Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - dodane MĘSKIE -Spodni mnóstwo, kurtek kilka dla Balbinki i Argo -wilka - do 30 lipca godz. 21:00


Aldrumka

Recommended Posts

1 godzinę temu, ludwa napisał:

Dzien dobry

Jesli bedzie wolne, to poprosze 2, 4, 36 i 46 w opcji Kt. 

Poprosze takze o zmierzenie miedzy pachami sukienki 63. Czy kostium 65 jest raczej XL? Jesli tak, to za wywolawcza poprosze

Miło, ze tak stawiasz sprawę - więc uznam , ze numery o które pytały anica i yossarina są ZAREZERWOWANE  choć nie zdołam tego teraz zapisac przy zdjęciach.

Tobie zapisuje nr 36 i 46, a kostium pytam ofiarodawczynię (zapiszę ale najwyżej wycofam)

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ludwa napisał:

Dzien dobry

Jesli bedzie wolne, to poprosze 2, 4, 36 i 46 w opcji Kt. 

Poprosze takze o zmierzenie miedzy pachami sukienki 63. Czy kostium 65 jest raczej XL? Jesli tak, to za wywoławczą poprosze

Miło, ze tak stawiasz sprawę - więc uznam , ze numery o które pytały anica i yossarina są ZAREZERWOWANE  choć nie zdołam tego teraz zapisac przy zdjęciach.

Tobie zapisuje nr 36 i 46, a kostium pytam ofiarodawczynię (zapiszę ale najwyżej wycofam)

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Aldrumka napisał:

pas nr 2  - 52 cm, nr 9 - 44 cm, nr 10 - 52 cm

nr 76 - szerokość między pachami 60 cm, długość 95 cm

nr 76 - szerokość między pachami 60 cm, długość 95 cm

Dziękuję za pomiary, niestety w spodnie mogę się nie zmieścić , rezygnuję ale nr 76 jest wielka jak na mnie , poproszę KT :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Aldrumka napisał:

Miło, ze tak stawiasz sprawę - więc uznam , ze numery o które pytały anica i yossarina są ZAREZERWOWANE  choć nie zdołam tego teraz zapisac przy zdjęciach.

Tobie zapisuje nr 36 i 46, a kostium pytam ofiarodawczynię (zapiszę ale najwyżej wycofam)

 

ale jak sie zwolnia, to biore;)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Aldrumka napisał:

pas nr 1 - 40 cm

nr 4 - 55 cm ściągany tasiemką

nr 10 - 44 cm

nr 20 - 48 cm ściągany tasiemką

zwalniam rezerwację nr 1, 4, i 20 , chciałabym w opcji KT nr 10, ale chyba już  się sprzedały.  Poproszę w takim razie o szerokość bluzy nr 28  i jej rezerwację :) ( pisałam, już o tym ale chyba posta mi zjadło ;)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, yossariana napisał:

zwalniam rezerwację nr 1, 4, i 20 , chciałabym w opcji KT nr 10, ale chyba już  się sprzedały.  Poproszę w takim razie o szerokość bluzy nr 28  i jej rezerwację :) ( pisałam, już o tym ale chyba posta mi zjadło ;)

dziękuję, spodnie nr 10 przypadły Tobie, bluza ma między pachami 54 cm , tuż nad ściągaczem 51 cm - zarezerwowana :)

 

edit. przeoczyłam posty na poprzedniej stronie - muszę jeszcze sprawdzic nr 10

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Jo37 napisał:

Poproszę  19 w opcji KT o ile wymiary są zgodne z opisem. Nr 10 ma w opisie 44 cm w pasie. Odpowiadając

na pytanie podałaś wymiar 52 cm. Co jest prawdziwe? Jeżeli 44 to poproszę w opcji KT.   

dzięki, ze zajrzałaś;

odpowiedziałam anice tak, yossarianie inaczej :(

zmierzyłam ponownie - to jest wymiar góry spodni tak jak je widać na zdjęciu (czyli przód nieco opuszczony) - 43,5 cm ale mają sporo elastanu

ponieważ o rezerwacji fantów, o wymiary których dziewczyny pytały napisałam później niż Ty licytowałaś to Tobie przypadną te spodnie o ile wymiar Ci pasuje

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, yossariana napisał:

bluzę nr  28 poproszę :), a na spodnie nr 10 poczekam  :) ( jeśli mają w pasie 2 x 44 cm, bo większe będą zdecydowanie za duże 

dziękuję;

spójrz proszę co napisałam do Jo37

2 minuty temu, Aldrumka napisał:

dzięki, ze zajrzałaś;

odpowiedziałam anice tak, yossarianie inaczej :(

zmierzyłam ponownie - to jest wymiar góry spodni tak jak je widać na zdjęciu (czyli przód nieco opuszczony) - 43,5 cm ale mają sporo elastanu

ponieważ o rezerwacji fantów, o wymiary których dziewczyny pytały napisałam później niż Ty licytowałaś to Tobie przypadną te spodnie o ile wymiar Ci pasuje

yossariana, przepraszam za zamieszanie

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ludwa napisał:

to niech bedzie 65 w kt. Jesli sukienka sie zwolni, to tez i bym prosila o podsumowanie i przekazanie przy okazji 3x:)

sukienka zarezerwowana dla Ciebie , więc zapiszę Ci ją i kostium, dzisiaj podsumuję ; dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...