Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZAM. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów :) Do 25.08.2019 r. do godz. 21:00


elik

Recommended Posts

 

3 godziny temu, ona03 napisał:

 

Na tunikę chyba się nie zdecyduję, troszkę  wąska......

Dziękuję za informację  :)

3 godziny temu, ona03 napisał:

 

Bardzo poproszę o poprawienie Nr 99 b - jest zaznaczony,  Nr 99 a mnie a wpadł w oko :)

Bardzo przepraszam za pomyłkę,  już poprawiłam    1474690890_kwiatki9.gif.78889482136882a9e5c2b2f4919530bd.gif

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Onaa napisał:

Zaglądam z zaproszenia :). Poproszę pierścionek nr92 C w opcji KT. I mam pytanko o wymiary  sukienki nr 111.

Witam serdecznie krajankę  :)  i bardzo dziękuję za pomoc dla psiaczków     886810181_kwiatki2.gif.bca42525a37f30dbcde7b9f91418a6b9.gif

Pędzę zakonotować   biegne.gif.9036ad855392bcc293be39b2fdef2e70.gif

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Aldrumka napisał:

czy T-sherty nr117 i 119 są bawełniane ? jakie sa wymiary tego drugiego ?

Bardzo przepraszam, ale ponieważ od wczoraj mam gości, musiałam paczki z fantami przenieść z tarasu do narzędziówki. Są złożone jedna, na drugiej i nie jestem w stanie dotrzeć do właściwej paczki.

Na wszystkie pytania dotyczące jakości i wielkości fantów będę mogła odpowiedzieć jutro po wyjeździe gości, gdy paczki z fantami wrócą na ich właściwe miejsce :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Bardzo przepraszam, ale ponieważ od wczoraj mam gości, musiałam paczki z fantami przenieść z tarasu do narzędziówki. Są złożone jedna, na drugiej i nie jestem w stanie dotrzeć do właściwej paczki.

Na wszystkie pytania dotyczące jakości i wielkości fantów będę mogła odpowiedzieć jutro po wyjeździe gości, gdy paczki z fantami wrócą na ich właściwe miejsce :)

spokojnie poczekam :) :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.08.2019 o 23:50, Aldrumka napisał:

czy T-sherty nr117 i 119 są bawełniane ? jakie sa wymiary tego drugiego ?

Kuzynka pozostanie do jutra, ale pozwoliła mi :) przez chwilkę zająć się bazarkiem, co niniejszym czynię  :)

Oba podkoszulki są bawełniane.

119. T-shirt z nadrukiem 100% bawełna. Rozmiar 46-48.

       szer.ram. - 52 cm   szer.p/pach. - 58 cm    dł rękawka 22 cm   długość  - 68 cm

       C.W.  -  5,00 zł

Mierząc ten podkoszulek zauważyłam plamkę, której wcześniej nie widziałam. Plamka jest ledwo widoczna. Ma kolor cytrynowo-słomkowy, wielkość 2x22,25 cm.  Myślę, że vanish poradzi sobie z jej likwidacją.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...