Jump to content
Dogomania

Historia starego Miśka, co miał pana pijaka. W BDT


Recommended Posts

Dnia ‎2019‎-‎07‎-‎28 o 19:29, Moli@ napisał:

Na wynik badania musisz czekać a zapach (jeżeli się na tym zna) może nawet życie uratować i często ratuje ,)

No właśnie.

Byłam w Waszych okolicach, miałam dzwonić/zajrzeć, ale nie wyszło. Ale myślałam o Was!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.07.2019 o 15:12, Moli@ napisał:

Miś czuje się dobrze...na łapce w okolicy pachwiny i stopie nie ma obrzęku , zaczerwienienia, ranek czy otarć. Szew gotowy do usunięcia nici (w poniedziałek). Obrzęk dupci z każdym dniem mniejszy... a na pupie "pawiana" i łysinie na ogonku są  pierwsze włosy.

 

 

 

 

100_5393.JPG

Szczęśliwie wszystko idzie ku lepszemu... chociaż to zdjęcie podpada chyba pod molestowanie ;)

Link to comment
Share on other sites

Cudny szogunek wariatunek :) Odżył na włościach.
Trzymam kciuki za gojenie.

Moli@, czym mogę posmarować skórę, która się zaczerwieniła w miejscu golenia (nie szwów, szwy ładne)? Wygląda jak podrażnienie, wyskoczyła dopiero po paru dniach i dzisiaj zaczęła dokuczać psu. Jutro zapytam naszej wetki (dzisiaj już nie odbierała telefonów o tej porze), ale chcę też porównać z Twoim doświadczeniem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.07.2019 o 22:41, Tyś(ka) napisał:

Cudny szogunek wariatunek :) Odżył na włościach.
Trzymam kciuki za gojenie.

Moli@, czym mogę posmarować skórę, która się zaczerwieniła w miejscu golenia (nie szwów, szwy ładne)? Wygląda jak podrażnienie, wyskoczyła dopiero po paru dniach i dzisiaj zaczęła dokuczać psu. Jutro zapytam naszej wetki (dzisiaj już nie odbierała telefonów o tej porze), ale chcę też porównać z Twoim doświadczeniem.

Na pewno już sobie poradziłaś z zaczerwienieniem skóry w miejscu golenia u psiaka...

ja po pierwsze myję ciepłą wodą..., osuszam, dezynfekuję  Octeniseptem... odczekuję żeby wsiąkł i na koniec smaruję maścią ochronną z witaminą A (lubię ten produkt) - natłuszczam.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Moli@ napisał:

Na pewno już sobie poradziłaś z zaczerwienieniem skóry w miejscu golenia u psiaka...

ja po pierwsze myję ciepłą wodą..., osuszam, dezynfekuję  Octeniseptem... odczekuję żeby wsiąkł i na koniec smaruję maścią ochronną z witaminą A (lubię ten produkt) - natłuszczam.

Tak, dziękuję ;)
Octenisept poszedł w ruch i maść ochronna również z dodatkiem aloesu. Posmarowałam wieczorem, a koło 9tej rano dnia następnego zaczerwienienie złagodniało, teraz brzunio ładny.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

Tak, dziękuję ;)
Octenisept poszedł w ruch i maść ochronna również z dodatkiem aloesu. Posmarowałam wieczorem, a koło 9tej rano dnia następnego zaczerwienienie złagodniało, teraz brzunio ładny.

Super :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, malagoska napisał:

Tak, miałam na myśli grzbiecik.  Ale na doopce pawiana też zaczyna...?

I na dupce i na ogonie zaczyna odrastać. Obrzęk z dupci prawie zszedł :)

Za kilka dni pozbywamy się gipsu..., spróbuję zgrać z badaniem okulistycznym.

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, malagoska napisał:

Ile ta nóżka była w gipsie? Chyba 2 tygodnie...?

Co jeszcze czeka Misia poza operacją oczek?

19 lipca powtórnie zakładano gips..., czas leci jak szalony :( Umówiłam się z wetką na czwartek / piątek na zdjęcie.

Poza operacją oczek jeszcze wet obstukany w endokrynologii  obejrzy malca..., po kontrolnym badaniu krwi.

Mam nadzieję że już więcej nic nie wyskoczy.

Link to comment
Share on other sites

Miś czuje się dobrze, już od dawna nie podaję środków przeciwbólowych.

Po zdjęciu gipsu, pisałam wcześniej, potrzebne będą kąpiele w szamponie dermatologicznym... prawdopodobnie dodatkowo z wcieraniem leku. Skóra jest bardzo wysuszona, łuszczy się...

100_5479.JPG

100_5477.JPG

100_5475.JPG

100_5472.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...