Jump to content
Dogomania

Krótki łańcuch, pchły i samotność... Amik od 29.01.21 SZCZĘŚLIWIE zamieszkał pod Wrocławiem u wspaniałych Ludzi


Recommended Posts

Jedzonko dla Oriona już w drodze:

Twoja przesyłka została wysłana.

Tak jak pisałem w pierwszym e-mailu – dopilnowałem wszystkiego osobiście i paczka z Twoim zamówieniem jest już w drodze do Ciebie. Dobrze wiedzieć, że dbasz o swojego zwierzaka. Współpraca z Tobą była czystą przyjemnością. Odezwę się jeszcze niedługo, żeby sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. A teraz muszę wracać do pracy. Wydaję mi się, że Adam Szczur znowu zrobił sobie dodatkową przerwę.

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, elficzkowa napisał:

Jedzonko dla Oriona już w drodze:

Twoja przesyłka została wysłana.

Tak jak pisałem w pierwszym e-mailu – dopilnowałem wszystkiego osobiście i paczka z Twoim zamówieniem jest już w drodze do Ciebie. Dobrze wiedzieć, że dbasz o swojego zwierzaka. Współpraca z Tobą była czystą przyjemnością. Odezwę się jeszcze niedługo, żeby sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. A teraz muszę wracać do pracy. Wydaję mi się, że Adam Szczur znowu zrobił sobie dodatkową przerwę.

Faaaajnie piszą  :) W zooplusie nie  wysilają się.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, elficzkowa napisał:

Nie mam jeszcze faktury ale zapłaciłam 141,89 zł.

Dziękuję. Mam nadzieję, że będą jeszcze wpłaty na Orionka, bo nie będziemy mieć za co opłacić faktury marcowej za hotel. Na ten moment brakuje nam 156,79zł na opłacenie faktury za marzec.

Mam zły czas coś ostatnio. Dzisiaj odwołali mi operację, nie chcieli powtórzyć badań. Mam czekać kolejne 3 tygodnie na ew. zmianę sytuacji w Polsce, wtedy ponownie zapiszą mnie na operację... O ile mój stan się nie pogorszy, bo z tym cholerstwem to nie wiadomo nigdy. Dlatego na razie dziękuję elik i uxmal za chęć pomocy w odbieraniu telefonów, ale na ten moment mam mnóstwo czasu na odbieranie telefonów.  Wesele też musimy odwołać, tracąc parę tysięcy złotych - ale i zyskując sporo czasu na odbieranie telefonów...
 Martwię się nieadopcyjnością Mimi, o finanse Oriona, o brak domu dla nich. Niech ten rok się już skończy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tysiu chciałam Ci zaproponować powrót deklaracji mojej Agnieszki dla Mimisi, ale jeślim uważasz, że Orionek jest w trudniejszej sytuacji, to może być dla Orionka?  Proszę zadecyduj dla którego psiaczka przeznaczyć mam deklarację Agnieszki.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, elik napisał:

Tysiu chciałam Ci zaproponować powrót deklaracji mojej Agnieszki dla Mimisi, ale jeślim uważasz, że Orionek jest w trudniejszej sytuacji, to może być dla Orionka?  Proszę zadecyduj dla którego psiaczka przeznaczyć mam deklarację Agnieszki.

elik Bisous28.gif Będę bardzo wdzięczna.
Orion jest w opałach, jeżeli więc możesz zaoferować deklarację od Twojej Agnieszki właśnie dla niego to będę bardzo wdzięczna. Jeżeli znajdzie dom, a robię wszystko, aby znalazł, to wtedy przeniesiesz na Mimi, dobrze?

Link to comment
Share on other sites

Moja kochana znajoma, Marta postanowiła wesprzeć Orionka wpłatą jednorazową w wysokości 100zł. Mimo, że sama zajmuje się bezdomnymi zwierzętami i ma na utrzymaniu obecnie 11 psów i 3 koty (wszystkie bez domu) to i tak nie była obojętna na mojego podopiecznego. Martuś, dziękuję!!!

Znalezione obrazy dla zapytania: kwiaty

Darowiznę przelałam już do skarbniczki Orionka :)

Link to comment
Share on other sites

Z racji na sytuację panującą w kraju... nie spodziewam się na ten moment adopcji na odległość. Tymczasowo przeniosłam więc ogłoszenia nieco bliżej: Piaski, Zwierzyniec, Fajsławice, Jarocin, Krasnystaw i... Białystok. Może jednak ktoś szuka psiego przyjaciela tutaj. Spis aktualnych ogłoszeń znajdziecie w drugim poście tego wątku (1 str.).

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

elik Bisous28.gif Będę bardzo wdzięczna.
Orion jest w opałach, jeżeli więc możesz zaoferować deklarację od Twojej Agnieszki właśnie dla niego to będę bardzo wdzięczna. Jeżeli znajdzie dom, a robię wszystko, aby znalazł, to wtedy przeniesiesz na Mimi, dobrze?

Oczywiście, bardzo proszę. Od kwietnia, bo całą marcową pulę już rozdałam :(    ale za marzec dostanie ode mnie  :)
Proszę nr konta Tysiu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Moja kochana znajoma, Marta postanowiła wesprzeć Orionka wpłatą jednorazową w wysokości 100zł. Mimo, że sama zajmuje się bezdomnymi zwierzętami i ma na utrzymaniu obecnie 11 psów i 3 koty (wszystkie bez domu) to i tak nie była obojętna na mojego podopiecznego. Martuś, dziękuję!!!

Darowiznę przelałam już do skarbniczki Orionka :)

I wpłata już na Orionkowym koncie ( 25.03.2020):

Monika i Marta R. - Orion - jednorazowa :100 zł

Znalezione obrazy dla zapytania: przylaszczki gify ruchome

 

 

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, elik napisał:

Oczywiście, bardzo proszę. Od kwietnia, bo całą marcową pulę już rozdałam :(    ale za marzec dostanie ode mnie  :)
Proszę nr konta Tysiu.

Dziękuję raz jeszcze <3

Przed chwilą, elik napisał:

Przypominam sie  :)

Właśnie wysłałam :)

 

44 minuty temu, elficzkowa napisał:

I wpłata już na Orionkowym koncie ( 25.03.2020):

Monika i Marta R. - Orion - jednorazowa :100 zł

 

 

 

Super <3 dziękuję!!! i zapisuję

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...