Jump to content
Dogomania

Znowu bazarek PYSZNY - tym razem bezcukrowe pyszne zdrowe trufle - "kulki mocy" oraz świetny pasztet z grochu - dla Trevora na operację stawu biodrowego - do 26 lipca - serdecznie zapraszam :))


agat21

Recommended Posts

Dnia 30.06.2019 o 05:35, UlaFeta napisał:

Poproszę ćwierć pasztetu:-D i poczekam na kulki:-D

Dla mnie kulki moga być bez pudelka.Zjem na miejscu-:-D.

Ula, czy mam zapisywać te ćwierć pasztetu jako jedną porcję? I ile kulek byś chciała?

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, UlaFeta napisał:

Agatko 

10 kulek :)

2 porcje pasztetu (jak można zamrozić)jak nie to 1

Dzieki:)))))

 

Dzięki wielkie :)))

Ja nie zamrażałam, ale znajomi - owszem. Dopytam dziś, czy byli zadowoleni z efektów mrożenia, a raczej rozmrażania :D

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, dostałam dziś od koleżanki z klubu nalewkę tarninowo - dereniową własnej roboty w małych 100ml buteleczkach, celem spożytkowania jej dla psiaczków moich. I nie wiem, czy ktoś by reflektował? Czy mnie nie zamkną jeśli tu zahadluję alkoholem? 

Chciałam wstawić zdjęcia, ale oczywiście znowu doopa. Dogo coraz "lepiej" się sprawuje. 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, agat21 napisał:

Słuchajcie, dostałam dziś od koleżanki z klubu nalewkę tarninowo - dereniową własnej roboty w małych 100ml buteleczkach, celem spożytkowania jej dla psiaczków moich. I nie wiem, czy ktoś by reflektował? Czy mnie nie zamkną jeśli tu zahadluję alkoholem? 

Chciałam wstawić zdjęcia, ale oczywiście znowu doopa. Dogo coraz "lepiej" się sprawuje. 

 

fajny pomysł, a ja na fotosiku przerzucam, ale nie zawsze się chcą zapisać :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...