Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZAM. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów :) Do 25.08.2019 r. do godz. 21:00


elik

Recommended Posts

1 godzinę temu, guccio napisał:

Aa mój wisiorek od poniedziałku gdzieś w drodze.Może jutro?

Przykro mi, nie mam wpływu na prędkość przesyłania przesyłek  :(  Niektóre fanty wysłane 9.09. już dotarły na miejsce. Może faktycznie jutro :)

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie

   1.377,31 zł  -  całkowity dochód z bazarku
-      412,51 zł  -  dochód z biżuterii do podziału po 50% pomiędzy Bonitę i Fado
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
       964,80 zł  -  do podziału dla Bonity, Fado i Sary

 

45%  -  434,16 zł  -  Bonita   przelew na kwotę 435,00 zł wysłano dnia 12.09.2019 r.  -  potwierdzenie
 
35%  - 337,68 zł  -  Fado   przelew na kwotę 340,00 zł wysłano dnia 12.09.2019 r.  -  potwierdzenie
 
20%  - 192,96 zł  -  Sara  przelew na kwotę 195,00 zł wysłano dnia 12.09.2019 r.  -  potwierdzenie
 
 

Rozliczenie wylicytowanej biżuterii.

Zgodnie z regulaminem nin. bazarku dochód z licytacji biżuterii otrzymują po 50 % Bonita i Fado.

Bonita  -  206,51 zł   -  potwierdzenie

Fado    -  206,00 zł   -   potwierdzenie

 

image.png.38fca60c443b0d68b98e233963cf4967.png

  

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, elik napisał:

Czyżby stan paczuszki budził Twoje wątpliwości co do bezpieczeństwa zawartości?

W żadnym wypadku:) Psiaki musiałem na szybko wyprowadzić, później nakarmić. Kto by w takiej sytuacji o paczce myślał;)

Paczka rozpakowana, wszystko w porządku. Nie wiem, czy Gajce miseczka się podoba, za to Lepszej Połowie biżuteria przypadła do gustu.

Link to comment
Share on other sites

ziś dotarły do mnie pieniażki Bonita bardzo dziekuje ale jednak przeznaczę je na Lale a Bonitę tylko zabieg wyłuszczenia guza bez sterylizacji bo Lala ma gorszy problem i operacja endoskopowa w gardle 1700 zł sama operacja więc zbieram na Lalę bo nie mogę zyć tak w strachu że się nagle zacznie dusić. Bardzo dziękuję za pomoc bardzo sie toprzyda bo tonę w długach jeszcze z poprzednich operacji., Naprawdę mam ogromną wdzieczność do was wszystkich bez was bym zginęła z jakimś providentem . Jesteście kochane !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Radek napisał:

W żadnym wypadku:) Psiaki musiałem na szybko wyprowadzić, później nakarmić. Kto by w takiej sytuacji o paczce myślał;)

Paczka rozpakowana, wszystko w porządku. Nie wiem, czy Gajce miseczka się podoba, za to Lepszej Połowie biżuteria przypadła do gustu.

Racja :) Kto by myślał o paczce, gdy psiaki głodne spacerku i jedzonka.

Ale, ale - psiaki??? To masz ich kilka?

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie fanty rozesłane, kasiorka zebrana, podzielona i wysłana psiaczkom, a więc bazarek można uznać za zakończony i rozliczony.

Pragnę Wam bardzo serdecznie podziękować za wspaniały efekt licytowania i za Waszą hojność, dzięki której psiaczki otrzymały poważne zastrzyki finansowe.

 

522023383_dzikujejestecie2.jpg.585cf208420988eaf802e8be13f5ac24.jpg      914997143_dlaWaslove.jpg.54ce2cfe9c64e649be3709b6e5d7b3e2.jpg

 

Serdecznie dziękuję i już zapraszam na mój kolejny bazarek, który mam nadzieję wkrótce uruchomię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...