Jump to content
Dogomania

Znowu bazarek PYSZNY - tym razem bezcukrowe pyszne zdrowe trufle - "kulki mocy" oraz świetny pasztet z grochu - dla Trevora na operację stawu biodrowego - do 26 lipca - serdecznie zapraszam :))


agat21

Recommended Posts

Dnia 29.06.2019 o 22:11, agat21 napisał:

LICYTACJA

Jo37 - zestaw 6 trufli - kulek i 1 porcja pasztetu :)) - do zapłaty 20 zł

Olena84 - zestaw 10 trufli i 2 porcje pasztetu :)) (smsowo zmienia liczbę kulek na 20 :)) oraz 3 buteleczki nalewki - do zapłaty 81 zł - wpłacone 81 zł - odbiór 7 VII :)

Agacia7 - zestaw 40 trufli - kulek i 2 porcje pasztetu :)) - do zapłaty 70 zł wpłacone 70 zł + 30 zł nadpłaty <3 - odbiór 8 VII :)

gosia7 - zestaw 10 trufli i 1 porcja pasztetu :)) - wpłacone 25 zł + 5 zł nadpłaty <3

UlaFeta - zestaw 10 trufli i 2 porcje pasztetu :)) - do zapłaty 35 zł - wpłacone 35 zł

wawer - zestaw 20 trufli i 2 porcje pasztetu :)) - do zapłaty 45 zł - wpłacone 45 zł - odbiór 7 VII :)

Mazowszanka - zestaw 20 trufli - do zapłaty 25 zł

Aldrumka - zestaw 6 trufli - kulek i 1 porcja pasztetu :)) - do zapłaty 20 zł

 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Olena84 napisał:

jak to jest oszczędnie? bo ja już prawie wszystko od razu :(

My lubimy się rozsmakować, podniebienie pomasować, pocmokać, rozkoszować się feerią składników, rozmarzyć... Pomarzyć też dobrze, gdy się ma (jednak) cukrzycę. Więc trzeba oszczędnie, czyli raz (= sztukę), a dobrze, na dzień. Dla tych, co mogą więcej, polecam duże porcje, bo szybko znikną. A pudełeczko w pieska do dalszego użytku polecam, bo wyrzucić szkoda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, agat21 napisał:

Mam pytanie do Was, które odebrałyście już trufle: czy one nie są za mało słodkie? Ja bardzo rzadko jem "zwykłe" słodycze i mam pewnie inne wyczucie słodkości? Dajcie znać, proszę. 

mnie smakowały właśnie dlatego

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...