Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZAM. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów :) Do 25.08.2019 r. do godz. 21:00


elik

Recommended Posts

21 minut temu, elik napisał:

Bo teraz długo czeka się na ukazanie postu na stronie i nie trzeba klikać w ODPOWIEDZ   :)

Wiem, że się długo czeka, ale tym razem mój post w ogóle nie ukazywał się na stronie, zamiast tego znikało "zapisywanie" i pokazywała się informacja "odpowiedz".

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Isabel napisał:

Wiem, że się długo czeka, ale tym razem mój post w ogóle nie ukazywał się na stronie, zamiast tego znikało "zapisywanie" i pokazywała się informacja "odpowiedz".

Dogo serwuje nam rozmaite "przyjemności"  :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Ja też przywitam się na tym wypasionym bazarze ! Ale się Elu napracowałaś i chyba nie na darmo, bo zapowiada się piękny finał !

Witam Cię serdecznie Eluniu   849416457_kwiatki10.gif.018fbf3f599cc0fdc865f0fda93a3b13.gif  

  Miło mi Cię gościć na tym bazarku i serdecznie dziękuję za serce dla psiaczków   1437867699_serce7.gif.537aca6b6983bc3f4927ce3305aef4e0.gif

Biegnę zapisać Twoje dary    biegnie.jpg.a0ed99cdbce6c32ad77be4fe4e2f2e06.jpg

Eluniu, zrobiłam ten bazarek kosztem nieobecności na innych moich wątkach, ale niestety psiaki potrzebują kasy, a tylko tak mogę im pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...