Jump to content
Dogomania

szukam szczeniaka suczki (średniej, kudłatej)


gotfrydka

Recommended Posts

kochani, może mi pomożecie.. od drugiej połowy lipca chciałabym adoptować średniej wielkości szczeniaka suczkę. Zwykłego kundelka, najlepiej kudłatego. Okazuje się ze albo nie ma obecnie nic szykującego się do adopcji (szczeniaki które wyrosną na duże psy pow 20 kg odpadają). Już nie wiem gdzie szukać. W tygodniu wybiore sie do schroniska w Koszalinie. Na razie zorientowaam się w schronisku w słupsku i nie mają obecnie szczeniaków. Byłam już zainteresowana dwoma szczeniakami z fundacji judytka i jeszcze jakiejś.. niestety drugi koniec polski. Nie dowożą w ramach toz. Chcą osobiście poznać rodzinę i zrobić inspekcje (propoznowałam by wysłali do mnie inspektorkę toz, ale nie ma opcji). Tak więc lipa.. na olx osoby prywatne nie mają jak zapewnić dowozu i jak na złość większość szczeniaków jest z południa Polski. Sama po szczeniaka mogę dojechać max 100 km. MIESZKAM W KOSZALINIE. ew jeśli szczeniaka mógłby odebrać mi mój brat to w grę wchodzi gdańsk. 

Macie może jakiś pomysł gdzie jeszcze można uderzyć???

zdjecie z neta.. taki psiak nam się marzy.. ale i zupełnie innym nie pogardzimy jak skradnie nasze serce:) Przyznam że kocham psy takie w typie Border Collie.  Niedawno pożegnałam naszą 15stoletnią suczkę husky. Obecnie mieszkam w mieszkaniu więc nie wezmę husky.. w domu jest dwuletnie dziecko. Spędzamy praktycznie każde popołudnie na dworze. Weekendy na wsi. Za dwa lata będzie własny dom z ogrodem i pełno zieleni na spacery dookoła. Zależy mi na terminie od 22 lipca gdyż zacyna mi się wtedy urlop. Sama osobiście będę w stanie poświęcić mnóstwo uwagi szczeniakowi by nauczyć go czystości. Mąż ma wakacje do końca września. Tak więc przez pierwsze 3 miesiące zawsze będzie z kimś. 

IMG_8611.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...