Jump to content
Dogomania

Bez pochodzenia, bez nadziei, bez miłości. 4 szczeniaki na gołej ziemi i ich mama na łańcuchu:( UDAŁO SIĘ!!! Malti zamieszkała we Wrocławiu, Malwa w Mysłowicach, Megan w Krzykowie, Malwinka w Krakowie, mama Mela ma DS w Gaju:)


Recommended Posts

10 minut temu, Jaaga napisał:

Zdjęcia do ogłoszeń. Mała, ruda Meliska to istny demon energii. Nie usiedzi spokojnie na moment. Koniecznie powinna pójść do aktywnego domu, nie do małych dzieci, bo stale drapie po nogach i wspina się po człowieku. Nie nadaje się do kotów, zasiała wśród nich popłoch swoim tempem i energią. Jakby miała petardę w pupce ;) Megan jest badziej nieśmiała, ale za to spokojniejsza. I będzie raczej sporo większa od siostry. Jest cięższa, grubsza, cała szybko przybiera i rośnie. Meliska przy niej to taki szczupły szczurek.

DSC01619.JPG

DSC01620.JPG

DSC01625.JPG

DSC01626.JPG

DSC01628.JPG

DSC01630.JPG

DSC01635.JPG

DSC01636.JPG

DSC01637.JPG

DSC01643.JPG

Ech ten pysio do zacałowania, widać, że jest nieśmiała, bardzo delikatna i wcale, ale to wcale nie brzydka :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Jaaga napisał:

Podmieniłam zdjecia na swoim ogłoszeniu na Katowice. mam wyróżnione.

DSC01655.JPG

DSC01659.JPG

DSC01660.JPG

DSC01664.JPG

DSC01665.JPG

DSC01667.JPG

DSC01672.JPG

DSC01674.JPG

No uchole super, nie pamiętam jak się nazywał ten stworek uszaty z muminków...  Obie sunie mają swój czar , choć widać, że zupełnie inny temperament.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jak ci ludzie mnie denerwują. Dostałam wiadomość na olx od kobiety, że jest zainteresowana suczką. Zaglądam w jej ogłoszenia, a tu niespodzianka. Oddaje swojego 6-letniego psa bo syn ma alergię. Nie wytrzymałam i zapytałam, czy syn już nie ma alergii i że psy szukają odpowiedzialnych ludzi, a nie takich, którzy wymieniają starsze na młodsze. Żal tego jej psa, pewnie wkrótce wyląduje w schronisku. Już widzę tłumy chętnych.

Link to comment
Share on other sites

Biedny psiak:(

Malti jedzie jutro do Wrocławia w godzinach popołudniowych, ale to nie jedyna dobra wiadomość - sunia mamusia też ma dom!!!

Dzisiaj na wizycie była elik, myślałam, że dotrze tutaj przede mną, ale widzę, ze jestem pierwsza no i dzielę się tą wspaniałą informacją.

Ponieważ elik jechała, a ja miałam słaby zasięg, rozmawiałyśmy krótko, ale najważniejsze zapamiętałam - sunia trafi do raju:)

Ela na pewno napisze więcej o domku, jak tutaj dotrze:)

Dziękuje bardzo za wizytę, za pokonane km ( chyba ponad 100) serce-ruchomy-obrazek-0486

 
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Psiaki jadą do dwóch różnych domów, ale mam nadzieje, ze w żadnym nie zabraknie miłości.

Adopcję Malti będę na pewno przeżywała bardziej, bo będzie mieszkała tylko z panem, na pierwsze dwa tyg. pan wziął urlop,mam nadzieję,  ze potem Malti da radę zostawać sama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.07.2019 o 22:41, b-b napisał:

Tolu może być?

Zrobię na Warszawę i Opole.

 

Dnia 7.07.2019 o 21:56, b-b napisał:

Tolu chciałam zrobić banerek do swojego bazarku i wyszło mi takie coś 

 

Bez naqqqqzwy.jpg

 

Dnia 7.07.2019 o 22:01, Tola napisał:

I bardzo dobrze wyszło, pięknie dziękuję:)

A możesz podlinkować?

B - b - widziałam banerek bardzo mi się podoba, chyba nie zauważylaś mojego wpisu z prośba o podlinkowanie;)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tola napisał:

Sunia mamusia też ma dom!!!

Dzisiaj na wizycie była elik, myślałam, że dotrze tutaj przede mną, ale widzę, ze jestem pierwsza no i dzielę się tą wspaniałą informacją.

Ponieważ elik jechała, a ja miałam słaby zasięg, rozmawiałyśmy krótko, ale najważniejsze zapamiętałam - sunia trafi do raju:)

Ewa, przyjaciółka mamy mówiła, że państwo mają fantastyczne warunki i możliwości. Wizja Dafi nie dała mi spać odkąd zobaczyłam ją na tym krowim łańcuchu. Dobrze, że u mamy wybłagałam tymczas, to mieli okazję ją zobaczyć. Przy adopcjach coraz bardziej zaczynam wierzyć w przeznaczenie. Oli niby staruszek, Mysia z rakiem, nawet biedna Limba godnie miała szansę dożyć swoich dni. Teraz Dafi. Co przez któregoś spać nie mogę, to potem okazuje się, że tak właśnie miało być.

Tolu, daj mi tylko znać, co w umowie wpisać odnośnie sterylizacji, bo mamie zawiozę umowę. Sunia już musiałaby być wysterylizowana, bo wkrótce bedzie mieć cieczkę (nawet może za 2 tyg.). Jest jeszcze do odrobaczenia, zaszczepienia, no i ogólnie nie przebadana. Nie wiem, czy na świeżo operacja to dobry pomysł?  Może im dać termin 6 mies., to odpowiedzialni ludzie, na poziomie. Może cieczka się opóźni, to zrobiliby wcześniej, ale żeby mieli opcję, jakby jednak była terminowo po 6 mies.

Jesteśmy już umówieni z p. Justyną i z panem z Wrocławia. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

71472477_Beznaqqqqzwy.jpg.8f7921e3c4467ea398386fbc81dd6041.jpg

9 godzin temu, Tola napisał:

 

 

B - b - widziałam banerek bardzo mi się podoba, chyba nie zauważylaś mojego wpisu z prośba o podlinkowanie;)

 

Nie Tolu bo zacytowałaś post Jaagi a nie mój :)

https://www.dogomania.com/forum/topic/350160-bez-pochodzenia-bez-nadziei-bez-miłości-4-szczeniaki-na-gołej-ziemi-i-ich-mama-na-łańcuchu-potrzebne-miejsca-dla-psich-dzieci-potrzebna-pomoc-dla-suczki/?do=findComment&comment=17495985

 

Wpadam na dogo znowu jak po ogień.

 

Urlopy w pracy wiążą się u nas z dłuższym  pobytem osób, które na nim nie są :/

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, b-b napisał:

 

Urlopy w pracy wiążą się u nas z dłuższym  pobytem osób, które na nim nie są :/

Ktoś musi pracować , by odpoczywać mógł ktoś. Takie życie. Ale życzę jak najmniej pracy.

Mam nadzieję ,że Malti dobrze zniesie podróż i szybko się zadomowi u pana.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, b-b napisał:

71472477_Beznaqqqqzwy.jpg.8f7921e3c4467ea398386fbc81dd6041.jpg

 

Nie Tolu bo zacytowałaś post Jaagi a nie mój :)

https://www.dogomania.com/forum/topic/350160-bez-pochodzenia-bez-nadziei-bez-miłości-4-szczeniaki-na-gołej-ziemi-i-ich-mama-na-łańcuchu-potrzebne-miejsca-dla-psich-dzieci-potrzebna-pomoc-dla-suczki/?do=findComment&comment=17495985

 

Wpadam na dogo znowu jak po ogień.

 

Urlopy w pracy wiążą się u nas z dłuższym  pobytem osób, które na nim nie są :/

Może i tak, to wszystko przez permanentny brak czasu;).

Niedawno Jo37 pokazywała mi, jak podlinkowac banerek - nie zapisałam i zapomniałam.

Dziękuję bardzo, za moment wrzucam do siebie.

8 godzin temu, Poker napisał:

Ktoś musi pracować , by odpoczywać mógł ktoś. Takie życie. Ale życzę jak najmniej pracy.

Mam nadzieję ,że Malti dobrze zniesie podróż i szybko się zadomowi u pana.

Dzwoniła Jagna po przekazaniu suni, mówiła, że Malti  bała się  i że wymiotowała podczas drogi.

Pan przyjechał przygotowany, miał podkłady, więc jakoś na pewno  dojechali.

Sunia podobała się i panu i synowi.

4 godziny temu, Havanka napisał:

Malti pewnie już w drodze do swojego domu. Ciekawe, jak się w nim odnajdzie i czy nie będzie płakać za Malwą, którą tak ostatnio strofowała.

 

Malti teraz będzie najtrudniej, bo została sama, bez rodzeństwa. 

Czekam na informacje z DS, nie ukrywa zdenerwowania...

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję Jagnie i jej TZowi za pomoc w transporcie:)

Rozmawiałyśmy chwilkę, pytałam o Malwę, czy jest nadal podobna do Malwinki i okazało się, ze przez ten krótki czas sunie bardzo się zmieniły i nie ma juz tak wielkiego podobieństwa;)

Największa jest Megan, rośnie najszybciej, a miedzy nią i siostrami było tylko 20 dag różnicy;)

 

Malwa w Mysłowicach, po wyjezdzie siostry,  biega teraz cały czas za Colą;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...