Jump to content
Dogomania

KONIEC-Szał letnich ciał,czyli coś dla ducha i dla ciała:)- do 20.07.


gosia7

Recommended Posts

MOJE KOCIE BEZDOMNIAKI

Na nie głównie przeznaczę środki z tego bazarku

Regulamin:

1.Bazarek potrwa do 20.07.2019r.,do godz.21.00,czasu dogo. Ostatni ważny post godz.20.59.Jest prowadzony też na forum miau.Kto pierwszy ten lepszy.
2.Na wpłaty czekam maksymalnie 7 dni od zakończenia bazarku, chyba że ustalimy inaczej.
3.Bazarek ma formę licytacji i KT. Bardzo proszę o deklarowanie zakupu za konkretną kwotę żeby uniknąć nieporozumień. Jedynie w przypadku rozpoczęcia licytacji od ceny wywoławczej zostanie to zaakceptowane bez podania kwoty. W takiej sytuacji wystarczy napisać, że licytuje się za cenę wywoławczą.

4. Wyjątkowo,jeśli komuś bardzo zależy na czasie przed Świętami,mogę nielicytowany przedmiot sprzedać w opcji KT. Wówczas cena wywoławcza +50%.Proszę pytać!

5.Wysyłka jest PP,w przypadku dużych paczek szukam tańszej formy przesłania fantów i wybieram np.Paczka w Ruchu (do odebrania w kiosku,ale to najtańsza opcja,zwykle przy niedużych gabarytowo paczkach do 2kg to 8,49zł,pow. 2kg  ok.9zł,ale także nieduży gabaryt) https://www.paczkawruchu.pl/ lub firmę kurierską Geis (ok.15zł)wygodna dostawa pod drzwi.

6.Odbiór osobisty możliwy w Warszawie ,ale bardzo proszę ,by Kupujący dostosował się do moich możliwości czasowych i proponowanego miejsca (zwykle podaję Mokotów/Włochy i jestem tam dostępna w kilku godzinnej rozpiętości czasowej).Błagam nie wymuszać konieczności wożenia przeze mnie fantów w dogodne dla Kupującego miejsca (to dla mnie wielkie obciążenie,mam dużo tymczasów i bardzo dużo obowiązków z nimi związanych.Nie mam czasu i samochodu. Dostarczanie fantu za kilka złotych ,podczas którego tracę ponad 2h (jadąc tam i z powrotem) to dla mnie skórka za wyprawkę:( Proszę wziąć to pod uwagę robiąc zakupy na moim bazarku.

7.Kupujący korzystający z odbioru osobistego dokonują odbioru zakupionych fantów w ciągu max.1,5tyg. od zakończenia bazarku. Niestety nie mam miejsca na przechowywanie fantów dłużej ze względu na bardzo małe mieszkanie:( Każda paczka dodatkowo w nim,to kolejny mebel,który trzeba skrzętnie omijać ostro lawirując ,co jest ogromnym utrudnieniem w małej kawalerce:(


8.Opakowania do przesyłek stosuję w większości z odzysku,chyba,że ktoś zażyczy sobie dopłatę za nowe. Zawsze bardzo dbam,aby Kupujący nie musiał dokładać ani złotówki za karton,kopertę bąbelkową,taśmę,wypełnienie gąbką lub poduszki powietrzne), także płatność głównie za przesyłkę.Proszę doceńcie ten wysiłek,każdorazowo kosztuje mnie to sporo zaangażowania,czasu i kombinacji z wyszukiwaniem darmowych opakowań.

9.Kupujący biorący udział w licytacji na tym bazarku,akceptują ww.zapisy regulaminu

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Licytacja:

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. Kostium kąpielowy firmy Shepa,bardzo dobra jakość.Znakomity do pływania,nie tylko latem,ale na basenach krytych przez cały rok. Użyty kilka razy,stan bdb. Rozm.L
Kosztował 100zł, teraz 
cw.40zł

Opis ze strony firmy:
Ta prosta, ale przykuwająca uwagę propozycja marki SHEPA to projekt dedykowany wszystkim miłośniczkom typowo sportowych, choć niepozbawionych nutki kobiecości fasonów. Jednoczęściowy kostium kąpielowy model 016 został wykonany z najwyższej jakości ściśle wyselekcjonowanych włoskich materiałów w kolorach ponadczasowej czerni i kontrastującego z nią, ożywczego błękitu. Charakterystyczny, zabudowany krój z przedłużonymi nogawkami, elastyczna, szybkoschnąca i oddychająca lycra oraz szerokie ramiączka zapewniają idealne dopasowanie oraz pełną swobodę ruchów w trakcie użytkowania, wewnętrzna koszulka z miseczkami i stabilizującą gumą ładnie podtrzymuje i uwydatnia biust, a ozdobne przeszycia i przemyślane rozmieszczenie barw gwarantuje optyczne wysmuklenie sylwetki i subtelne zaakcentowanie jej największych atutów.
https://ekskluzywna.pl/shepa-016-kostium-kapielowy-basenowy-b1d4--91944

5bpulh.jpg

2zimsmc.jpg

6zrqbr.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4. Stringi bordo. rozm.S/M NOWE
kt 5zł
2el3ywy.jpg

5. Stringi firmy Key. Granat, rozm.XS,ale spokojnie wchodzą na M. Świetnie się rozciągają,wygodne,dobrze się noszą. Miałam kilka par. NOWE

KT 10zł
a4qzdk.jpg

153qx49.jpg

6. Stringi ecru. Rozm.S/M. Śliczne.NOWE
KT5zł

211nos2.jpg

ad2srl.jpg

14436ut.jpg

7. Majtki koronkowe ,bardzo milutka,miękka koronka. Czerwone. Śliczne. rozm.M. NOWE
2ebsmef.jpg

KT 10zł

 

Link to comment
Share on other sites

13. Śliczna koszulka nocna,do kolan,z piękną,romantyczną koronką u góry i przy wykończeniu kuszącego rozporka :wink: Regulowane ramiączka,wykończone a'la cyrkoniami ,kolor materiału ecru. Dobra polska firma,nie tania chińszczyzna. Rozm.42.Może być na prezent. NOWA

cw.50zł

PRZóD
zn20bl.jpg

bgpxyo.jpg

TYŁ
2j29bp3.jpg

WYKOŃCZENIE ROZPORKA
3329rmq.jpg

REGULOWANE RAMIĄCZKA
25a7vdk.jpg

erhap5.jpg

8zhhkk.jpg

Link to comment
Share on other sites

23. Książki-przewodniki

Wakacje.Znów czas podróży,zwiedzania,wyboru wycieczek i krajów,które chcemy poznać,o których marzymy. Warto wcześniej zapoznać się z nimi dzięki np.poniższym pozycjom.

A może niektórzy zechcą podróżować tylko z książką? Albo palcem po mapie;)

Kosztowały 25zł/szt.

Wszystkie pozycje cw. 10zł/każda

2uqnj9t.jpg

20pxbn6.jpg

10ptxg5.jpg

Meksyk

Włochy licytuje Jadrann za cw.

Egipt

Turcja

Wyspy Greckie

Tunezja

Francja licytuje Jadrann za cw.

Grecja

Chorwacja  licytuje Jadrann za cw.

Izrael  licytuje Jadrann za cw.

Niemcy

Belgia

Mauritius

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Aldrumka napisał:

ok. to jeszcze sprawdź  co tam jest napisane bo nawet w powiększeniu nie mogę odczytać

Pod pachami na płasko 51cm,ale się jeszcze naciągnie. Duży dekold. 100%poliester.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...