Jump to content
Dogomania

Rozliczony! Igielniki dla Lackusia na diagnostykę i kastrację do 25lipca g 20:00


anica

Recommended Posts

4 godziny temu, UlaFeta napisał:

"Czy leci z nami pilot"?

Nie mam nr.konta,wyjeżdżam a chciałbym wpłacić.

 

Nie mam pojęcia co się stało?? wczoraj wysyłałam?  czy może są dwie UleFeta? może dogo nie wysłało?  u mnie jest że wiadomość poleciała? Dzisiaj wysłałam również, jeśli nie doleciało to krzycz, proszę :)

Cytat

 

Witaj UlaFeta,

milosny-emotikon-ruchomy-obrazek-0116  Z całego serca ,Dziękuję Ci za wsparcie dla Lakusia , wierzę że razem ,uda nam się mu pomóc,  chociaż tym razem może być ciężko!  zakupiłaś  2szpulki za 10zł..........................................

 

 

 

 

 

Jeśli to dogo, znowu żyje własnym życiem, to  jestem zmartwiona czy wszyscy otrzymali dane do przelewu ?   PROSZĘ O INFORMACJĘ JEŚLI DO KOGOŚ NIE DOTARŁY DANE DO PRZELEWU .

 
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, uxmal napisał:

dziękuje :) jadę do Wrocka :)))))

Na długo?  

 

18 godzin temu, NikaEla napisał:

Śniegowców możesz nie brać. U nas upal

Tropikalny Wrocław!  ja przestaję narzekać , nawet mi się zaczyna podobać :)

 

Chyba wszyscy otrzymali PW ,  Anulka tylko zgłaszała problem z numerem konta, zobaczymy , może problem jest po stronie banku?

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, anica napisał:

Nie mam pojęcia co się stało?? wczoraj wysyłałam?  czy może są dwie UleFeta? może dogo nie wysłało?  u mnie jest że wiadomość poleciała? Dzisiaj wysłałam również, jeśli nie doleciało to krzycz, proszę :)

Jeśli to dogo, znowu żyje własnym życiem, to  jestem zmartwiona czy wszyscy otrzymali dane do przelewu ?   PROSZĘ O INFORMACJĘ JEŚLI DO KOGOŚ NIE DOTARŁY DANE DO PRZELEWU .

 

Teraz dotarło:-D

Przelew w drodze:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.07.2019 o 19:58, UlaFeta napisał:

Teraz dotarło:-D

Przelew w drodze:)

Pieniążki juz doleciały!

I to w towarzystwie...:

Nesiowata - 10 zl ❤

Christopher 10 zl ❤

Aldrumka - 10 zl ❤

Uxmal - 10 zl ❤

UlaFeta - 10 zl ❤

Yucca - 20 zl ❤

Rozi - 20 zl ❤

Iv_ - 20 zl ❤

Aga76 - 100 zl ❤

Anula - 50 zl❤

Wraz z Lakusiem serdecznie dziękujemy za tak wielką pomoc i za każdą aktywność na bazarku.

Dziękuję Tobie Aniu, za zrobienie bazarku i oczywiście skladam ogromne podziękowania dla kochanej Pani która, te cudowne kapelusiki, zrobiła i ofiarowala z intencją pomocy,   zupelnie nieznanemu psu ! 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Milutko się zrobiło :))) ja również skorzystam z okazji i raz jeszcze Podziękuję z całego serca , wszystkim którzy byli z nami , zaglądali ,podrzucali i Aguni za zakupy i za wspaniałą ,miłą atmosferę bazarku i Tobie , przede wszystkim Aniu za opiekę nad tym wspaniałym psem buzki.gif  Dziękuję pięknie za rozliczenie, 

Razem możemy więcej!!!

tZShxCkiRFpk1o3b%2B%2Bab

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...