Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY, ZAKOŃCZONY ! Cztery bezdomne maluszki jadą po lepsze życie ! Pomóż im dojechać do celu. Do 8.07, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

1 godzinę temu, christo_fair napisał:

Pomóżcie maluchom wybrać się w drogę do lepszego świata...

Już tak niewiele brakuje, no i może uda się też pomóc mamie maluszków ?

51 minut temu, danuta1 napisał:

Poproszę serduszko za 20,-

Jest moja kochana Danusia !!! Witam Cię serdecznie i dziękuję, ze przyszłaś z pomocą ! Zostawiam buziaczki !

26 minut temu, malti napisał:

3 serduszka za 5 zł poproszę

Malti nigdy nie brakuje na moich bazarkach. Witam serdecznie i pięknie dziękuję, że wciąż jesteś i pomagasz. Pozdrów swoją kochaną Mamę !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Z radością informuję, że nadeszły już pierwsze wpłaty !

Na koncie zameldowały się już pieniążki od:  Sonia71, Nesiowata, Jo37 i od P. Iwony z Sosnowca i Jej Przyjaciół.

Bardzo Wam dziękuję !!!  Podobny obraz Podobny obraz Podobny obraz Podobny obraz
Mam też niespodziankę od naszej Oneeczki i kochanej Pani Ani G.R, które po cichutku wpłacają pieniążki na potrzeby bazarków
Dziękuję Wam PSIE ANIOŁY za nieustającą pomoc !  Podobny obraz Podobny obraz
Już tak niewiele brakuje do opłacenia transportu...
 
Gdyby jeszcze udało się zebrać trochę pieniążków na worek karmy dla psiej mamy, byłoby fantastycznie !
Przypominam, ze są też serduszka na ten cel :   Podobny obraz
 

Wszystkie wpłaty, które już wpłynęły, zaznaczam w poście zakupowym, na czerwono.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Sara2011 napisał:

Dwa serduszka na karmę dla mamy poproszę.

A już miałam się ewakuować do łóżka, a tu taka niespodzianka !!! Witaj Saro !!! Pięknie dziękuję za wsparcie na karmę dla suczki. Bardzo sie cieszę, ze ona również pojedzie. Pozdrawiam Cię serdecznie !!!

6 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Witam serdecznie. Pani Irenka z Katowic prosi o serduszka za 40zł. 

Kolejna niespodzianka !!! Asiu podziękuj Pani Irence za tak duże wsparcie. To ogromna pomoc, bo kasa psiaczków i ich mamy jest na razie pusta. 40 zł zaraz podzielę na serduszka. Ależ się cieszę !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Tola napisał:

Kochani, bardzo dziękuje wszystkim, którzy pomagają tej psiej rodzince wydostać się do lepszego świata - możemy mówić już o rodzince,  bo prawdopodobnie uda się zabrać i mamusię szczeniaków!

dziekuje-ruchomy-obrazek-0060

Marzyłam o tej decyzji, bo ciężko było mi sie pogodzić z tym, że sunia zostaje w tym okropnym miejscu, przykuta łańcuchem do sterty desek.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:
Gdyby jeszcze udało się zebrać trochę pieniążków na worek karmy dla psiej mamy, byłoby fantastycznie !
Przypominam, ze są też serduszka na ten cel :   Podobny obraz

 

Chyba jest jeszcze jedno serduszko na karmę dla mamuni, to poproszę.

 

2 godziny temu, Havanka napisał:

Kto jeszcze dorzuci serduszko do podróży? Sobota już tuż tuż...

Dwa serduszka po 20,00 zł i jedno za 5,00 zł.

W sumie serduszka za 50,00 zł.

To będzie przelew Eluni  od mojej znajomej  Agnieszki i tak zapisz bardzo proszę.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Poker napisał:

4 serduszka na karmę dla mamusi poproszę.

Kolejny dzień bazarku zaczyna się dobrymi wieściami ! Pokerku super !!! Ogromne dzięki za pomoc finansową ! Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrego dna !!!

5 godzin temu, elik napisał:

 

Chyba jest jeszcze jedno serduszko na karmę dla mamuni, to poproszę.

 

Dwa serduszka po 20,00 zł i jedno za 5,00 zł.

W sumie serduszka za 50,00 zł.

To będzie przelew Eluni  od mojej znajomej  Agnieszki i tak zapisz bardzo proszę.

Eluś masz fantastycznych znajomych ! Podziękuj Pani Agnieszce z całego serca, za tak hojny dar ! Nawet nie wiesz jak sie cieszę !!!! Pozdrawiam serdecznie i życzę pięknego, udanego dnia !

4 godziny temu, bakusiowa napisał:

Poproszę serduszka za 10 zł na transport i za 20 zł na karmę.

Bakusiowa, witam pięknie i dziękuję, ze przyszłaś i to jeszcze z takim DAREM !!! Tylko na podróż zostało do kupienia 1 serduszko za 5 zł. Teraz już zbieramy na karmę dla suni - mamusi. Czy mogę zapisać jedno serduszko za 5 zł na transport a 25 zł na serduszka na karmę ?

Zostawiam Ci pozdrowienia i słodkie całuski na cały dzień !  Poczekam na Twoją odpowiedź i wtedy zapiszę w poście rozliczeniowym.

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

To jeszcze serduszko za 10 zł na karmę poproszę

Danusiu, złota dziewczyno, jak Cię nie kochać??? Nie da się... Dziękuję !!!

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Poker napisał:

4 serduszka na karmę dla mamusi poproszę.

Kolejny dzień bazarku zaczyna się dobrymi wieściami ! Pokerku super !!! Ogromne dzięki za pomoc finansową ! Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrego dna !!!

6 godzin temu, elik napisał:

 

Chyba jest jeszcze jedno serduszko na karmę dla mamuni, to poproszę.

 

Dwa serduszka po 20,00 zł i jedno za 5,00 zł.

W sumie serduszka za 50,00 zł.

To będzie przelew Eluni  od mojej znajomej  Agnieszki i tak zapisz bardzo proszę.

Eluś masz fantastycznych znajomych ! Podziękuj Pani Agnieszce z całego serca, za tak hojny dar ! Nawet nie wiesz jak sie cieszę !!!! Pozdrawiam serdecznie i życzę pięknego, udanego dnia !

5 godzin temu, bakusiowa napisał:

Poproszę serduszka za 10 zł na transport i za 20 zł na karmę.

Bakusiowa, witam pięknie i dziękuję, ze przyszłaś i to jeszcze z takim DAREM !!! Tylko na podróż zostało do kupienia 1 serduszko za 5 zł. Teraz już zbieramy na karmę dla suni - mamusi. Czy mogę zapisać jedno serduszko za 5 zł na transport a 25 zł na serduszka na karmę ?

Zostawiam Ci pozdrowienia i słodkie całuski na cały dzień !  Poczekam na Twoją odpowiedź i wtedy zapiszę w poście rozliczeniowym.

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

To jeszcze serduszko za 10 zł na karmę poproszę

Danusiu, złota dziewczyno, jak Cię nie kochać??? Nie da się... Dziękuję !!!

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, bakusiowa napisał:

Rozdziel serduszka jak pasuje.

Super ! Dzieki serdeczne ! Jedno brakujace przeznacze na transport a resztę dla suni mamusi na karmę. Suczka pojedzie do BDT do mamy Jaagi. Bedzie potrzebowała tylko karmy i zwrotu kosztów weta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...