Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. Serdecznie zapraszm na bazarek wszystkiego po trochu do 14.07.2019 godz. 22:00


elik

Recommended Posts

5 minut temu, elik napisał:

A jaki operator dostarcza Ci internet?

Na działce korzystam z T-Mobile. Męczyłem ich, składałem reklamacje, robili pomiary sieci i nic. Teraz nie mogę narzekać. Net chodzi prawie jak po kablu:)

Miłej soboty. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, TZmestudio napisał:

To jest chyba niemożliwe: "szer. ramiona 53cm     szer. p/pach. 62cm". Zazwyczaj u ludzi w ramionach jest więcej niż pod pachami, ale może się nie znam....

Ooooo bardzo dziękuję za spostrzegawczość :)

Sprawdzę wymiary, ale dopiero jutro, bo dzisiaj przygotowuję spotkanie z okazji imienin męża i wpadłam na bazarek tylko na chwilkę. Jutro pobuszuję w paczkach za tym fantem i dokładnie go zmierzę. Być może trzeba tylko zamienić wymiary.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Radek napisał:

Na działce korzystam z T-Mobile. Męczyłem ich, składałem reklamacje, robili pomiary sieci i nic. Teraz nie mogę narzekać. Net chodzi prawie jak po kablu:)

Miłej soboty. 

Ja na działce mam internet z Polsat plus. Może nie będą robić  trudności z wymianą modemu.

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie, dzisiaj będzie mnie trochu mało na bazarku, ale cóż, obowiązki rodzinne tego wymagają. Mam tylko nadzieję, że bazarek będzie oblegany, a fanty rozchwytywane, ku pożytkowi beneficjentów :)

Bardzo proszę podrzucajcie bazarek, żeby nie spadł do podziemi :)

Miłego dnia wszystkim

1975926528_mioegodnia2.jpg.f811cedd3de9f737c930f169c5ebc6c6.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jak o internecie mowa to maam niezapłacony 2 miesiące przez te operacje więc jeśli zniknę z internetu to znaczy że mi odcięli . 

Druga sprawa do Elik czy mogłabym wysłać ci paczke fantów bo mam ich sporo takich ogólnie dla pieskow szystkich do podziału sa to lniane ciuchy wiec na czasie , każdy teraz chętnie założy lnianą sukienke a męża ubierzew lnianną kosule zeby było letnio bo może by sie sprzedało . Elik daj mi adres do wysyłki bo to by były ogólne fanty i mam te widelczyki to je też można wrzucić dla wszystkich piesków

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Radek napisał:

Lepiej żeby nie spadł, bo mógłby się potłuc. Postaram się pilnować. 

21 godzin temu, Figunia napisał:

No to w górę! 

Wielkie dzięki za dyżurowanie na bazarku    1428905281_dlaWaslove.jpg.a48166f6b351061d0ba698d0928a70fc.jpg

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, themagda napisał:

Jak o internecie mowa to maam niezapłacony 2 miesiące przez te operacje więc jeśli zniknę z internetu to znaczy że mi odcięli . 

Druga sprawa do Elik czy mogłabym wysłać ci paczke fantów bo mam ich sporo takich ogólnie dla pieskow szystkich do podziału sa to lniane ciuchy wiec na czasie , każdy teraz chętnie założy lnianą sukienke a męża ubierzew lnianną kosule zeby było letnio bo może by sie sprzedało . Elik daj mi adres do wysyłki bo to by były ogólne fanty i mam te widelczyki to je też można wrzucić dla wszystkich piesków

Dzięki Madziu :) Podam Ci adres na PW.

Link to comment
Share on other sites

Piszę tu bo tu więcej ludzi wchodzi i przeczyta sorry że na Bazarku ale ważne to jest ,dzis zdjęłam z siebie tak wielkiego kleszcza uczepionego pod kolanem . W Warszawie nie w lesie i chodziłam tylko po trawnikach bo jak mam krótkie smycze to muszę włazić na trawnik , 

W WARSZAWIE SĄ KLESZCZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uważajcie i sprawdzajcie pieski po powrocie ze spaceru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Jeśli są w Warszawie to mogą być też w innych miastach niekoniecznie tylko w lasach UWAŻAJCIE !!!!!!!!!!!

No i zdjęcia wchodzą!!!!!!!!!!!!!!!!

Elik wysłałam na maila te zdjęcia fantów to lniane ciuchy więc na czasie letnie.

20190627_173334.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

No i jak? Udało się?

Udało się:) Zdjęcia wrzucone.

8 minut temu, themagda napisał:

uważajcie i sprawdzajcie pieski po powrocie ze spaceru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na punkcie kleszczy przewrażliwiony jestem. Naszą Norcię z awatarka straciliśmy przez kleszcza:(

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, themagda napisał:

Elik wysłałam na maila te zdjęcia fantów to lniane ciuchy więc na czasie letnie.

Nie mogę dołączyć do tego bazarku, bo za długo już trwa. Zrobię drugi bazarek. Postaram się zrobić w środę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...