Jump to content
Dogomania

Zakończony! Promocja -30% Dla Maksa i dla kotków - bazarek czynny do 14.07. do godziny 22,00


jola&tina

Recommended Posts

1 godzinę temu, ona03 napisał:

Dzień dobry :)

sklepik chyba klimatyzowany, to przyszłam odsapnąć od skwaru......

Poproszę Nr 15, 38, 39 :)

Dzień dobry.
Oczywiście, klimatyzacja działa, proszę wypoczywać :)
Dziękujemy za licytacje i gnam :) ją zapisać.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, christo_fair napisał:

Nie mogłam dziś znaleźć wątku z bazarkiem, a szukałam na wszystkie znane mi sposoby :-(

Ja też tak mam :(

6 minut temu, Olena84 napisał:

mnie od razu zapisuje się i mam w obserwowanych, może tam są?

To jest dziwne, bo ja czasem mam go w obserwowanych a czasem nie - tak jakby go w ogóle nie było :(

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Olena84 napisał:

mnie od razu zapisuje się i mam w obserwowanych, może tam są?

 

10 minut temu, jola&tina napisał:

Ja też tak mam :(

To jest dziwne, bo ja czasem mam go w obserwowanych a czasem nie - tak jakby go w ogóle nie było :(

U mnie większość wątków nie zapisuje się w obserwowanych, mimo, że klikam obserwowanie i jestem na liście obserwujących w danym wątku. Jakiś czas temu dogo wyczyściło mi całą listę. Potem kilka wątków wróciło, ale nowe się nie zapisują.

A dziś szukałam po tytule, próbowałam po fragmencie treści, i w liście, gdzie pokazują się moje aktywności, bo przecież pisałam tu posty - i nic. Jakby wątek w ogóle nie istniał :-(

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, christo_fair napisał:

 

U mnie większość wątków nie zapisuje się w obserwowanych, mimo, że klikam obserwowanie i jestem na liście obserwujących w danym wątku. Jakiś czas temu dogo wyczyściło mi całą listę. Potem kilka wątków wróciło, ale nowe się nie zapisują.

A dziś szukałam po tytule, próbowałam po fragmencie treści, i w liście, gdzie pokazują się moje aktywności, bo przecież pisałam tu posty - i nic. Jakby wątek w ogóle nie istniał :-(

Właśnie tak mam - szukam na różne sposoby i wątku nigdzie nie ma.
Przed chwilą szukałam wątku reklamowego, miałam w obserwowanych, wiele razy pisałam posty i nigdzie nie było. Sama nie wiem już, jak tam trafiłam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...