Jump to content
Dogomania

Historia starego Miśka, co miał pana pijaka. W BDT


Recommended Posts

Miś pozbył się gipsu :)

Skóra biedna na łapce..., po kąpieli pozbędzie się kołnierza..., żeby się nie nalizał dla odmiany ,). Jeszcze niepewnie ale staje / chodzi opierając się na chorej łapce.

W poniedziałek mamy pokazać się do kontroli z łapką u d. Lenkiewicz w Zwierzaku

 

100_6417.JPG

100_6424.JPG

100_6427.JPG

100_6429.JPG

 

Raz dziennie zlecona tab przeciwzapalna przez d. Lenkiewicz

100_6431.JPG

 

Od d. Kalinowskiej (prezent) - preparat witaminowy dla Misia... Roxi i Promyczka. Dziękujemy :)

 

100_6430.JPG

Link to comment
Share on other sites

Raz na trzech...raz na czterech łapkach. Po tylu tygodniach w gipsie to chyba jest dobrze..., niesamowity piesek.

Bardzo ufny..., wetka przecinała gips elektryczną tarczową piłką. Ani mruknął..., musiałam tylko przytrzymać. Na prawym boczku..., na lewym boczku..., z łapką w górze... nie było problemu.

Cudny psiak :)

100_6432.JPG

100_6436.JPG

100_6437.JPG

100_6443.JPG

100_6444.JPG

100_6449.JPG

Link to comment
Share on other sites

Miś był na kontrolnej wizycie u d.Lenkiewicz w Zwierzaku. Łapka zrośnięta..., mamy się więcej nie pokazywać ,)

Przy okazji, zajechaliśmy do Przychodni Małych Zwierząt do d. Kalinowskiej... - kontrolne badanie oczu (nie ma stanu zapalnego), stan skóry uległ zdecydowanej poprawie, waga 9kg (może wzrosnąć do 9,5kg aby nie więcej). Ucięto pazurki.

Zapłaciłam 15zł / 09.09 (paragon)

 

Kontrolne badanie krwi około 20.09

 

100_6563.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, rozi napisał:

Ja nie wiem, czy on się nie nudzi. Pomyśl nad … czekaj, jak to się nazywało? Takie strzałki się rysowało... A! Podchody!

Nudzi się rehabilitacyjnie ,)

Misiek uwielbia spacery..., ogonek w górę i biegniemy. Biegnie to skacze na trzech a chodząc po terenie używa czterech łapek ,).

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...