Jump to content
Dogomania

Koty szukają domów i pomocy.


plastelina

Recommended Posts

 

Aktualnie zostały  3 dorosłe koty. Myślę że zostaną już na stałe. 

 

Jakiś czas temu niedaleko mojej działki ktoś wyrzucił kocice w zaawansowanej ciąży. Po jakimś czasie przyprowadziła ona dwa maluchy. Szukałam im domów jednak nie udało się i zostały 3 koty które są już wysterylizowane i zadomowily się już na stałe.

W tym roku nastąpiła powtórka, znowu pojawiła się ewidentnie domowa kotka w zaawansowanej ciąży. Zaczęła przychodzić do jedzenia poprzednich kotów. Niestety zanim udało się ja złapać na sterylke zdążyła już urodzić w zamkniętej oposzczonej szopie na posesji obok.

Tym sposobem na działce na jedzenie miałam 10 kotów !!.

Na chwilkę obecną zostało 8. 3 sa to koty które zostaną już N stałe. Jeden mały  kot jest zarezerwowany , reszta maluchów i ich mama szuka domów.

Koty są w Lublinie, istnieje możliwość transportu do Warszawy.

 

 

received_616941655457257.jpeg

received_534604870466681.jpeg

received_474805936661665.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
Dnia 9.08.2019 o 15:55, Tyś(ka) napisał:

Które maluszki zostały? Masz może ich zdjęcia?
 

Przepraszam nie aktualizowalam wątku. Zostały 3 dorosłe koty. Niestety jeden z kotów jak małe zaczęły biegać gdzieś się przeniósł. Pojawił się od sierpnia tylko raz na jedzenie, nie wyglądał źle dlatego wydaje mi się że znalazł sobie dom. 

Natomiast do sąsiadów  bezdomna kotka przyniosła 4 kociaki. Więc też niedługo będą szukać domu.

Koty które mieszkają u mnie są już wysterylizowane i odrobaczone. Myślę że już zostaną tam na stałe. Jedyny minus to to że w zimie jest ciężko dojechać ale w poprzednia jakos sobie radzilismy z d okarmianiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Dnia 21.09.2019 o 13:40, plastelina napisał:

 

Natomiast do sąsiadów  bezdomna kotka przyniosła 4 kociaki. Więc też niedługo będą szukać domu.

Koty które mieszkają u mnie są już wysterylizowane i odrobaczone. Myślę że już zostaną tam na stałe. Jedyny minus to to że w zimie jest ciężko dojechać ale w poprzednia jakos sobie radzilismy z d okarmianiem.

u mnie bylo identycznie kotka i 4 maluszki /na robocie w niemczech/. do 8 mcy karmilysmy a teraz 2 sa zlapane i wysterylelozowane projekt Ketty za darmo w schronisku a 2 jeszcze l;apiemy...oj,cieko zlapac..w niemczech kastracja ok. 150 euro 1 kor.

ale schron juz nie chce oddac nam kotow spowrotem beda szukac domow, bo jak kotki mozna glaskac to zostaja

a jak sie odrobacza kpty bo nie mam pojecia...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 27.02.2020 o 16:05, Tyś(ka) napisał:

Co słychać, ile obecnie masz kotów pod opieką?

Koty na stałe są 3 , ostatnio odkryłam że jakiś nowy śpi w kartonie obok komórki :/ jest dosyć dziki ale mam nadzieję  że to kot kogoś z sąsiadów przychodzi na dodatkowe jedzonko.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.03.2020 o 07:53, Nadziejka napisał:

Dlaczego Bóg nienawidzi kobiet,, La bella vita tygryskom do 22 03

Znalezione obrazy dla zapytania: gify misie teddy szare

           zapraszam  na maluczki teraz wyczarowany 

                                                      dla Was dla tygrysiow

                             pozdrawiam ludeczkow i lapenki wszystkie 

 bedzie z kramku ok 21 zl 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.04.2020 o 13:13, Nadziejka napisał:

Kasienko poslalam p chwilka 23 zl z zakonczonego

                                 pozdrawiam calem sercem

jak doleca do Ciebie to potwierdz pr na tym bazarku

Nadziejko bardzo dziękuję , potwierdzam wpłatę 23 zł.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

                                                               Spokojnych  Nadzieje Niosacych 

                                                                                Swiateczek

                                           Photo montage je t'aime mon poussin - Pixiz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...