Jump to content
Dogomania

Bez pochodzenia, bez nadziei, bez miłości. 4 szczeniaki na gołej ziemi i ich mama na łańcuchu:( UDAŁO SIĘ!!! Malti zamieszkała we Wrocławiu, Malwa w Mysłowicach, Megan w Krzykowie, Malwinka w Krakowie, mama Mela ma DS w Gaju:)


Recommended Posts

Dzisiaj rozmawiałam z panem Sławkiem od Malti - sunia czuje się już bardzo swobodnie, jest radosna,  jak na szczeniaka przystało:).

Malti tez była na pierwszym szczepieniu, jednak nadal nie wychodzi na zewnątrz, pan czeka na drugie szczepienie.

Malti dzisiaj

SAVE_20190723_200208.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Chciałam też tutaj  podziękować Mamie Jagny za opiekę nad malutką, nie zrobiłam  tego w tym natłoku nowych zwierzaków, gdzieś mi to umknęło.

Od tej decyzji o daniu BDT zaczęło się dla suni wszystko co najlepsze :)kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0059

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.07.2019 o 11:28, Tola napisał:

Jagna, co u dziewczynek, napisz parę słów jak będziesz już miała internet;)

Wreszcie mogę napisać ;) Po pierwsze to rosną. Nawet przebywając z nimi stale, da się zauważyć, ze sa coraz większe. Szczególnie Megan się rozrasta, jest znacznie bardziej masywna. Wszystko robią razem. Megan jest bardziej szczekliwa i nieufna do obcych. Meliska jest otwarta i kontaktowa. Przydałby się dom dla jednej z nich. 

Do tego są takimi trochę nieokrzesanymi szczeniakami. Zostawione same niszczą, co się da. Mają też problem z czystością. Drzwi z domu są otwarte cały dzień, a któraś z nich nauczyła się załatwiać w połowie schodów na piętro. Pierwszy raz z czymś takim się spotykam. 

Miały długo glisty. Teraz są po trzecim odrobaczeniu i wreszcie kupa była czysta. Najlepiej teraz byłoby im podać Advocate lub stronghold, żeby robaki z larw w tkankach już nie mogły rozwijać się do dorosłej postaci. Z tym jest problem, bo tylko w jednej przychodni jeszcze mają Advocate.Stronghold ma być dostępny dopiero w połowie września.

Tolu daj znać, czy kupić im jeśli jeszcze będzie tam dostepny. No i kwestia szczepienia. Jutro muszą być szczepione. Daj proszę znac, czy wystarczy paragon, czy trzeba fakturę na fundację. Pewnie taniej byłoby, gdybym wzięła tylko paragon, jak dla siebie. Zauwazyłam, że na faktury weci wiecej liczą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...