Jump to content
Dogomania

Krótki łańcuch, pchły i samotność... Amik od 29.01.21 SZCZĘŚLIWIE zamieszkał pod Wrocławiem u wspaniałych Ludzi


Recommended Posts

1 godzinę temu, elik napisał:

To za marzec, od kwietnia będzie stała od mojej znajomej Agnieszki. Jej marcową pomoc już rozdysponowałam :)

elik, czyli jak mam zapisać Twoją wplatę? Jako jednorazową od Ciebie czy dopisać do stałych "Twojej" Agnieszki?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

elik, czyli jak mam zapisać Twoją wplatę? Jako jednorazową od Ciebie czy dopisać do stałych "Twojej" Agnieszki?

Tysiu, nie ma to najmniejszego znaczenia  :) Zrób, jak Ci wygodniej  :)

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, elik napisał:

Tysiu, nie ma to najmniejszego znaczenia  :) Zrób, jak Ci wygodniej  :)

Dziękuję za informację :) Zrobiłam tak, aby było dla mnie czytelne - dziękuję jeszcze raz.

14 godzin temu, elficzkowa napisał:

Wpłaty na konto Oriona ( 25.03.2020):

Guccio - stała - 10 zł

Elik - jednorazowa - 20 zł

Isiak - stała za kwiecień - 20 zł

 

Dziękuję :) naniosłam na rozliczenie. Mamy za co opłacić fakturę za marzec, hurra!  pedzi_dogaja.gif flircik.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elficzkowa napisał:

I kolejne wpłaty na konto Oriona (26.03.2020):

Teresaa118 - za kwiecień i maj - 100 zł

Katarzyna Anna S. - jednorazowa dla Amika - 20 zł

 

Dziękuję :)

Katarzyna to Kasia od naszego potinusiowego Czesia :) Postanowiła wesprzeć jednorazową, za co dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Tysiu, ja obiecałam wyróżnić jakieś ogłoszenie. Wybacz, nie pamiętam czy wyróżniłam. Jeśli nie, to zaraz to zrobię, tylko powiedz czy wyróżniłam. Nie mam ani czasu, ani głowy żeby szukać, bo nawet nie pamiętam na którym wątku się podjęłam.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, elik napisał:

Tysiu, ja obiecałam wyróżnić jakieś ogłoszenie. Wybacz, nie pamiętam czy wyróżniłam. Jeśli nie, to zaraz to zrobię, tylko powiedz czy wyróżniłam. Nie mam ani czasu, ani głowy żeby szukać, bo nawet nie pamiętam na którym wątku się podjęłam.

Ojej, faktycznie jak napisałaś to przypomniałaś mi o tym, że chciałaś wyróżnić (pisałaś na wątku przytuliska) ogłoszenie Poli , tej lękliwej suni bez kawałka łapki, która lada moment ma trafić do zamojskiego schroniska... wtedy oba ogłoszenia były wyróżnione, teraz żadne :( Sunia nie zrobi już żadnych postępów, zaczyna przeszkadzać... jest od grudnia, więc pojedzie do schroniska pierwszym transportem, jaki będzie.

Dlatego jeśli możesz (bo wiem, że sporo teraz wyniosła Cię Maszeńka) to wyróżnij jedno z dwóch ogłoszeń, które Polcia ma. Do wyboru masz ogłoszenie nr 1 oraz ogłoszenie nr 2. Będę bardzo, bardzo wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

Podniosę Orionka. Na razie nie mam nowych wieści, bo i nic nie spsocił nowego ;) Teraz czekam  na fakturę za marzec.
Dziękuję wszystkim zaglądającym, kibicującym i pamiętającym o psiaku. Na razie po domku ani widu, ani słychu... 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.03.2020 o 11:25, Tyś(ka) napisał:

(...) miałam telefon z Ustrzyk. Pan mieszka z żoną w domu z dużym ogrodem, ma odchowane dorosłe dzieci, w domu nie ma zwierząt. Pan szukał aktywnego, młodego i radosnego psiaka, opis psiaka mu przypasował. Mówiłam o problemach, nie zraził się. Jest w stanie podjechać kawałek po psiaka (Jarosław/Tomaszów/Janów), ale odezwię się jak trochę z koronawirusem się uspokoi. Nic więcej nie wiem o ew. przyszłym domku, ale pojawiła się malutka nadzieja dla Amika. :)

Dwa dni temu pan zadzwonił znowu, chciał tylko dowiedzieć się czy Amik nadal jest w hotelu i potwierdzić, że jego oferta adopcji jest aktualna. Powtórzył, że bez problemu podjedzie po Amika kawałek jak będzie trzeba i zapłaci za transport, byleby tylko Amik trafił do niego. Na razie Pan nadal czeka na uspokojenie sytuacji, ale powiedział, że będzie dzwonił jeszcze i się przypominał. Pan jest niestety mało rozmowny, do tego dość cichy i przemiły z głosu, więc zastanawiam się tylko czy przypadkiem Amik nie wejdzie mu na głowę, ale podoba mi się jego zdecydowanie na TEGO konkretnego psa... Wstępnie rozmawiałam z Rafałem o Panu, oboje chcemy dać Panu szansę. Po świętach zadzwonię do Pana, aby poprosić o spotkanie na video-czacie ze mną oraz o rozmowę z Rafałem. Rafał najrzetelniej przedstawi amikowe przywary i porozmawia jak mężczyzna z mężczyzną, ja nie umiem prowadzić rozmów telefonicznych ze skrytymi mężczyznami. Z paniami łatwiej mi znaleźć wspólny język i o coś dopytać bez większego oporu. Poza panem z Ustrzyk Dolnych nie miałam żadnych innych zapytań... więc może to właśnie na tę Rodzinę czeka Amik? ;) Jeżeli po rozmowie z Rafałem i ze mną będzie wszystko dobrze, to zaproponuję szybszą adopcję niż po pandemii.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Otrzymałam dzisiaj fakturę za marzec. Rafał policzył za 30. dni, a to oznacza, że jedną dobę w marcu Amik miał gratis. Ten to umie zawrócić ludziom w głowie, że aż takie prezenty otrzymuje ;) Rafale, bardzo dziękuję za ten dar serca! Bisous28.gif

Faktura:

ddfcb4e80ea5d247med.jpg

I od razu zrobiłam przelew:
29953c75425a9ab4med.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elficzkowa napisał:

Wpłaty na konto Oriona ( 06.04.2020):

deklaracja teresaa118 dla Albinka przekazana Orionkowi -100 zł

Uxmal - stała - 10 zł

mari23 - stała - 10 zl

elficzkowa - stała na kwiecień - 10 zł

 

 

Dnia 3.04.2020 o 23:14, elficzkowa napisał:

Wpłaty na konto Oriona (03.04.2020):

Ewa Marta - dla Oriona : 10 zł

christo-fair - stała : 20 zł

Kaas1 - darowizna dla Oriona : 25 zł

 

Dziękuję za wpłaty i pamięć <3 

teresaa118, szczególnie dziękuję za dodatkowy zastrzyk gotówki od Ciebie :)

Dzisiaj postaram się zaktualizować rozliczenie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Dwa dni temu pan zadzwonił znowu, chciał tylko dowiedzieć się czy Amik nadal jest w hotelu i potwierdzić, że jego oferta adopcji jest aktualna. Powtórzył, że bez problemu podjedzie po Amika kawałek jak będzie trzeba i zapłaci za transport, byleby tylko Amik trafił do niego. Na razie Pan nadal czeka na uspokojenie sytuacji, ale powiedział, że będzie dzwonił jeszcze i się przypominał. Pan jest niestety mało rozmowny, do tego dość cichy i przemiły z głosu, więc zastanawiam się tylko czy przypadkiem Amik nie wejdzie mu na głowę, ale podoba mi się jego zdecydowanie na TEGO konkretnego psa... Wstępnie rozmawiałam z Rafałem o Panu, oboje chcemy dać Panu szansę. Po świętach zadzwonię do Pana, aby poprosić o spotkanie na video-czacie ze mną oraz o rozmowę z Rafałem. Rafał najrzetelniej przedstawi amikowe przywary i porozmawia jak mężczyzna z mężczyzną, ja nie umiem prowadzić rozmów telefonicznych ze skrytymi mężczyznami. Z paniami łatwiej mi znaleźć wspólny język i o coś dopytać bez większego oporu. Poza panem z Ustrzyk Dolnych nie miałam żadnych innych zapytań... więc może to właśnie na tę Rodzinę czeka Amik? ;) Jeżeli po rozmowie z Rafałem i ze mną będzie wszystko dobrze, to zaproponuję szybszą adopcję niż po pandemii.

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tediNajmocniej tulam sciskam

za zdrowko  i za domus

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nadziejka napisał:

Najmocniej tulam sciskam

za zdrowko  i za domus

 

Dziękuję, Nadziejko. Mam nadzieję, że będzie z tego domek - albo jak nie z tego to inny :) Kciuki się przydadzą, Orionek długo czeka.

Aaa, zapomniałam napisać: Pan kilkakrotnie w rozmowie powiedział o Amiku - "Amiś" :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.03.2020 o 15:10, elficzkowa napisał:

Jedzonko dla Oriona już w drodze:

Twoja przesyłka została wysłana.

 

Dnia 18.03.2020 o 13:04, Tyś(ka) napisał:

Karma już przyszła :) Dziękuję.

 

Dnia 19.03.2020 o 20:04, elficzkowa napisał:

Nie mam jeszcze faktury ale zapłaciłam 141,89 zł.

 

3 godziny temu, elficzkowa napisał:

I znowu mam problem ze wstawieniem potwierdzenia zapłaty za karmę dla Oriona. Tysia, pomożesz ? Wyślę do Ciebie plik

I potwierdzenie za karmę już dotarło :) Wklejam na wątek dla porządku:
5b3a0a653c32092bmed.jpg

Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elficzkowa napisał:

Tyś(ka), to ja dziękuję :) Bardzo , bardzo dziękuje.

elficzkowa, to naprawdę drobnostka. :)

Za to ten plusik w rozliczeniu to już nie drobnostka. Jestem szalenie wdzięczna Wszystkim, którzy dorzucili się w tym miesiącu do utrzymania Orionka w hotelu, zarówno Tym, którzy robią to stale, jak i Tym, którzy wpłacili dodatkowo. Dla mnie to bardzo wzruszające i... pozwalające złapać oddech :) Los Oriona spędza mi sen z powiek, a wiem, że dzisiaj zasnę z większą ulgą. Jesteście wspaniałymi Ludźmi, dziękuję! divers2253.gif

Dziękuję serce z kwiatów - Gify i obrazki na GifyAgusi.pl

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...