Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. Serdecznie zapraszm na bazarek wszystkiego po trochu do 14.07.2019 godz. 22:00


elik

Recommended Posts

 

Kochani , naprawdę chciałabym przywitać dzień z kawusią ,często tak, to robię, ale czasem , wydarzy się coś takiego że ciężko jest zacząć normalnie dzień, są wydarzenia obok ,których nie  możemy przechodzić obojętnie!  tak bardzo proszę ,udostępniajcie, zwłaszcza osoby , które są na FB, przeczytajcie! ,zobaczcie! może ktoś rozpozna tego psa, może uda się odnaleźć tego zwyrodnialca , który go zakopał żywcem :(((

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25004000,ktos-zakopal-zywego-psa-w-lesie-na-podkarpaciu-przechodzien.html

 

Link to comment
Share on other sites

Aniu już wcześniej byłam i udostępniłam. Tylko zwyrodnialec do potęgi entej mógł tak zrobić. Straszne.

Na szczęście sunia już ma dom, ale szukany jest jej oprawca. 

Trzeba więc udostępniać.

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, elik napisał:

Aniu już wcześniej byłam i udostępniłam. Tylko zwyrodnialec do potęgi entej mógł tak zrobić. Straszne.

Na szczęście sunia już ma dom, ale szukany jest jej oprawca. 

Trzeba więc udostępniać.

Elik, przepraszam, bo dopiero dziś ok. 13 przelałem, a pewnie czekasz, żeby zakończyć rozliczenia.

 

Skąd wiadomo, że ten biedak ma dom (mam nadzieję, że nie chodzi o ten dotychczasowy "dom" z tym draniem)?

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-d napisał:

Elik, przepraszam, bo dopiero dziś ok. 13 przelałem, a pewnie czekasz, żeby zakończyć rozliczenia.

Skąd wiadomo, że ten biedak ma dom (mam nadzieję, że nie chodzi o ten dotychczasowy "dom" z tym draniem)?

Jeszcze nie wszyscy wpłacili więc nic się nie stało :)

A wiem, że ma nowy dom i że sprawca został złapany, ponieważ  jest to napisane w poście na fejsie.

Cytuję:

UDOSTĘPNIAJCIE ten post jeśli możecie, mam nadzieje ,że uda się odnaleźć tego kto to zrobił 1f641.png:(
ps. pies jest obecnie pod opieką lekarza na obserwacji
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
EDIT: pies ma się dobrze, jest poobijany i przerażony ale przeżyje,jest u weterynarza - to suczka - już ma nowy dom który na nią czeka 2764.png<3
teraz najważniejsze to pomóc policji znaleźć tego człowieka , wiem ,że jesteście źli , ale powstrzymajcie się proszę od wyzwisk i gróźb w komentarzach 2764.png<3

UDAŁO SIĘ SPRAWCA ZŁAPANY!!!!!
DZIĘKUJE WAM JESTEŚCIE WIELCY 2764.png<3 2764.png<3 2764.png

 

Było 290 komentarz i 20 tys. udostępnień. Jednak w fejsie jest siła :)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Aldrumka napisał:

Elik,

poproszę na pw  numer konta Themagdy bo chciałabym wpłacić pieniądze z mojego bazarku, chyba, że wiesz, że jej komputer naprawiony

Syn miał naprawić dzisiaj wieczorem, ale nie wiem czy naprawił. Żaden kłopot dla mnie przekazać Ci nr konta :)

Już piszę na PW.

Link to comment
Share on other sites

Na konto bazarku wpłynęły poniższe wpłaty:

  • 30,00 zł  od  yucca  -  18.07.
  • 26,00 zł  od  caryca26  -  18.07.
  • 15,00 zł  od  Havanka  -  18.07.
  • 50,00 zł  od  b-d  -  18.07.
  • 10,00 zł  od  b-b  -  19.07.

 

Bardzo serdecznie dziękuję

883583401_kwiatyruchome.gif.08da28f2945530aa031019add5dbf517.gif

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wyruszyły w drogę fanty do:

  • Radek      -  opłata 8,49 zł
  • betka       -  opłata 8,49 zł
  • caryca26  -  opłata 12,50 zł
  • yucca        -  opłata 12,50 zł

Bardzo proszę o wiadomość na wątku, gdy fanty dotrą do Was  :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, guccio napisał:

A co z moimi podliczeniami?Dalej nie wiadomo ile razem z przesyłką?

Kochana, muszę zamówić kuriera,  a że krążę pomiędzy Krakowem i działką było to dotychczas trudne. Zamówię kuriera na poniedziałek i dam Ci znać czy zabrał paczkę.

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, guccio napisał:

To jak to załatwimy?

Dzisiaj wróciłam na działkę i przez najbliższe dwa tygodnie nigdzie się  nie wybieram :) 

Będę znowu w Krakowie dopiero od 5 do 7 sierpnia.

W poniedziałek będę wiedziała jaki będzie koszt przesłania tapicerki drzwiowej i smyczy.

Wisior z jaspisem wyśle themagda, zgodnie z informacją zawartą w Zasadach bazarku.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Figunia napisał:

Elus, melduję ze paczuszka juz u mnie. Dziękuję pięknie!

Bardzo dziękuję Aniu za tę cenną dla mnie informację i jeszcze raz bardzo dziękuję za wspaniały gest    163471807_kwiatki6.gif.6d1a5f870c9e17d5c1724e6a9e432168.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, elik napisał:

Dzisiaj wróciłam na działkę i przez najbliższe dwa tygodnie nigdzie się  nie wybieram :) 

Będę znowu w Krakowie dopiero od 5 do 7 sierpnia.

W poniedziałek będę wiedziała jaki będzie koszt przesłania tapicerki drzwiowej i smyczy.

Wisior z jaspisem wyśle themagda, zgodnie z informacją zawartą w Zasadach bazarku.

Zgłupiałam całkiem,Dwie przesyłki będą?To mam wpłacić kwotę za fanty?ą potem co?Za przesyłki osobno?

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Figunia napisał:

A ja w imieniu piesków bardzo Tobie dziękuję za pracę przy bazarku oraz kupującym i podrzucajacym za pomoc. 

O zgrozo, ja jeszcze nie podziękowałam biorącym udział w bazarku i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do wsparcia finansowego tych biednych psiaczków. Wszystkiemu winne są te moje podróże z działki do Krakowa i z powrotem.

Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za udział w bazarku i za pomoc bezdomniaczkom. Wspólnie poratujemy finanse tych kilku psiaczków. Dziękuję i zapraszam na mój kolejny bazarek, który już się tworzy.

715827624_dzikuj1.jpg.31457c48da3d4a2ef1002b18a660a60d.jpg    758702438_kwiatki4.jpg.fcb363b748405444728286f98df9804f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...