Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY, ZAKOŃCZONY ! Cztery bezdomne maluszki jadą po lepsze życie ! Pomóż im dojechać do celu. Do 8.07, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

5 godzin temu, mdk8 napisał:

3 serduszka po 5,- poproszę 

Przede wszystkim przepraszam, ze dopiero teraz mogę wejsć na dogo i to tylko na chwilę. Chcę Wam bardzo podziękować, za tak ogromną pomoc dla tych psich bid.

Mdk8, serduszka już odnotowane ! Pięknie dziękuję i przyklejam słodkiego całuska...

5 godzin temu, Jolanta08 napisał:

Ode mnie 2 serduszka dla mamusi

Jolu witaj znów na bazarku ! Dziękuję, ze przyszłaś z serduszkami dla psiej mamy i maluszków. Cieszę się, ze wciąż jesteś na moich bazarkach. Pozdrawiam Cię serdecznie !

4 godziny temu, koja napisał:

Dziękuję za zaproszenie :) Poproszę 6 serduszek po 5 zł.

No i jest także Koja !!! Witaj Kojeczko ! Solidną porcję karmy zafundowałaś psiej rodzince ! Dziękuję, dziękuję, dziękuję !!!

 

Link to comment
Share on other sites

Tolu, przynosisz nam wspaniałe wieści ! Jak cudownie jest widzieć suczkę bez tego łańcucha, uśmiechniętą od ucha do ucha. To zdjęcie w czerwonej smyczy idealnie nadaje się do ogłoszeń !

Jutro jest pierwszym dniem nowego życia tej psiej rodzinki ! Oby szczęśliwie dojechały na miejsce !

Teraz kolej na inne niespodzianki !

Przyznam się, że nie spodziewałam się tak dużego odzewu na prośbę o pomoc dla tych psich bid ! Przeciwnie, marzyłam, zeby chociaż udało się zebrać całą kwotę na transport. A tu jeszcze zebraliśmy dodatkowo na karmę dla całej rodzinki !!!

Właśnie uzupełniałam wpłaty i nie mogłam uwierzyć ! Sprawdzałam kilka razy, czy się nie pomyliłam. Ponownie nadeszły wpłaty, tym razem na karmę, od 

Pani Ani G.R i Mateusza R.

Pani Iwonki K. z Sosnowca,

Pani Agnieszki, znajomej Elik,

i naszej Oneeczki.

Zameldowały się też wpłaty od:

Elik, Nesiowatej, Christo_fair, Soni71, Bakusiowej, Jolanty08.

Mam też informację od Toli, że będzie też wpłata od Mirycy, w kwocie.... 100 zł !

Nie wiem, jak Wam kochani dziękować ! Jestem bardzo szczęśliwa, że dzięki Wam uda się pomóc tym biednym psom...  One jeszcze nie wiedzą, że ich życie przewróci się teraz "do góry nogami" !

Wysłałam też numery kont do pozostałych osób. Bazarek będzie wciąż otwarty, bo potrzeby maluchów będą na pewno spore.

 

 

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Jo37 napisał:

Zapraszamy...

 

9 godzin temu, koja napisał:

hoooop

 

9 godzin temu, Tola napisał:

Bardzo, bardzo  dziękuję za kolejne wpłaty, bardzo przydadzą się psiej rodzincedziekuje-ruchomy-obrazek-0054

Mamusia i szczeniaki już na miejscu :)

 

 

Dzień dobry Pszczółki ! Mały deszczyk spadł dziś nad ranem i zaspałam. Dobrze, ze jesteście i dbacie o widoczność bazarku. Jeszcze tylko 2 dni i zamykamy.

Póki co, wciaż jednak zapraszamy do pomocy psiej rodzince i oczywiście na ich wątek.

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Nesiowata napisał:

Komu serduszka?

 

5 godzin temu, Jolanta08 napisał:

Podrzucę bazarek  piorun4.gif

 

5 minut temu, koja napisał:

i ja podniosę

Zagladam z komórki. Mam dziś małą uroczystość w domu i dlatego mniej mnie na dogo. Dzieki serdeczne, ze zagladacie.Jola przyszła nawet z cudnym psiaczkiem !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...