Jump to content
Dogomania

zakończony rozliczony ROZKOSZNY BAZAREK PEŁEN ROZKOSZNYCH KOSMETYKÓW do 3.08.2019 do godz. 20.00


TZmestudio

Recommended Posts

7 godzin temu, Radek napisał:

Taka jak między najpodlejszą herbatą ekspresową, a zaparzoną w dzbanku dobrą sypaną?

Tak mniej więcej. 

Na mnie, poza wątpliwymi walorami smakowo-zapachowymi, ona działa znakomicie jako środek przeczyszczający. I to w miarę szybko działający. :-)

Nawet gorsza kawa zaparzona w najprostrzym ekspresie (nawet tym skręcanym włoskim stawianym na gaz) będzie lepsza od najlepszej rozpuszczalnej. Oczywiście nie popadając w skrajność - wszelkie Forte i Familijne nie bierzemy pod uwagę. Kawy zaczynają się od 15zł za 250g. Tylko do takiego ekspresu wsypuje się pełną łyżeczkę kawy. Więc tej kawy starcza na około około 30 kaw. Wychodzi około 0.50zł za jedną kawę.  

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, TZmestudio napisał:

Jak nie bede musial wysylac nowego pw :)

napisz na bazarku ze kupujesz i do przelewu dolicz 5zl i bedzie ok. Chyba ze ju uznajemy za kupione

poproszę 24 zatem i zrobię nowy przelew na 5zł,bo na 40zł za poprzednie już poczyniłam byłam

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, TZmestudio napisał:

Ale liczenie do szesciu jest bardzo blisko od pieciu :) Grunt ze sie stale rozwijamy :-D

rozwój matematyczny to nigdy nie była i nadal nie jest moja mocna strona;) nawet w granicach dziesięciu,jak się okazuje

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, gosia7 napisał:

rozwój matematyczny to nigdy nie była i nadal nie jest moja mocna strona;) nawet w granicach dziesięciu,jak się okazuje

Z tym dziesieciu to nie przesadzaj. Ledwo do szesciu doszlas :-) no chyba ze jeszcze cos chcesz dokupic do dych dziesieciu a ja Ci przeszkadzam :-D

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Paula&Kokonut napisał:

Dzień dobry, ja poproszę ładowarkę do baterii nr 2 1 sztukę za wyw i 1 cegiełkę za 5 zł. Jest możliwość odbioru w Warszawie? Ja bym podjechała w dogodne miejsce.

Wszystkie ceny są cenami kupteraz. Jest mozliwy odbior w Warszawie ale od Jo37 albo Aldrumki. Napisz do nich PW bo w piatek zostawiam u jednej z nich zakupy warszawiakow. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...