Jump to content
Dogomania

Historia starego Miśka, co miał pana pijaka. W BDT


Recommended Posts

Uprzedzam karma Dolina Noteci bez względu na to jak się nazywa ma w składzie nie wskazaną dla psów wieprzowinę i to najwięcej bo 36%. Oszukują jak mogą - weci wieprzowiny nie polecają a oni we wszystko ładują bo najtańsza.

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, dwbem napisał:

Uprzedzam karma Dolina Noteci bez względu na to jak się nazywa ma w składzie nie wskazaną dla psów wieprzowinę i to najwięcej bo 36%. Oszukują jak mogą - weci wieprzowiny nie polecają a oni we wszystko ładują bo najtańsza.

Co sadzisz o karmach Rocco senior?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.08.2019 o 14:46, Moli@ napisał:

Co sadzisz o karmach Rocco senior?

Rocco mokra karma wg karmopedii ma 5/5 gwiazdek, czyli bardzo dobra. Cena też bardzo fajna. Zakupiłam swojemu psu całe dwa pakiety w promocji. Normalnie je suche, ale bywa, że nie chce, a tabletki nie może na pusty żołądek i wtedy podaje puszkę. W konsystencji jak zwarta mielonka. Pachnie ładnie. Mój pies ją je ale niestety nie tak chętnie jak słabej jakości mokry pokarm (uwielbia tą z Biedronki). Mam wrażenie, że im bardziej podłe jedzenie, tym bardziej mu smakuje :(  Ogólnie Rocco naprawdę godne polecenia.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Joanienka napisał:

Rocco mokra karma wg karmopedii ma 5/5 gwiazdek, czyli bardzo dobra. Cena też bardzo fajna. Zakupiłam swojemu psu całe dwa pakiety w promocji. Normalnie je suche, ale bywa, że nie chce, a tabletki nie może na pusty żołądek i wtedy podaje puszkę. W konsystencji jak zwarta mielonka. Pachnie ładnie. Mój pies ją je ale niestety nie tak chętnie jak słabej jakości mokry pokarm (uwielbia tą z Biedronki). Mam wrażenie, że im bardziej podłe jedzenie, tym bardziej mu smakuje :(  Ogólnie Rocco naprawdę godne polecenia.

Dzięki :)

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, dwbem napisał:

Rocco jest bardzo dobre, moje wszystkie psy jedzą te puszki z apetytem i nie chorują.

Widziałam w promocji Rocco dla seniorów w Zooplusie...

Rocco Menu dostały dziś na kolację staruszki z Guciem, jadły z apetytem. Można kupić ... Promyczkowi, Bartusiowi, Roxi i sprawdzić co powie Miś ,)

 

 

Link to comment
Share on other sites

W lecznicy Miś grzeczny jak aniołek :)

Bez problemów pobrano krew do badania..., wetka obejrzała kontrolnie oczki, ... dupcię...skórę na grzbiecie i ogonku.

Wyniki badań krwi będą po południu. Zadzwonię.

Karta informacyjna z opisem stanu skóry, dupci... itp. + faktura zostaną wysłane do Fundacji.

 

Wyniki badań krwi z poprzedniej wizyty - 06.08.2019

100_6021.JPG

100_6023.JPG

100_6024.JPG

100_6026.JPG

Link to comment
Share on other sites

Przedpołudnie w ogrodzie z koleżeństwem :)

 

Odwiedziła nas dziś Monika (anioł Misia i Gucia) :)

Miś dostał w prezencie tablety na wątróbkę....a stado psio / kocie suchą i mokrą karmę (fotka na wątku Dianki..., Gucia)

 

Miś swoim wyglądem, zachowaniem - szybki, ładnie biega, chodzi..., posłuszny..., chyba zaskoczył Monikę ,)

100_6172.JPG

100_6132.JPG

100_6134.JPG

100_6135.JPG

100_6144.JPG

100_6151.JPG

100_6158.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Moli@ napisał:

Przedpołudnie w ogrodzie z koleżeństwem :)

 

Odwiedziła nas dziś Monika (anioł Misia i Gucia) :)

Miś dostał w prezencie tablety na wątróbkę....a stado psio / kocie suchą i mokrą karmę (fotka na wątku Dianki..., Gucia)

 

Miś swoim wyglądem, zachowaniem, aktywnością - szybki, ładnie biega, chodzi..., posłuszny, grzeczny (nie kłapie ząbkami do obcych)..., chyba zaskoczył Monikę ,)

100_6172.JPG

100_6132.JPG

100_6134.JPG

100_6135.JPG

100_6144.JPG

100_6151.JPG

100_6158.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...