Jump to content
Dogomania

Bez pochodzenia, bez nadziei, bez miłości. 4 szczeniaki na gołej ziemi i ich mama na łańcuchu:( UDAŁO SIĘ!!! Malti zamieszkała we Wrocławiu, Malwa w Mysłowicach, Megan w Krzykowie, Malwinka w Krakowie, mama Mela ma DS w Gaju:)


Recommended Posts

Dnia 14.07.2019 o 19:37, Tola napisał:

Malti już w nowym domu; wczoraj nie dzwoniłam, ale dzisiaj rano nie wytrzymałam - pan spokojny,  powiedział, że Malti zaskoczyła go, bo przespała cała noc, teraz załatwia się w jednym miejscu na podkłady.

Sunia ma apetyt, pije i cały czas chodzi za panem.

Dostałam zdjęcie - Malti  wystraszona, ale mam nadzieje, że z każdym dniem będzie lepiej.

Do tej pory sunia  była z siostrą, wcześniej z  matką i siostrami, więc na pewno teraz stres jest ogromny.

Tutaj zdjęcie od Jagny - na kolanach p. Sławka

2019-07-14 08.59.08.jpg

Moja malutka przerażona Malti

SAVE_20190714_110937.jpeg

Powodzenia maleńka :)

Oby i reszta szybko znalazła domki :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj do DS pojechała Dafi vel Mela, rodzina przyjechała osobiście do Katowic po sunię:)

Wiem, ze dojechała szczęśliwie, ale nie bardzo miała apetyt, trochę to panią martwiło.

W najbliższym czasie dam znać, jak przebiega aklimatyzacja.

 

Link to comment
Share on other sites

Z ogłoszeń szczeniaków cisza, ani jednego zapytania.

Przydałby się teraz domek dla chociaż jednej suni od Jaaga.

Spróbuję na weekend wyrożnić chociaż jedno ogłoszenie, może to wpłynie na większe zainteresowanie.

 

Rozmawiałam z panem od Malti - sunia juz nie jest taka przerażona, bawi się, biega.

W poniedziałek pan był z Malti w lecznicy, została drugi raz odrobaczona, za tydzień ma wyznaczone szczepienie.

 

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Tola napisał:

Z ogłoszeń szczeniaków cisza, ani jednego zapytania.

Przydałby się teraz domek dla chociaż jednej suni od Jaaga.

Spróbuję na weekend wyrożnić chociaż jedno ogłoszenie, może to wpłynie na większe zainteresowanie.

 

Rozmawiałam z panem od Malti - sunia juz nie jest taka przerażona, bawi się, biega.

W poniedziałek pan był z Malti w lecznicy, została drugi raz odrobaczona, za tydzień ma wyznaczone szczepienie.

 

Wieści coraz lepsze ! Wyroznilam ogloszenie suczek na tydzien. Tez zalapie się na weekend. Potrzeba tylko troche szczęścia...

Link to comment
Share on other sites

Normalnie wierzyć mi się nie chce, że nikt o nie nie dzwoni. Swoje wyróznione ogłoszenie mam na mój numer i nie miałam żadnego zapytania.

Dostałam wieści od ich mamy. Zakochała się w swoim nowym pańciu. śpi z nim, wszędzie za nim chodzi. Nauczyła się wychodzić na ogród drzwiczkami dla kota. Państwo są nią zachwyceni.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.07.2019 o 09:39, Jaaga napisał:

Normalnie wierzyć mi się nie chce, że nikt o nie nie dzwoni. Swoje wyróznione ogłoszenie mam na mój numer i nie miałam żadnego zapytania.

Dostałam wieści od ich mamy. Zakochała się w swoim nowym pańciu. śpi z nim, wszędzie za nim chodzi. Nauczyła się wychodzić na ogród drzwiczkami dla kota. Państwo są nią zachwyceni.

Wczoraj miałam zapytanie o Malwinkę, ale nic z tego nie będzie pani jest po udarze, mieszka sama i ma problemy z chodzeniem - chyba nie czytała treści ogłoszenia.

Wczoraj tez rozmawiałam z pańcią Meli - sunia faktycznie zachwyca Rodzinę swoim zachowanie i  charakterem - grzeczna, posłuszna, cicha, uwielbia kanapę i wszelkie poduchy;):).

Mela poduszkach;)

SAVE_20190718_221111.jpg

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Wczoraj miałam zapytanie o Malwinkę, ale nic z tego nie będzie pani jest po udarze, mieszka sama i ma problemy z chodzeniem - chyba nie czytała treści ogłoszenia.

Wczoraj tez rozmawiałam z pańcią Meli - sunia faktycznie zachwyca Rodzinę swoim zachowanie i  charakterem - grzeczna, posłuszna, cicha, uwielbia kanapę i wszelkie poduchy;):).

Mela poduszkach;)

SAVE_20190718_221111.jpg

Dość się należała na dechach w życiu. Teraz najwygodniejsze poduszki i łóżka jej się należą :))

Bardzo się cieszę, że suczynka tak fajnie trafiła i rozpoczęła nowe życie :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Jeszcze taką fotke dostałam z prywatnej winnicy Dafi ;) Mała towarzyszy tam panu w czasie pracy. Dziś przyjaciółka mamy jest umówiona z państwem na kolację, więc pewnie będę miała nowe wieści.

Resized_20190717_150735.jpg

Posiadłość duża i piękna ! Jest gdzie pobiegać. Przydałby sie Melusi jakiś psi kumpel do zabawy.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Havanka napisał:

Posiadłość duża i piękna ! Jest gdzie pobiegać. Przydałby sie Melusi jakiś psi kumpel do zabawy.

Państwo mają jeszcze sunię i kota. Przyjechali z nią pierwszy raz, zeby sunie sie poznały. Szczerze mówiąc troszkę żałuję, że nie udało się najpierw pokazać Tani zamiast Dafi. Dafi jest młodziutka, ładna, pewnie i tak szybko znalazłaby dom. O taikm domu dla Tani marzyłabym. Jednak państwo chcieli sunię jak najszybciej i byli u mamy w Katowicach, a do nas mieli daleko.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.07.2019 o 21:59, uxmal napisał:

Poproszę o nr konta do wpłaty.

 

23 godziny temu, Poker napisał:

Na czyje konto mam wpłacić dochód z bazarku ?

Poszło PW. Jestem na urlopie, często wyjeżdżam, na dogo jestem z doskoku. Bardziej zaglądam z telefonu. Jeśli dostaję PW, mam powiadomienia na telefonie, wtedy staram się wejść na dogo.  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...