Jump to content
Dogomania

Bez pochodzenia, bez nadziei, bez miłości. 4 szczeniaki na gołej ziemi i ich mama na łańcuchu:( UDAŁO SIĘ!!! Malti zamieszkała we Wrocławiu, Malwa w Mysłowicach, Megan w Krzykowie, Malwinka w Krakowie, mama Mela ma DS w Gaju:)


Recommended Posts

8 godzin temu, Jaaga napisał:

Niestety, chyba też umaszczenie gra rolę, bo Lukrecja dla mnie też urodą nie powala, a ludzie za nią szaleją. Moja córka, która dopiero wczoraj ją zobaczyła, powiedziała że jest tak brzydka, że aż słodka. Ja uważam podobnie. Te łatki, kolorowy nosek, kto zobaczy, jest ugotowany. No i pewnie kwestia zdjeć, sunie widać że są wystraszone. Odnośnie zdjeć,  o Lukrecję, która ma zdjęcie z kotem w ogłoszeniu, dzwonią stale kociarze. Dużo ludzi szuka psa, któy zgodnie żyłby z kotami i jest do nich przyzwyczajony. To cenna grupa potencjalnych chętnych, na którą jak widać warto zwrócić uwagę. 

Za to dobra wiadomością jest to, że p. Justyna od Coli sama zaoferowała tymczas jednej z nich.

udostępnienia, może dziewczynki kogoś wzruszą. Żal mi ich, bo trafiły na najgorszy czas.

Bardzo Jaaga dziękuję! Pani Justyna dzwoniła do mnie i faktycznie zaproponowała, ze weżmie szczenaika na BDT, a jak trzeba, to i drugiego też!

Teraz trzeba tylko pokombinować z transportem... Może agat21 pomoże...

Do Marleny nie mogę się dodzwonić, nie odbiera, nie oddzwania.

4 godziny temu, terra napisał:

Biedne małe kruszynki, one są śliczne tylko takie wystraszone i pokurczone.

 

Witaj terra, ciesze się, ze zajrzałaś, i mnie   i maluchom razniej.

 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Jaaga napisał:

Niestety, chyba też umaszczenie gra rolę, bo Lukrecja dla mnie też urodą nie powala, a ludzie za nią szaleją. Moja córka, która dopiero wczoraj ją zobaczyła, powiedziała że jest tak brzydka, że aż słodka. Ja uważam podobnie. 

A mi się umaszczenie Lukrecji bardzo podoba, śliczne są te czarne łatki na białym tle. Dla mnie ze wszystkich szczeniaków z tego miotu jest najładniejsza :) Niestety te cztery bidy faktycznie nie prezentują się  najlepiej, no nie zachwycają, ale czy zawsze trzeba zachwycać? Może nie znajdą domu błyskawicznie, ale ktoś je pokocha nie dlatego, że są bardzo ładne tylko dostrzeże w nich coś więcej. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że błysnęło światełko w tym tunelu!  Maluszki po ogarnięciu, też nabiorą blasku i zaczną się podobać zwykłym ludziom, nie tylko dogomaniakom. Zaczną mieć w sobie to coś, co ma każdy szczęśliwy i bezpieczny szczeniak :) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, seramarias napisał:

A mi się umaszczenie Lukrecji bardzo podoba, śliczne są te czarne łatki na białym tle. Dla mnie ze wszystkich szczeniaków z tego miotu jest najładniejsza :) Niestety te cztery bidy faktycznie nie prezentują się  najlepiej, no nie zachwycają, ale czy zawsze trzeba zachwycać? Może nie znajdą domu błyskawicznie, ale ktoś je pokocha nie dlatego, że są bardzo ładne tylko dostrzeże w nich coś więcej. 

Może niezrozumiale napisałam, właśnie Lukrecja bardzo dużo zyskuje dzięki umaszczeniu. Wszystkich zachwycają kropki i nosek, mnie także. Jest wzruszająca i rozczulająca. Piszczałam jak ją pierwszy raz zobaczyłam, wyglądała jak mały opos ze swoim szpiczastym noskiem. Za to ogólnie patrząc ma dziwną głowę o długiej kufie, krzywe krótsze łapki. Te sunie nie są brzydsze, tylko po prostu mało kto zachwyca się buraskami. 

Dziewczyny niestety widać nie podbijają ludzkich serc, mają bardzo mało udostępnień na FB. Liczyłam na odzew i pomoc. Zazwyczaj szczeniaki spotykają się z dużym zainteresowaniem, ludzie chcą pomagać.

Może ktoś zrobi im ogłoszenia na olx z tych zdjeć na rękach?

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie finansów:  

Wpłaty  :

1.helli - 200zł -08.07.2019r 

2.Nesiowata -30zł- 10.07.2019r

3.Havanka (bazarek) -410zł -15.07.2019r

4.Jolanta 08 -30zł -22.07.2019r

5.Poker (bazarek) -200zł -22.07.2019r

6.uxmal (bazarek) -244zł - 22.072019r

7.Jo37 -138,89zł -22.07.2019r

8.b-b (bazarek) -82zł -27.07.2019r

9.Jo37 (bazarek) -46zł -01.08.2019r

10.Onaa (bazarek) -124zł -06.08.2019r

Stan konta: 1504,89zł na dzień 06.08.2019r

Wypłata:    

                        - 468zł (pobyt w hoteliku za lipiec, przelew 06.08.2019r)    

                                                                                                                                                                                             

Stan konta: 1036,89zł na dzień 06.08.2019r

Wpłaty  :

11.Nadziejka (bazarek) -22zł - 04.09.2019r

Stan konta: 1058,89zł na dzień 04.09.2019r

Wypłata:    

                        - 558zł (pobyt w hoteliku za sierpień, przelew 10.09.2019r) 

                                                                                                                                                                                                

  Stan konta: 500,89 zł na dzień 10.09.2019r

Wypłata:    

                          - 500,89zł (pobyt w hoteliku za wzesień, przelew 08.10.2019r) 

                                                                                                                                                                                             

Stan konta: 00,00 zł na dzień 08.10.2019r

Wpłaty  :

11.Nadziejka (bazarek) -50zł - 10.10.2019r

Stan konta: 50,00 zł na dzień 10.10.2019r

 

Wypłata:    

                          - 50,00zł (pobyt w hoteliku za pażdziernik, przelew 05.11.2019r) 

                                                                                                                                                                                               

Stan konta: 00,00 zł na dzień 05.11.2019r

 

Pomoc Fundacji ZEA:

  • koszt pierwszej wizyty w lecznicy suczki i 4 szczeniaków - 276 zł (faktura str.8)
  • czipowanie 4 szczeniaków - 60 zł
  • karma, podkłady dla Malwy i Malti w DT w Mysłowicach - 259,40 zł 
Link to comment
Share on other sites

dziękuję za zaproszenie zaglądałam już wcześniej ale że moje możliwości pomagania finansowego teraz (mam nadzieje chwilowo) są mocno ograniczone to nic nie pisałam :(

trzymam kciuki żeby się coś wyklarowało dla psiaków 

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Jaaga napisał:

Może niezrozumiale napisałam, właśnie Lukrecja bardzo dużo zyskuje dzięki umaszczeniu. Wszystkich zachwycają kropki i nosek, mnie także. Jest wzruszająca i rozczulająca. Piszczałam jak ją pierwszy raz zobaczyłam, wyglądała jak mały opos ze swoim szpiczastym noskiem. Za to ogólnie patrząc ma dziwną głowę o długiej kufie, krzywe krótsze łapki. Te sunie nie są brzydsze, tylko po prostu mało kto zachwyca się buraskami. 

Dziewczyny niestety widać nie podbijają ludzkich serc, mają bardzo mało udostępnień na FB. Liczyłam na odzew i pomoc. Zazwyczaj szczeniaki spotykają się z dużym zainteresowaniem, ludzie chcą pomagać.

Może ktoś zrobi im ogłoszenia na olx z tych zdjeć na rękach?

A widzisz ja tak się zakochałam, że zupełnie nie dostrzegłam dziwnej główki i krzywych łapek. Jak to człowieka przymroczyć potrafi ;) No zupełnie nie załapałam, czemu Cię taką piękność nie powala urodą :) 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, seramarias napisał:

A widzisz ja tak się zakochałam, że zupełnie nie dostrzegłam dziwnej główki i krzywych łapek. Jak to człowieka przymroczyć potrafi ;) No zupełnie nie załapałam, czemu Cię taką piękność nie powala urodą :) 

A widzisz ;) Dla mnie urodziwym szczeniakiem jest mój ukraiński Kaj, a nim z kolei nikt się nie wzrusza. Kiedy jeszcze nie planowaliśmy, że zostanie z nami, to nikt z ogłoszeń o niego nie odezwał się.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Jestemi ja u sunieczek. 

Postaram się dzisiaj zrobić ogłoszenie na olx

 

4 godziny temu, Tianku napisał:

dziękuję za zaproszenie zaglądałam już wcześniej ale że moje możliwości pomagania finansowego teraz (mam nadzieje chwilowo) są mocno ograniczone to nic nie pisałam :(

trzymam kciuki żeby się coś wyklarowało dla psiaków 

Witam na wątku maluchów, cieszę, ze tez jesteście serduchooo7.gif 

Kciuki i ciepłe myśli tez bardzo potrzebne.

 

Jestem w kontakcie z agat21, ma się zastanowić i dać znać, kiedy ewentualnie jechałaby w stronę Katowic...

 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Jaaga napisał:

A widzisz ;) Dla mnie urodziwym szczeniakiem jest mój ukraiński Kaj, a nim z kolei nikt się nie wzrusza. Kiedy jeszcze nie planowaliśmy, że zostanie z nami, to nikt z ogłoszeń o niego nie odezwał się.

Ludzie to nic się nie znają, Kaj jest przepiękny :) A ja dziś jeszcze raz popatrzyłam na nieszczęsne suczki i powiem, że im dłużej patrzę tym bardziej na urodzie zyskują, nawet te bure bardziej mi w oko wpadły niż ich rudawe siostrzyczki. Te rudaski to podobne do mamy tylko uszka mniej puchate. Może z czasem się ofutrzą na uszkach? Tak jeszcze myślę, że czasem z brzydszego pisklaczka piękny łabędź wyrasta.  A nawet jak wyrosną na psiaki przeciętnej urody to myślę, że piękno zewnętrzne cieszy przede wszystkim oczy, ale już fajny charakter i piękno ze środka cieszy serce, a to chyba najważniejsze :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Havanka napisał:

Troche późno,ale wczesniej nie moglam zajrzeć na watek. Przeczytalam o tej biednej,psiej gromadce i pierwsze o czym pomyslalam,to zeby na poczatek chociaż wymienic ten ciezki lancuch na jakaś lzejsza linkę. 

Jesteś Elu i to najważniejsze serduchooo7.gif 

Co do łańcucha, to jechaliśmy tam nie znając zupełnie sytuacji, nie mieliśmy ze sobą linki :(

Tz rozmawiał z panią, mówił o tym łańcuchu, zostawilismy smycz; jak pojedziemy kolejny raz to zobaczymy, czy ta rozmowa coś dała...

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

OLX suczek na Warszawę. Tolu rzuć okiem, jesli coś dopisć, zmienić, to czekam...

https://www.olx.pl/oferta/uratuj-sunie-daj-im-dom-CID103-IDAxHfq.html

Dziękuję bardzo; dopisałabym tylko wizycie i umowie....

Co prawda nie spodziewam się wielu zainteresowanych, ale dzięki tej informacji będzie już pierwsza selekcja...

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam przed chwilką z Marleną; niestety nie ma miejsca w Dt, bo ma szczeniaki...

Jest miejsce w kojcu, w przytulisku, ale to nie będzie  dobre rozwiązanie dla maluchów  i to trochę wycofanych.

Pogadałyśmy, powspominałyśmy dawne czasy na dogo;)

Dowiedziałam się przy okazji,  że mają raz w miesiącu  transport do Katowic, jezdzi koleżanka Marleny; teraz  jedzie w następna sobotę, trochę długo musiałyby czekać nasze dziewczynki, szukam więc dalej.

Ale to kolejna szansa na dowóz do Katowic 1  - 2 zwierzaków w przyszłości. 

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, seramarias napisał:

Tolu w jakim wieku są maluchy? Czy one są bardzo wycofane, strachliwe? Dziś pokazywałam ich zdjęcie mężowi i wiecie co powiedział... że one nie są brzydkie,jego zdaniem są ładne, mają poczciwe pyszczki, a rudzielce wyglądają jak liski :)

Myślę, że maja ok. 4 mies. ale pewności nie mam...

One są strachliwe do obcych, uciekały od nas. Ale do kobiety garnęły się, machały ogonkami, nie miała problemu z wzięciem na ręce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...