Jump to content
Dogomania

Bez pochodzenia, bez nadziei, bez miłości. 4 szczeniaki na gołej ziemi i ich mama na łańcuchu:( UDAŁO SIĘ!!! Malti zamieszkała we Wrocławiu, Malwa w Mysłowicach, Megan w Krzykowie, Malwinka w Krakowie, mama Mela ma DS w Gaju:)


Recommended Posts

Dnia 6.07.2019 o 17:05, Alaskan malamutte napisał:

Jakoś mi umknął ten wpis...

Tolu, jeśli nikt się nie zgłosił do tej pory na skarbnika, to tradycyjnie u zamojszczaków będę nim ja. 

 

A w którym poście będzie rozliczenie?

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze do rozliczeń chciałam podac koszt transportu na trasie Katowice -Jarząbkowice - 50 zł, bo Andrzej musiał w sobotę jechac specjalnie po nie. Nadal mamy tylko wynajęte zastępcze auto dostawcze, więc nie dało się taniej dojechać.

Małe cały czas zachowują się jak surykatki, są stale w ruchu, wszędobylskie, wszędzie muszą wsadzić swoje noski. Nie wiem, jak im zrobić zdjecia. Chyba wszystkie fotki do ogłoszeń będą, kiedy śpią ;)

Link to comment
Share on other sites

Miód na serce te zdjęcia maluszków z hotelu i z dt. Tak się cieszę, że już zaopiekowane, bezpieczne. Muszę Wam powiedzieć, że one są niesamowite. Przez całą podróż ani jednego szczeknięcia, piśnięcia czy jakiegokolwiek odgłosu zniecierpliwienia, zaniepokojenia. Nigdy bym nie powiedziała, że wiozę 5 psów! :D Anioły po prostu :) Niech im się wiedzie jak najlepiej, powinny znaleźć wspaniałe domy.

  • Like 4
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Miód na serce te zdjęcia maluszków z hotelu i z dt. Tak się cieszę, że już zaopiekowane, bezpieczne. Muszę Wam powiedzieć, że one są niesamowite. Przez całą podróż ani jednego szczeknięcia, piśnięcia czy jakiegokolwiek odgłosu zniecierpliwienia, zaniepokojenia. Nigdy bym nie powiedziała, że wiozę 5 psów! :D Anioły po prostu :) Niech im się wiedzie jak najlepiej, powinny znaleźć wspaniałe domy.

Bo to nie psy tylko surykatki były ;)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Miód na serce te zdjęcia maluszków z hotelu i z dt. Tak się cieszę, że już zaopiekowane, bezpieczne. Muszę Wam powiedzieć, że one są niesamowite. Przez całą podróż ani jednego szczeknięcia, piśnięcia czy jakiegokolwiek odgłosu zniecierpliwienia, zaniepokojenia. Nigdy bym nie powiedziała, że wiozę 5 psów! :D Anioły po prostu :) Niech im się wiedzie jak najlepiej, powinny znaleźć wspaniałe domy.

Może instynktownie czuły, ze nie powinny sprawiać kłopotu komuś, kto chce im pomóc? Też ogromnie sie cieszę, że tak panicznie nie boją sie ludzi i że w domu tymczasowym i u Jaagi, szybko nabiorą zaufania do ludzi i nauczą sie właściwych zachowań.

Link to comment
Share on other sites

Cudna sunia, tak bardzo się cieszę, ze i ona będzie miała dobre życie.

Dzisiaj zrobiłam tak na szybko ogłoszenia Malti i Malwie, jak będą inne zdjęcia,  to będzie mozna sukcesywnie podmieniać.

Mamuśce postaram się zrobić jutro lub pojutrze.

Malti na Wrocław

https://www.olx.pl/oferta/czekoladowa-malti-do-adopcji-szczeniak-szuka-domu-CID103-IDADBj9.html

Malwa na Wrocław

https://www.olx.pl/oferta/szczeniak-szuka-domu-mala-malwa-do-adopcji-CID103-IDADBKS.html

 

Bardzo proszę o pomoc w robieniu ogłoszeń, to bardzo ważne, aby sunie szybko znalazły własne domy.

Myślę, że można robić na Opole, Katowice, Kraków, a nawet Warszawę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.07.2019 o 23:06, agat21 napisał:

Przepraszam za porę odezwania się, ale niedawno dotarłam do domu. W Katowicach miałam dłuższy postój, bo urwała mi się częsciowo osłona podwozia i musiałam znaleźć warsztat czynny w sobotę popołudniu i gotowy mi to naprawić od ręki, bo powrót z czymś takim wiszącym pod samochodem byłby nie lada wyzwaniem. 

Pieseczki cudowne, absolutnie wszystkie - i mamusia, i dzieciaczki - dwa odważne i przebojowe i dwa trzęsące się ze strachu w kącie kontenerka przy "przeładunku" w Sandomierzu. Po dojechaniu do Katowic wszystkie pchały już noski poza kratki kontenerka i bardzo chciały wyjść. Mamusia trochę przestraszona nie chciała wyjść z kontenerka, ale w sumie i tak opanowana i spokojna jak na takie męczące przeżycia i podróże. Sorry, że nie zrobiłam zdjęć, ale musiałam szybko się zebrać po oddaniu psiaczków, żeby znaleźć warsztat. 

Pani Justyna z DT Malwy i Malti przekazała mi dzisiaj, ze faktycznie ciemna Malti jest bardziej nieśmiała, chociaż pierwszego dnia wydawała się tą odważniejszą suczką.

Tutaj tez małe cały czas są razem, razem śpią, razem biegają i podobnie jak u Jagny, boją się podnoszenia, brania na ręce.

66094672_409189783023798_2298041823890767872_n.jpg

SAVE_20190708_140757.jpg

SAVE_20190708_140802.jpg

SAVE_20190708_140807.jpg

SAVE_20190708_182535.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Tola napisał:

Cudna sunia, tak bardzo się cieszę, ze i ona będzie miała dobre życie.

Dzisiaj zrobiłam tak na szybko ogłoszenia Malti i Malwie, jak będą inne zdjęcia,  to będzie mozna sukcesywnie podmieniać.

Mamuśce postaram się zrobić jutro lub pojutrze.

Malti na Wrocław

https://www.olx.pl/oferta/czekoladowa-malti-do-adopcji-szczeniak-szuka-domu-CID103-IDADBj9.html

Malwa na Wrocław

https://www.olx.pl/oferta/szczeniak-szuka-domu-mala-malwa-do-adopcji-CID103-IDADBKS.html

 

Bardzo proszę o pomoc w robieniu ogłoszeń, to bardzo ważne, aby sunie szybko znalazły własne domy.

Myślę, że można robić na Opole, Katowice, Kraków, a nawet Warszawę.

Tolu, wrzuć proszę linki do ogłoszeń na początek watku. Przydadzą mi się. Wkrótce też pomogę w ogłoszeniach.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Cudna sunia, tak bardzo się cieszę, ze i ona będzie miała dobre życie.

Dzisiaj zrobiłam tak na szybko ogłoszenia Malti i Malwie, jak będą inne zdjęcia,  to będzie mozna sukcesywnie podmieniać.

Mamuśce postaram się zrobić jutro lub pojutrze.

Malti na Wrocław

https://www.olx.pl/oferta/czekoladowa-malti-do-adopcji-szczeniak-szuka-domu-CID103-IDADBj9.html

Malwa na Wrocław

https://www.olx.pl/oferta/szczeniak-szuka-domu-mala-malwa-do-adopcji-CID103-IDADBKS.html

 

Bardzo proszę o pomoc w robieniu ogłoszeń, to bardzo ważne, aby sunie szybko znalazły własne domy.

Myślę, że można robić na Opole, Katowice, Kraków, a nawet Warszawę.

Na jakie miasto im zrobić?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.07.2019 o 21:56, b-b napisał:

Tolu chciałam zrobić banerek do swojego bazarku i wyszło mi takie coś 

 

Bez naqqqqzwy.jpg

Tolu może być?

8 minut temu, Tola napisał:

Myślę, że można robić na Opole, Katowice, Kraków, a nawet Warszawę.

Nie wiadomo, gdzie ten jedyny domek jest:)

Zrobię na Warszawę i Opole.

Link to comment
Share on other sites

Dziś spróbuję zrobić jakieś zdjecia, ale naprawdę będzie trudno, małe są stale w ruchu, nie usiedzą na sekundę.

Przypominam, że w sobotę jadę przez Wrocław. Gdyby ktoś stamtąd się odezwał i szybko była wizyta, to mogę zabrac ze sobą. 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, b-b napisał:

 Napracowałaś się, pięknie dziękujędziekuje-ruchomy-obrazek-0054

Zaraz wstawię na 1 stronę.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, agat21 napisał:

Są takie urocze :) Uszy mają bombowe :))

oj, słodkie :) mam rocznego rudzielca z takimi uszkami - bardzo się to wszystkim podoba :) niestety na adopcję się to nie przekłada, ale szczeniaczki szybko domki znajdą

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj, po południu też zrobiłam OLX. Po kilku godzinach dopiero było aktywne. Potem edytowałam, by zrobić małą poprawkę i dopiero dziś nad ranem sprawdzili !

Marcysia i Majka na Kraków: https://www.olx.pl/oferta/marcysia-i-majka-dwa-szczeniaczki-szukaja-nowych-domow-CID103-IDAEUml.html

i woj. śląskie: http://www.wujekfranek.pl/0,0,0,0,0,0,0,0,187291,0,0,0,podglad,ogloszenia.html

Gdy będą nowe zdjęcia, podmienię.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...