Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZAM. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów :) Do 25.08.2019 r. do godz. 21:00


elik

Recommended Posts

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Poproszę trzy wirtualne serduszka po 5 zł.

Sorry za post za postem, ale i mnie dzisiaj dogo płata figle.

Nie tylko Tobie i nie tylko dzisiaj Eluniu.  

Najbardziej denerwuje mnie czekanie przez kilka minut na pojawienie się postu na stronie po jego napisaniu. Spieszę się, a tu bez sensu czekam na coś, co jeszcze nie tak dawno, odbywało się błyskawicznie.

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję za zaproszenie.
Oj, napracowałaś się z bazarkiem,elik :)

Witaj Tysiu,  dziękuję za odwiedziny    532183849_kwiatki8.jpg.6358b5307bfd0a5fb5a0341c9ed47948.jpg

Z tego powodu rzadko bywałam na innych wątkach, ale bez pracy nie ma kołaczy :)

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, elik napisał:

Nie tylko Tobie i nie tylko dzisiaj Eluniu.  

Najbardziej denerwuje mnie czekanie przez kilka minut na pojawienie się postu na stronie po jego napisaniu. Spieszę się, a tu bez sensu czekam na coś, co jeszcze nie tak dawno, odbywało się błyskawicznie.

Ja mam metodę  ,żeby się nie wkurzać.  Kopiuję tekst , który napisałam i po kilku sekundach odświeżam stronę. Najczęściej post  już jest zapisany.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Poker napisał:

Ja mam metodę  ,żeby się nie wkurzać.  Kopiuję tekst , który napisałam i po kilku sekundach odświeżam stronę. Najczęściej post  już jest zapisany.

Witaj :)  Dzięki za wstąpienie na bazar     952677886_kwiatki2.gif.7eaaaeb75033c722463d830c5679ccde.gif

Też to czasem stosuję, ale nieraz zdarza się, że post "napisze się" w kolejnym oknie dialogowym.

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Isiak napisał:

Dziękuję za zaproszenie i poproszę nr 54 za wyw.

Zgłasza się nocna zmiana :)

Witam i bardzo serdecznie dziękuję za pomoc dla psiaczków       1763394207_kwiatki2.gif.3073bbdd5bc474e070e571db9de16361.gif

Pędzę zanotować i już bezzwłocznie udaję się do spania         dobranoc9.gif.fe2f9c28a510403dd12e726291e73cc2.gif

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, BORYSboxer napisał:

Nr.7 za wyw.poproszę ;)

Jeśli sa oryginalne to w opcji k.t.

Uważam, że są oryginalne,. ale nie mogę tego zagwarantować w 100 procentach, bo byłabym nieuczciwa. Nie zrobiłam zdjęcia pudełka, w którym je dostałam.

Na razie zarezerwuję dla Ciebie trampki do godz. 15:00 i dodam zdjęcie pudełka. Może to pomoże Ci w podjęciu decyzji  -  CW, czy KT. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...