Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZAM. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów :) Do 25.08.2019 r. do godz. 21:00


elik

Recommended Posts

Na konto bazarku wpłynęły dzisiaj tj. 2.09. poniższe kwoty:

  •    25,00 zł   od  alma591
  •    25,00 zł   od  Isiak
  •    25,00 zł   od  Livka
  •    80,00 zł   od  Babcia Ania
  •    20,00 zł   od  gosia7

Bardzo serdecznie dziękuję

2061779165_dlaWaslove.jpg.249c52481ce3ba4a35e99fedbd79d61d.jpg

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, themagda napisał:

może niemiecki Frolik!

Dzięki Madziu, ale nie o Froliki mi chodzi. Je stosuję jako smaczki dla moich psiaków.

Kiedyś kupiłam właśnie taką karmę, o nazwę której pytam i bardzo smakowała moim psiakom. Chciałabym im znowu zamówić i nie pamiętam nazwy, a kupowałam tamtą dawno i też nie mogę znaleźć w swoich zamówieniach.

EDIT

Marysia O. już  rozwiązała zagadkę   :)    Chodziło mi o karmę Fitmin  Medium senior :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj tj. 2.09. wyruszyły w drogę fanty do:

  

Jo37 i gosia7   -  wspólna wysyłka i wspólna opłata 9,99 zł

Livka            -  opłata 6,30 zł

 


Bardzo proszę o wiadomość na wątku, gdy paczuszki dotrą do celu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.09.2019 o 17:27, themagda napisał:

Inne fanty idą kurierem jutro kurier odbiera.

Wczoraj kurier zostawił przesyłkę u sąsiadki. Tak się umówiłyśmy, bo ja byłam w Krakowie. Mąż przyniósł ją wieczorem i dzisiaj zauważyłam, że opakowanie jest uszkodzone.

20190906_093953.jpg.0fb50a48086e4b9137042765985b9b0f.jpg

Mam nadzieję, że wewnątrz nic nie zostało uszkodzone

Uzupełnię paczuszki fantami themagda i myślę, że uda mi się wysłać dzisiaj wszystkie fanty. Oczywiście o ile mam wszystkie adresy  :)

Link to comment
Share on other sites

Sprawdź od razu czy nie zginęło zwłaszcza biżuteria bo jak nie ma to co ja zrobię to są unikatowe kamienie nie da się odtworzyc . Paczkka jest ubezpieczona na 100 zł czyli ewentualnie zwróci sie srebro i to nie całość. Zobacz czy jest biżuteria to wystąpię o odszkodowanie do tego zrób zdjecie tam gdzie list przewozowy ze to ta paczka. Tak mnie tkneło zeby ubezpieczyć 

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, themagda napisał:

Sprawdź od razu czy nie zginęło zwłaszcza biżuteria bo jak nie ma to co ja zrobię to są unikatowe kamienie nie da się odtworzyc . Paczkka jest ubezpieczona na 100 zł czyli ewentualnie zwróci sie srebro i to nie całość. Zobacz czy jest biżuteria to wystąpię o odszkodowanie do tego zrób zdjecie tam gdzie list przewozowy ze to ta paczka. Tak mnie tkneło zeby ubezpieczyć 

Jeszcze nie otwarłam paczki. Gdzie włożyłaś biżuterię? Gdzieś z boku paczki, czy w środku pomiędzy ubraniami? Zaraz zrobię zdjęcie listu przewozowego i otworzę pakę.

EDIT

Biżuteria jest, więc myślę, że ciuszki także w komplecie  :)

Znikam i biorę się do roboty. Chcę dzisiaj wysłać wszystkie paczki

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj tj. 6.09. wyruszyły w drogę fanty do:

  

ona03         -   opłata 8,49 zł

Radek         -   opłata 8,49 zł

plastelina     -    opłata 8,49 zł

Babcia Ania   -  opłata 19,00 zł

Bardzo proszę o wiadomość na wątku, gdy paczuszki dotrą do celu.

Bardzo żałuję, ale niestety nie udało mi się wysłać wszystkich fantów, a to z tego powodu, że aby paczki jeszcze dzisiaj wyruszyły w drogę, musiałam dostarczyć je do kiosku RUCH-u do godz. 16-tej. Gdybym dostarczyła po godz. 16-tej, paczki wyruszyłyby w drogę dopiero w poniedziałek. Do godz. 16-tej tylko te paczki zdążyłam skompletować, zapakować, zaadresować i dostarczyć do kiosku.

Reszta fantów z całą pewnością wyruszy w drogę w poniedziałek.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, teresaa118 napisał:

a czy do mnie paczka poszla?

Nie poszła, ponieważ patrząc na wylicytowaną przez Ciebie bardzo ładną spódnicę, odnoszę wrażenie, że zaszło nieporozumienie w kwestii podanych wymiarów. Zazwyczaj podawana szerokość jest połową faktycznej wielkości. W przypadku tej spódniczki podany wymiar - szerokość w biodrach 93 cm jest rzeczywistym wymiarem i to po naciągnięciu materiału.

Powinien być podany wymiar 40 cm x 2 (bez naciągania materiału).

Jeśli więc ta spódnica ma być na bardzo szczupłą osobę, to jest super. Stwierdziłam to dopiero podczas kompletowania paczki dla Ciebie. Szlafrok był u mnie i czekałam na spódnicę, która była wśród fantów od themagda.

Jeśli taki wymiar spódnicy odpowiada Ci, to paczkę wyślę wraz z pozostałymi w poniedziałek.

Jeśli jednak nie, za co bardzo przepraszam, zwrócę należność za spódnicę na konto, z którego przyszła zapłata.

Jest mi bardzo przykro z powodu tego nieporozumienia i bardzo przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, teresaa118 napisał:

Ciociu Elik, nie ma za co. Wyslij tylko szlafrok, a spodniczke daj dalej na bazarek. Niestety jestem rozmiar 42. Pieniazki juz zaksiegowane, nie robmy ambarasu

Bardzo dziękuję za zrozumienie i serdecznie dziękuję za hojność      merci.gif.2ace52ab47bf610c01c6daa85f1e7402.gif

Szlafrok w poniedziałek wyruszy w drogę do Ciebie Ciociu Teresko   :)

EDIT

Acha, acha nie widzę adresu Ciociu  Teresko. Czy przysłałaś mi adres do wysyłki?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...