Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. Serdecznie zapraszm na bazarek wszystkiego po trochu do 14.07.2019 godz. 22:00


elik

Recommended Posts

14 minut temu, NikaEla napisał:

Dzień dobry, czy fanty od anica są do odbioru we Wrocławiu? czy wysyłka ze stolicy?

 Jeśli we Wrocławiu to poproszę nr 7 za wywoł. 

Fanty od nr 64 do 79 podarowała themagda i wysyłka będzie z Warszawy. Możliwy odbiór osobisty. Pozostałe fanty są u mnie i ja będę wysyłać.

Jeśli zdecydujesz się na wysyłke przez kiosk Ruchu, to kosz wysyłki będzie wynosił 8,49 zł.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

W takim razie wybebeszę w wszystkie pudła, które ma tu n działce. Jeśli znajdę bluzeczkę, to wyśle fanty w tym tygodniu. Na wszelki wypadek podaj mi Ewuniu adres , żebym, jak znajdę bluzkę, nie musiała czekać na adres.

Książki są ciężkie, poczta zedrze kawał forsy, może wysłać przez kiosk Ruchu?

Nie, poproszę zwykłą przesyłkę.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Fanty od nr 64 do 79 podarowała themagda i wysyłka będzie z Warszawy. Możliwy odbiór osobisty. Pozostałe fanty są u mnie i ja będę wysyłać.

Jeśli zdecydujesz się na wysyłke przez kiosk Ruchu, to kosz wysyłki będzie wynosił 8,49 zł.

Zastanowię się

Link to comment
Share on other sites

chciałam dodać ze książka Merck Manual nr. 79 jest nie tylko dla lekarzy i studentów medycyny , w niej opisane są wszelkie choroby , objawy jakie zrobić trzeba badania jak leczyć i zapobiegac nie jest to naćkane nazwan\mi medycznymi czy chemicznymi , jest to przystęonym językiem i każdemu się przyda ułożaone alfabetycznie żetelna wiedza to czego lekarz nie mówi a sam wie warto ją mieć bo wiadomo człowiek nie młodnieje i różne dolegliwości sie pojawiają i warto sprawdzać czy się jest dobrze leczonym. Mam takie dwie mojego męża był lekarzem .

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, yucca napisał:

Witam i tak na szybko poproszę nr 61A w opcji KT a resztę na spokojnie przejrzę jutro :)

Witam gorąco, bardzo dziękuje za przybycie i udział w bazarku   49fa6240a4ce92a9.jpg

Zapraszam po jeszcze :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...