Jump to content
Dogomania

Zakończony ROZKOSZNY BAZAREK 2- do 12.07.2019 do godz. 20.00


TZmestudio

Recommended Posts

20 godzin temu, christo_fair napisał:

To może trzeba zrobić bazarek z szafkami?... Będzie więcej miejsca na mazidła ;-)

Ja przyszalałam, mama się ucieszy ;)

13 godzin temu, Radek napisał:

I na patyczki kosmetyczne (na razie mam zapas na pół roku:) 

hehe faktycznie, zawsze mi się patyczki kojarzą z Tobą jak krówki z christo _fair, a wojownicy z Kamilą;)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, christo_fair napisał:

Na przykład teraz ;-) 

Ciekawe, co na to gospodarz?

3 godziny temu, TZmestudio napisał:

To jest dobre pytanie. Tylko że nie znam odpowiedzi. 

To kto zna?

47 minut temu, Olena84 napisał:

hehe faktycznie, zawsze mi się patyczki kojarzą z Tobą 

Bo jak tu żyć bez patyczków:)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, christo_fair napisał:

Najpierw były takie zwykłe, o smaku iryskowym. Potem zostały wyparte przez jakieś owocowe wynalazki. I smak zaginął... Zupełnie jak z naszą biedronką, wypędzaną przez chińskie wielokropki ;-)

Ja pamiętam takie szorstkie, z sezamem. Iryski. A wcześniej kawowe, no i iryskowe.

A PAMIĘTASZ "CZARNĄ PEREŁKĘ" ?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, christo_fair napisał:

Łooo! Nie pamiętam! A co to było?

Ach! To się w szkole (podstawowej) żarło. Takie pudełko okrągłe, z dziurką z boku, przez nią te perełki wylatały. Pyszne! Słodkie jak nie wiem. Nauczyciele dostawali gorączki, bo grzechotało.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, rozi napisał:

Ach! To się w szkole (podstawowej) żarło. Takie pudełko okrągłe, z dziurką z boku, przez nią te perełki wylatały. Pyszne! Słodkie jak nie wiem. Nauczyciele dostawali gorączki, bo grzechotało.

Uuu... to perełki mnie ominęły :-( A nauczyciele ciężki żywot mieli: po perełkach przyszła epoka gum do żucia przyklejanych do krzesełek, szczególnie chętnie do tych nauczycielskich ;-)

Gospodarz zaraz nas pogoni - to bazarek z detergentem, a my Mu tu o spożywce ;-)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, christo_fair napisał:

Uuu... to perełki mnie ominęły :-( A nauczyciele ciężki żywot mieli: po perełkach przyszła epoka gum do żucia przyklejanych do krzesełek, szczególnie chętnie do tych nauczycielskich ;-)

Gospodarz zaraz nas pogoni - to bazarek z detergentem, a my Mu tu o spożywce ;-)

Gospodarz ma gości na grillu, nie pogoni, bo ma inne bodźce.

Wiesz co, normalnie aż żal mi się Ciebie zrobiło, że perełek nie żarłaś    :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Baton szkolny,, mleczko w tubce, Mydło szare, proszek Ixi, landrynki (z białą landrynką), orenżada w woreczkach, lody bambino, płyn K w niebieskiej butelce do płukania tkanin - tyle pamiętam z tamtych czasów. I wędlinę gruby okrągły baton z czymś co przypominało martadelę ale w smaku było jeszcze gorsze....  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...