreperowane :)

 

 

21 godzin temu, elik napisał:

 

Tunika nr 43 jest długa na 78 cm, jest niewiele rozciągliwa, jak to jedwab. Najszersza jest na dole.

Na tunikę chyba się nie zdecyduję, troszkę  wąska......

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, guccio napisał:

Oj namyślałam się.Radek ma podobny gust.Ale nie będę przebijać-wszak dla lepszej połowy wybrał.

W takim razie nr 31 poproszę.Swoją drogą Radek rozwiązał mój problem.

Też piękny wisior, dziękuję i gratuluję wyboru     1215588958_kwiatki2.gif.100dfdb0f3509b94a34e433b8b9cbfd0.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...