Jump to content
Dogomania

Znowu bazarek PYSZNY - tym razem bezcukrowe pyszne zdrowe trufle - "kulki mocy" oraz świetny pasztet z grochu - dla Trevora na operację stawu biodrowego - do 26 lipca - serdecznie zapraszam :))


agat21

Recommended Posts

Przed chwilą, beataczl napisał:

z pomorskiego  /jutro wyjezdzam na mc do pracy/.

Ja we wrześniu będę w pobliżu Szczecina lub Koszalina, jakby to było pod koniec września, to może już będziesz, jeśli oczywiście jesteś z pomorskiego zachodniego :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, agat21 napisał:

Ja we wrześniu będę w pobliżu Szczecina lub Koszalina, jakby to było pod koniec września, to może już będziesz, jeśli oczywiście jesteś z pomorskiego zachodniego :)

bede pod koniec 09 :)/ale to pomorskie/ kiedys koszalinskie/:) zobaczysz czy trasa przez Czluchow?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wakacje się skończyły i już wszystkie osoby z Warszawy zainteresowane truflami i pasztetem wróciły i mogą odebrać fanty (mam na myśli Jo37 ;) Tak więc jutro, a właściwie dziś robię pasztet i ostatnią partię trufli i kończę bazar, bo już trwa za długo. 

Operacja Trevora na szczęście będzie zapłacona przez fundację, która zebrała dla niego pieniądze, koszty rehabilitacji i leków biorą już oczywiście na siebie państwo Trevora. W związku z tym mam pytanie do osób biorących udział w bazarku czy zgodzą się na przekazanie pieniędzy na pokrycie sporego długu, jaki został po Szancie - też radysianki - która pół roku czekała na dom w hotelu u szafirki? Proszę o opinię lub inne sugestie.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, gosia7 napisał:

Pasztet pychota,za mało kupiłam. 

Decyzję co do zmiany beneficjenta akceptuję zgodnie z sugestią i potrzebami Agat21. Już Ona wie komu i jak dobrze pomagać. I cieszę się zdrowiem Trevora i każdym domem bezdomniaków.

 

14 godzin temu, uxmal napisał:

Ja też się zgadzam:) 

 

7 godzin temu, UlaFeta napisał:

I ja:)

Dziękuję Wam bardzo pięknie. To jest dla mnie wielka pomoc, że zniweluję trochę koszty utrzymania Szanty :)

Szkoda, że tak krucho u mnie z czasem, robiłabym takie bazarki częściej.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...