Jump to content
Dogomania

KONIEC , ROZLICZONY.. Kosmetyki i kosmetyczki. Plecaki i mix różności. Dla FABII i BALBINKI, do 1.08


NikaEla

Recommended Posts

Dnia 1.08.2019 o 16:35, NikaEla napisał:

Ochraniacze na kolana sprzedałam na OLX ( a właściwie jutro sprzedam, ale pan już zamówił) poza dogo. Oczywiście dopiszę w rozliczeniu

 

Dnia 1.08.2019 o 18:29, Poker napisał:

suuuper

Niestety pan się umówił, ale nie przyszedł

Link to comment
Share on other sites

Aska7: 12,13,19,20 za 54zł + wysyłka 13zł/zapłacone 70zł/wysłane 29.07/na konto 57zł

NikaEla: 22a 40a za 8,50/zapłacone

teresaa116: za 110zł + wysyłka 15zł (chyba) + kopeta 1zł = 126zł/zapłacone120zł/niedopłata 6zł

 Malgoska za 10zł . wysyłka łączona zapłacone 18zł wysłane 5.08 (z patrycja96 za 16zł) nadpłata 2zł

Partycja 96 za 45zł / wysyłka z Malgoska  wysłane 5.08 za 16zł/  zapłacone 65zł/nadpłata  12zł

 Aldrumka za 7zł (wysyłka mocno łączona) zapłacone 12zł (na wysyłke 5zł) wysłane 5.08

HELENA 5 za 17zł (odbiór osobisty)/zapłacone

 

 

RAZEM 268,50zł czyli po  134zł 25gr dla każdego psa

 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, NikaEla napisał:

po wysłaniu wiadomości na podstawie :"Co chcę kupić" nr 5 kupiła Jagienka za 25zł

 

 

super.

Bardzo się ciesze ,że fanty , które u mnie leżały i nie miałam czasu ich wystawić, dzięki NikaEla znalazły domki .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, NikaEla napisał:

Tu nikt nie chciał, a na Facebooku się przelicytowują. ( Na wrocławskiego staruszka Amora)

świetnie. Miałam właśnie zaproponować wystawienie reszty fantów na FB ,ale widzę ,że mam spóźniony refleks.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, NikaEla napisał:

Tu nikt nie chciał, a na Facebooku się przelicytowują. ( Na wrocławskiego staruszka Amora)

 

17 minut temu, Poker napisał:

świetnie. Miałam właśnie zaproponować wystawienie reszty fantów na FB ,ale widzę ,że mam spóźniony refleks.

Dogo finansowo już ledwo zipie :( na FB jest trochę łatwiej znaleźć nabywców . Na niektórych bazarkach na FB dziewczyny zbierają nawet kilka tyś. zł . oczywiście w zależności od ilości fantów. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

niestety  nie jestem na FB. A fantów ciągle mam sporo i nowe dostawy. może ktoś mógłby robić też bazarki na FB.

Ja nie robię, ale dokładam fanty tym którzy robią: Oleśnickie Przytul Pyska, Patrycja a czasem SBM

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...