Jump to content
Dogomania

Szczecin potrzebna pomoc dla Czestera


Recommended Posts

15 minut temu, wiolhelm170 napisał:

teraz trwają w firmie przepychanki kto właściwie jest odpowiedzialny za psa , czy on w ogóle ma szczepienia.Chaos.Niestety mój kuzyn chce dobrze ale nie pracuje sam i nie decyduje. Myślę że wątek jest niestety znowu w zawieszeniu :(

to znaczy, że  co ? decydują schronisko i tam go zawiozą ? Skoro nikt nie chce odpowiadać za psa to może niech ten kuzyn powie to ja się nim zajmę z naszą pomocą, czyli trzeba szukać DT i zbiearć kase.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, wiolhelm170 napisał:

teraz trwają w firmie przepychanki kto właściwie jest odpowiedzialny za psa , czy on w ogóle ma szczepienia.Chaos.Niestety mój kuzyn chce dobrze ale nie pracuje sam i nie decyduje. Myślę że wątek jest niestety znowu w zawieszeniu :(

może boją się jakiś kosztów ? Oby nie wpadli na pomysł schroniska albo uśpienia :(  

Niech kuzyn ich zapewni ,że nie poniosą żadnych kosztów to może łatwiej będzie się z nimi dogadać. A psu musimy pomóc . Jest wiekowy więc pewnie niewiele mu tego życia zostało i dobrze by było aby jego końcówkę spędził godnie .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jeżeli ktoś ogarnięty sprawdzi na miejscu jak on reaguje na inne psy, znajdziecie transport i będą konkretne deklaracje na jego utrzymanie to może zdążymy pomoc psu. Inaczej skończy się słomianym zapałem i lamentami. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, AlfaLS napisał:

AnaGD a dokąd ten transport? Gdzie Ty mieszkasz?

Na Podkarpaciu koło Rzeszowa, ale dopóki nie znam reakcji na psy (dobrze sprawdzone, najlepiej z kilkoma różnymi) to nie wprowadzę do chorego stada żadnego psa bo jeśli będą wojny to nie mam warunków na separowanie kolejnego. 

Link to comment
Share on other sites

to skomplikowana sytuacja.Nikt nie chce oficjalnie zająć stanowiska żeby nie było że ukradł psa.Tłumaczyłam ze potem na cito się nic nie znajdzie ale ja mam do szczecina 800 km a tam każdy się boi wychylic bo kierownictwo zwleka z oficjalntymi decyzjami. tez czarno to widzę i zaczynam żałować checi pomo y bo widzę że oni liczą nie wiadomo na co .Będę rozmawiać z kuzynem cały czas.Janka a ty ze Szczecina jesteś? 

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, wiolhelm170 napisał:

to skomplikowana sytuacja.Nikt nie chce oficjalnie zająć stanowiska żeby nie było że ukradł psa.Tłumaczyłam ze potem na cito się nic nie znajdzie ale ja mam do szczecina 800 km a tam każdy się boi wychylic bo kierownictwo zwleka z oficjalntymi decyzjami. tez czarno to widzę i zaczynam żałować checi pomo y bo widzę że oni liczą nie wiadomo na co .Będę rozmawiać z kuzynem cały czas.Janka a ty ze Szczecina jesteś? 

Niestety ja też mam bardzo daleko do Szczecina bo z okolic Łodzi,  a co gorsze ani grama wolnego czasu od wczoraj bo mąż trafił do szpitala po zawale. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 27.07.2019 o 12:36, AlfaLS napisał:

Cholewcia to kawał drogi...

Ja bym ewentualnie mogła podjechać do niego z moimi psiakami ale to takie kurdupelki 8-9 kg żywej wagi i pewnie nie będzie to takie miarodajne jak być powinno...

Wiolhelm170 ale co Ty byś konkretnie w sprawie Czestera chciała? Pisałam już tu jakiś czas temu,  w odpowiedzi na post   AnaGD że ewentualnie mogę coś pomóc ale nikt się nie zainteresował. Masz jakiś plan, plan planu? Bo na razie to mam wrażenie, że żadnego planu nikt nie ma i czekamy, ze sprawa się sama rozwiąże :-(. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...