Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. Serdecznie zapraszm na bazarek wszystkiego po trochu do 14.07.2019 godz. 22:00


elik

Recommended Posts

3 minuty temu, Radek napisał:

Jutro też będę pilnował. 

Będę bardzo wdzięczna, bo jutro mam zajęcie od samego rana i chyba do popołudnia :( Mam nadzieję, że słoneczko nie będzie za bardzo grzało.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Havanka napisał:

Zajrzałam na bazarek a tu widzę Radek wytrwale dyzuruje. Twardy zawodnik z Ciebie Radku. Pomoge Ci i podrzuce wysoko. Może ktos jeszcze zajrzy?

I ja jeszcze zaglądam, ale jak zwykle lajków zabrakło.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, UlaFeta napisał:

Jaka jest cena nr.74(chyba) 

Magda miała "dorobić"zapięcie":)

Dzien Dobry:)

Witam serdecznie :)   Fanty od nr 73 do 75, zgodnie z tym po jest napisane czerwonymi literami,

Z poniższych kamieni themagda może wyczarować wisiorki oprawione np w srebro. Rodzaj oprawy do uzgodnienia. Po uzgodnieniach będzie podana cena.

Poproszę themagda, żeby podała orientacyjne ceny. Dokładna cena będzie możliwa do podania, po uzgodnieniu rodzaju oprawy.

EDIT

tghermagda podała cenę tej ceramiki nr 74 już z oprawą 30,00 zł.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

Witam serdecznie :)   Fanty od nr 73 do 75, zgodnie z tym po jest napisane czerwonymi literami,

Z poniższych kamieni themagda może wyczarować wisiorki oprawione np w srebro. Rodzaj oprawy do uzgodnienia. Po uzgodnieniach będzie podana cena.

Poproszę themagda, żeby podała orientacyjne ceny. Dokładna cena będzie możliwa do podania, po uzgodnieniu rodzaju oprawy.

Ja umiem czytac ze zrozumieniem.!!!!!!! 

Chodzi mi o nr 74-ceramika recznie malowana.Widzialam się z Magda i powiedziała,ze dorobi zapiecie i będzie można nosic jako broszkę.Nie chciałam kupic poza bazarkiem.A mogłam.Amen.

 

.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

A macie gdzieś słońce?

87 i 88  za cw poproszę (wszystkie)

Ja mam kochana Nesiowata,  za chmurami :)  Na szczęście, bo mam dzisiaj długą i męcząca pracę na tzw. świeżym powietrzu :)

Witam bardzo serdecznie i ogromnie dziękuję za przybycie i licytację     01db193d17c2a1e9med.gif

Pędzę zanotować :)

Link to comment
Share on other sites

Cytryna miau proszę napisz mi na pw adres do wysyłki butów . konto moje podałam Elik  apropo butów to jeśli ci puchną nogi albo są grube to te buty nie będą dobre bo wysokie w podbiciu . 

Mam pomylone ceny spudnic pierwsza z trzecią

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, UlaFeta napisał:

Ja umiem czytac ze zrozumieniem.!!!!!!! 

Chodzi mi o nr 74-ceramika recznie malowana.Widzialam się z Magda i powiedziała,ze dorobi zapiecie i będzie można nosic jako broszkę.Nie chciałam kupic poza bazarkiem.A mogłam.Amen.

.

Nie wiem co spowodowało Twoje święte oburzenie?  Ja nie wiem co uzgadniałaś poza bazarkiem więc proszę nie miej do mnie pretensji. Wystarczyło trochu poczekać i wiedziałabyś, że:

Cytat

EDIT

tghermagda podała cenę tej ceramiki nr 74 już z oprawą 30,00 zł.

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, themagda napisał:

Jejku nie obrażajcie się , Ja na razie nie sprzedają poza bazarkiem jeśli cos zostanie to będzie poza bazarkiem pewnie OLX czy Allegro Na razie bazarek

Ja się nie obrażam Madziu :) Gospodarz ma obowiązek być grzecznym dla wszystkich gości :)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, themagda napisał:

Ula była u mnie ale nie proponowała mi tranzakcji poza bazarkiem tylko podsunęła muyśl i to bardzo dobrą zeby zrobić broszkę bo ta ceramika jest leciutka  i na prawdę nie wpadłbym na pomysł roszki a na pewno będzie fajna

Oj tak, to super pomysł! Jako broszka będzie śliczna! Chociaż jako wisior też pięknie by się prezentowała.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Isiak napisał:

Oj tak, to super pomysł! Jako broszka będzie śliczna! Chociaż jako wisior też pięknie by się prezentowała.

Ta ceramika jest tak ładna, że będzie się dobrze prezentowała w każdej opcji :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, themagda napisał:

Ula była u mnie ale nie proponowała mi tranzakcji poza bazarkiem tylko podsunęła muyśl i to bardzo dobrą zeby zrobić broszkę bo ta ceramika jest leciutka  i na prawdę nie wpadłbym na pomysł roszki a na pewno będzie fajna

Nie kupuje poza bazarkiem.Moglam Ci zaproponować,ale to nie w moim stylu.Spytalam o cene.(grosze)

Ja wiem,ze to rekodzielo,ale 30 zl,to nie sa grosze(przynajmniej dla mnie).W porównaniu z ubraniami przez Ciebie wystawionymi cena mnie powalila:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...