Jump to content
Dogomania

Bez pochodzenia, bez nadziei, bez miłości. 4 szczeniaki na gołej ziemi i ich mama na łańcuchu:( UDAŁO SIĘ!!! Malti zamieszkała we Wrocławiu, Malwa w Mysłowicach, Megan w Krzykowie, Malwinka w Krakowie, mama Mela ma DS w Gaju:)


Recommended Posts

14 godzin temu, Tianku napisał:

DSC02362.JPG

Ale Slodkie:)

No teraz to juz telefony murowane trzymam kciuki :) za siostrzyczke tez:)

Też pomyślałam, żeby to dac na pierwsze. Nigdy nie wyszła tak wzruszająco, aż chce się nią zaopiekować. Oby ogłoszenia szybko dały efekt w weekend. Obie rodziny z Poznania i z Łodzi przyjeżdżają w środę. 

Link to comment
Share on other sites

Jaaga - cudne zdjęcia, mnie dziewczynki bardzo się podobają, no ale mnie podobają się wszystkie zwierzaki..

Tyś(ka) - pięknie dziękuję za ogłoszenia, teksty świetne, może teraz ogłoszenia z  nowymi zdjęciami chwycą kogoś za serce..dziekuje-ruchomy-obrazek-0060

Bardzo chciałabym, aby chociaż jedna z dziewczynek pojechała do swojego domu, wszyscy kibicujący suczkom na pewno też.

 

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie za lipiec za obie sunie:
Hotelowanie 26 dni po 9 zł, 234x2=468 zł
 
Opłacone przez Fundację ZEA:
50 zł dowóz z Katowic
2x5 zł odrobaczenie,
15 zł odrobaczenie
50 zł Stronghold
60 zł 2x 5 składnikowe szczepienie
4x15 zł czipy dla wszystkich 4 suczek=245 zł

20190731_093615.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj w Mysłowicach u p. Justyny i suczek była Iwona z Sosnowca i malti - zawiozły podkłady, które przekazał TZ, bo Malwie nadal jeszcze zdarza się załatwić w  mieszkaniu.

Obie suczki bardzo zżyły się ze sobą - Cola i Malwa dzisiaj

SAVE_20190806_132711.jpg

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, Tola napisał:

Dzisiaj w Mysłowicach u p. Justyny i suczek była Iwona z Sosnowca i malti - zawiozły podkłady, które przekazał TZ, bo Malwie nadal jeszcze zdarza się załatwić w  mieszkaniu.

Obie suczki bardzo zżyły się ze sobą - Cola i Malwa dzisiaj

SAVE_20190806_132711.jpg

Coś mi się zdaje, że Malwa znalazła dom ;) Cola bardzo wyrosła, śliczna z niej sunia.

Link to comment
Share on other sites

Odwiedzam niedzielnie dziewczynki, mam nadzieje, że jest wszystko ok.

Z ogłoszeń cisza; miałam chyba dwa zapytania - jedno o Malwę, drugie o Malwinkę, ale nie chce nawet o nic nic więcej pisać:(

OLX Megan wyróżnione do 28.08.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Odwiedzam niedzielnie dziewczynki, mam nadzieje, że jest wszystko ok.

Z ogłoszeń cisza; miałam chyba dwa zapytania - jedno o Malwę, drugie o Malwinkę, ale nie chce nawet o nic nic więcej pisać:(

OLX Megan wyróżnione do 28.08.

Ja już nie mam sił do ludzi. Była u nas moja mama i powiedziała, że to takie fajne maluchy. Dziwiła się, że jeszcze siedzą obie u nas. Czego ci ludzie chcą? Dzieciaki rosną, przywykają do stada. Beza zastępuje im mamę, cały czas się nimi opiekuje, potem trudniej będzie im się dostosowac w domu bez psa. Cisza zarówno o koty i o psy. Naszego kota Mariana to już nawet nie biorę pod uwage, że pójdzie do adopcji, ale Alexika chciałabym, a tu od 3 mies. zero zainteresowania. Jedna osoba, którą tylko interesowało, czy za darmo jej go dowiozę 80 km. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.08.2019 o 13:34, Jaaga napisał:

Ja już nie mam sił do ludzi. Była u nas moja mama i powiedziała, że to takie fajne maluchy. Dziwiła się, że jeszcze siedzą obie u nas. Czego ci ludzie chcą? Dzieciaki rosną, przywykają do stada. Beza zastępuje im mamę, cały czas się nimi opiekuje, potem trudniej będzie im się dostosowac w domu bez psa. Cisza zarówno o koty i o psy. Naszego kota Mariana to już nawet nie biorę pod uwage, że pójdzie do adopcji, ale Alexika chciałabym, a tu od 3 mies. zero zainteresowania. Jedna osoba, którą tylko interesowało, czy za darmo jej go dowiozę 80 km. 

Niestety w tym roku wakacje to bardzo zły czas na adopcje, nawet o rude kociaki nie mam zapytań:(

No nic, musimy czekać, nie ma innego wyjścia.

Mam nadzieję, że dziewczyny znajdą takie rodziny, które wynagrodzą im ten długi czas oczekiwania...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mam informacje z domu Malti we Wrocławiu - suczka powoli przyzwyczaja się do zostawania samej w domu, idzie jej coraz lepiej, p. Sławek mówi, ze najgorsze są poniedziałki;).

Malti urosła niewiele, raczej zmężniała;  jest podobno bardzo szczęśliwa i jej rodzina również:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.08.2019 o 16:28, Tyś(ka) napisał:

Odświeżyłam na nowo ogłoszenia - czy nadal ogłaszać na Poznań czy zmienić miasto?

Bardzo dziękuję:)

Może spróbujesz przenieść na Katowice? Zobaczymy...

Parę dni temu miałam zapytanie z Wrocławia o Malwę -  pani pytała, jaka w przyszłości  może być sunia, bo szuka dużego psa.

Podsunęłam jej ogłoszenie Megan, bo chyba będzie największą  z sióstr, ale pani już nie odezwała się.

Jagna nic nie pisze o obecnej wadze dziewczyn, ale Malwinka będzie chyba też niewielka...

Wczoraj rozmawiałam z p. Justyną od Malwy no i okazało się, że sunia waży teraz 7,200, więc chyba w przyszłości nie przekroczy 10 - 12 kg...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.07.2019 o 22:34, Nadziejka napisał:

Juz otwieramy! Cudenka bizu od Cioci Nesiowatej i Nadziejkowo dla biedusnych serduszeczek do29 lipca g24.00,Zapraszamy sercem calym Dobreduszenki

                                          Nasza Cudna Nesiowata Ciocia
             i Nadziejeczkowo
image.jpeg.a00a88e4accd33f1d797fb3deed5f728.jpeg
                 
 
                                           zapraszamy serduchem
                      dla Belluni    dla Jogusia    dla Mamunki z 4 ka dzidzi

Rozliczam! Cudenka bizu od Cioci Nesiowatej i Nadziejkowo do 29 lipca,Zapraszamy 

Tolu

 rozliczam kramik maly na kilka bieduniow

               bedzie z kramku tylko 15 zlociszkow

                     na jakie konto mam slac?

 pozdrawiam sercem ogromnie pozdrawiam lapenki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...