Jump to content
Dogomania

Zakończony ROZKOSZNY BAZAREK 2- do 12.07.2019 do godz. 20.00


TZmestudio

Recommended Posts

2 godziny temu, TZmestudio napisał:

Za rzadko się myjesz, ot co!

To dostałem recenzję :D

2 godziny temu, Olena84 napisał:

Otóż to, u mnie napchane:(

Ja mam chwilowy zakaz uzupełniania wydany przez najwyższą władzę domową. 

Link to comment
Share on other sites

Proszę nr 2, 29 i 34 i pw z rozliczeniem i kontem. Jak dobrze, że ja starej pralki nie wyrzuciłam...pierze psio-kocie legowiska i kocyki z przyjemnością ....ale u Was to hurtowe ilości a u mnie już tylko 3 zwierzaki z 7 zostały więc nic dziwnego, że pralka nawet nie jęknie...

Link to comment
Share on other sites

Niestety załatwiły 

5 godzin temu, zachary napisał:

Proszę nr 2, 29 i 34 i pw z rozliczeniem i kontem. Jak dobrze, że ja starej pralki nie wyrzuciłam...pierze psio-kocie legowiska i kocyki z przyjemnością ....ale u Was to hurtowe ilości a u mnie już tylko 3 zwierzaki z 7 zostały więc nic dziwnego, że pralka nawet nie jęknie...

Głupotą były legowiska. 

Dzisiaj ceny legowisk są prawie małe. Kilka lat temu najmniejsze legowiska kosztowały powyżej 40zł. No to prałem zamiast wymienić. I uszkodziły się łożyska w pralce. Same części to jakieś 100zł. Ale aby je wymienić trzeba rozebrać prawie całą pralkę. Serwisant (znany) popatrzył się na mnie i mówi "kup pan nową". Jak zacząłem dyskutować, że może ..... tak się na mnie spojrzał że dałem spokój. Potem przeliczyłem, obejrzałem w internecie jak to się robi... i miał rację. Ale ceny pralek bolą jak cholera. Myślałem, że są jednak tańsze. 

Już nie piorę kocio-psich betów. Już jestem mądry. 

Jakbym się słuchał jak Radek, to byłbym mądrzejszy już wtedy :-)

 

Dziękuję za zakupy, PW już wysłałem :-D

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś wyłączyli prąd nagle. Jak zadzwoniłem po godzinie z pytaniem co się stało, to pan odpowiedział, że to planowa przerwa i będzie trwała 6 godzin. I przecież rozwiesili informację. Jak się okazało to była na tablicy ogłoszeń na wsi obok chwilówek, promocji ciuchów i plakatów wyborczych, formatu A6 ( 1/4 kartki do drukarki). Tablica około 500m w bok wsi, gdzie wszyscy jeżdzą samochodami bo zlikwidowali wszystkie połączenia. 

Ale jak zapomnę zapłacić rachunek za prąd to wiedzą jak wysyłać SMSy 

 

Cały czas zapraszamy

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, TZmestudio napisał:

Planowy przegląd gdzieś na wsi. Już włączyli. 

Miastowi nie znają.....

 

Znajo, znajo ;-) W piątek w części Ochoty prąd się zgubił. Nie było przez godzinę, a jakie awantury przed sklepami! Jeden pan tłumaczył, że nie chce kupić prądu, tylko wino. I że guzik go obchodzi brak prądu w sklepie, skoro wino jest. I wyglądał, jakby naprawdę nie rozumiał :-D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...