Jump to content
Dogomania
elik

Zapraszamy i życzymy udanych zakupów :) Do 25.08.2019 r. do godz. 21:00

Recommended Posts

3 godziny temu, ona03 napisał:

Na tunikę chyba się nie zdecyduję, troszkę  wąska......

Dziękuję za informację  :)

3 godziny temu, ona03 napisał:

Bardzo poproszę o poprawienie Nr 99 b - jest zaznaczony,  Nr 99 a mnie a wpadł w oko :)

Bardzo przepraszam za pomyłkę,  już poprawiłam    1474690890_kwiatki9.gif.78889482136882a9e5c2b2f4919530bd.gif

1 godzinę temu, Onaa napisał:

Zaglądam z zaproszenia :). Poproszę pierścionek nr92 C w opcji KT. I mam pytanko o wymiary  sukienki nr 111.

Witam serdecznie krajankę  :)  i bardzo dziękuję za pomoc dla psiaczków     886810181_kwiatki2.gif.bca42525a37f30dbcde7b9f91418a6b9.gif

Pędzę zakonotować   biegne.gif.9036ad855392bcc293be39b2fdef2e70.gif

13 godzin temu, Aldrumka napisał:

czy T-sherty nr117 i 119 są bawełniane ? jakie sa wymiary tego drugiego ?

Bardzo przepraszam, ale ponieważ od wczoraj mam gości, musiałam paczki z fantami przenieść z tarasu do narzędziówki. Są złożone jedna, na drugiej i nie jestem w stanie dotrzeć do właściwej paczki.

Na wszystkie pytania dotyczące jakości i wielkości fantów będę mogła odpowiedzieć jutro po wyjeździe gości, gdy paczki z fantami wrócą na ich właściwe miejsce :)

1 godzinę temu, elik napisał:

Bardzo przepraszam, ale ponieważ od wczoraj mam gości, musiałam paczki z fantami przenieść z tarasu do narzędziówki. Są złożone jedna, na drugiej i nie jestem w stanie dotrzeć do właściwej paczki.

Na wszystkie pytania dotyczące jakości i wielkości fantów będę mogła odpowiedzieć jutro po wyjeździe gości, gdy paczki z fantami wrócą na ich właściwe miejsce :)

spokojnie poczekam :) :)