Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Exclusivev

Sportowe gadżety

Recommended Posts

Lubię wziąć psa na przebieżkę po lesie - do tej pory to niezobowiązujące bieganie, ale mam zamiar to trochę usystematyzować, żeby poprawiać kondycję - jakie gadżety mi się przydadzą?

W pierwszej kolejności pomyślałem o zegarku. Tradycyjne modele typu https://novotime.pl/firm-pol-1467385559-ADRIATICA.html, jakie noszę na co dzień, raczej się nie nadają do uprawiania sportu. Nie mówiąc już o zapewnieniu biegaczowi dodatkowych, przydatnych funkcji. No właśnie: jakie "ficzery" powinien mieć taki sprzęt?? Stoper, GPS, jakiś pomiar tętna?!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uprawianie jakiegoś sportu to bardzo ważna rzeczy w dzisiejszych czasach gdzie właściwie króluje niezdrowy tryb życia. Jeszcze kilkanaście lat temu nie było komputerów i całej tej elektroniki, ludzie jakoś bardziej aktywnie spędzali ten czas. Aktualnie większość z nas przesiaduje osiem godzin w pracy biurowej, a często nawet po godzinach trzeba kończyć jakieś zadania. Po kilku miesiącach można spojrzeć w lusto by zdać sobie sprawę z tego, że coś jest nie tak. Nie obędzie się bez diametralnych zmianych, zmierzających ku przywróceniu naszej dobrej kondycji. Dobrym pomysłem będzie właśnie biegani gdyż podczas niego pracują praktycznie wszystkie nasze mięśnie. Ja bym jeszcze rozejrzał się za jakąś bielizną termoaktywną bo taka zwykła koszulka nie zapewni odpowiedniej wentylacji. Do tego będziemy ją zapewne suszyć na swoich plecach, a to nie zdrowe nawet w cielejsze pory roku. Zobacz sobie chociażby na ofertę większych producentów takiej odzieży - https://gattaactive.pl/pl/fit-run/on/ Inwestycja nie jest duża, a komfort o niebo lepszy. Warto się zastanowić moim zdaniem.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trudno się nie zgodzić z przedstawionymi opiniami. Uprawianie sportu w dzisiejszych czasach jest co raz bardziej popualrne. Szczególnie wśród osób pracujących stacjonarnie w biurze lub tego typu pracy. Przez dłuższy czas takiego siedzenia bez odpowiedniej dawki ruchu można przybyć dość mocno na wadze o czym się już wiele osób przekonało. Fajnie jest znaleźć jeszcze kilka innych osób z którymi możemy stworzyć tak zwaną grupę wsparcia. Ułatwia to osiąganie postawionych sobie celów ponieważ każdy siebie wspiera nawzajem. Jeśli wybieramy się w takie miejsca jak góry to dobrze jest odpowiednio się przygotować do takiego wyjazdu. Z podstawowych rzeczy będzie potrzebna odzież termoaktywna, dobrej jakości plecak z zapasami pożywienia oraz buty. Właściwie to one mają największe znaczenie w kontekście naszego bezpieczeństwa. Jeśli szukamy czegoś sprawdzonego to wiele osób z tego co czytałem polecam buty salewa do kupienia m.in. tutaj - https://sportowybazar.pl/pol_m_TURYSTYKA_Salewa-buty-1383.html Poczytajcie w sieci jak niebezpieczne jest bez takiego wyposażenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Announcements

×
×
  • Create New...