Jump to content
Dogomania

Krótki łańcuch, pchły i samotność... Amik od 29.01.21 SZCZĘŚLIWIE zamieszkał pod Wrocławiem u wspaniałych Ludzi


Recommended Posts

Dnia 11.11.2020 o 12:38, elficzkowa napisał:

Sprawdzę wszystkie wpłaty, szczególnie te za wrzesień ale to ja jakąś godzinę.

Zacytuję siebie ale jest jeszcze jedna wpłata z data 10.10.2020 :

b-b stała dla Oriona za XI :10 zł. Ponieważ 11.11.2020 jest też wpłata stałej dla Oriona za XI czyli wpłata z dnia 10.10.2020 będzie za październik..

Tyś(ka), dziękuję że czuwasz I Love You Hearts GIF by Saskia Keultjes

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.11.2020 o 23:28, elficzkowa napisał:

Wpłaty na konto Amika (13.11.2020):

b-b - stała za XI : 10 zł

znajoma elik - deklaracja za XI : 20 zł

 

10 godzin temu, elficzkowa napisał:

Zacytuję siebie ale jest jeszcze jedna wpłata z data 10.10.2020 :

b-b stała dla Oriona za XI :10 zł. Ponieważ 11.11.2020 jest też wpłata stałej dla Oriona za XI czyli wpłata z dnia 10.10.2020 będzie za październik..

Tyś(ka), dziękuję że czuwasz I Love You Hearts GIF by Saskia Keultjes

Dziękuję za sprawdzenie i aktualizację rozliczenia.  Już edytowałam post na pierwszej stronie. 

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, elficzkowa napisał:

Zacytuję siebie ale jest jeszcze jedna wpłata z data 10.10.2020 :

b-b stała dla Oriona za XI :10 zł. Ponieważ 11.11.2020 jest też wpłata stałej dla Oriona za XI czyli wpłata z dnia 10.10.2020 będzie za październik..

 

Sorki za zmyłkę i związany z tym kłopot :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-b napisał:

Amiś dostał promowane ogłoszenie po Polci https://www.olx.pl/oferta/amis-najlepszy-psi-kumpel-dla-aktywnej-osoby-CID103-IDF8Lh6.html

Może przyniesie mu to wyróżnienie szczęście?

b-b, baaardzo Ci dziękuję :) Mam nadzieję, że ktoś się odezwie. Ja na święta jadę przez miejscowość Amika, gdyby znalazł dom w Poznaniu... to po świętach mógłby pojechać z nami do siebie... ach, marzenie :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.11.2020 o 14:27, Tyśka) napisał:

Amik w październiku został zakroplony p/pchłom i kleszczom, a mi jakoś ten fakt umknął. Dlatego szybko to nadrabiam i wysyłam właśnie pieniądze Rafałowi w wysokości 19,-.

zwrot.jpg.ab993fa9af2afc4751af5b69173df8b6.jpg

 

 

Dnia 13.11.2020 o 22:12, elficzkowa napisał:

Jeszcze dzisiaj zrobię przelew na Twoje konto.

Dziękuję za zwrot za krople :)
126052258_785811395308910_6821982554685520486_n.jpg.b2fc1c1216e641a7b6b5c3d274a71210.jpg

Za chwilę zaktualizuję rozliczenie.

EDIT:

Na koncie Amika jest +597,09zł w dn. 16.11.2020 

Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to Krótki łańcuch, pchły i samotność... 1,5 roku na wolności i... BRAKUJE 100zł/msc na pokrycie jej kosztów, ktoś pomoże?

Na to ogłoszenie: https://www.olx.pl/oferta/do-adopcji-nieoszlifowany-diament-posrod-psow-CID103-IDGK0lK.html

Dostałam taką miłą wiązankę z rana :D

 Niech Pani troszkę się zastanowi nad sensem swojego ogłoszenia bo jednymi informacjami przeczy Pani drugim.A jeśli twierdzi Pani ze pies lubi swoją klatkę to winszuje fantazji .Przez takich pseudo specjalistów jak Pani my behawioryści mamy potem problem z ułożeniem zwierzęcia i jego opiekuna . 


:D 

Ten pan jest moich psychofanem chyba, bo już kiedyś odpisywał na moje ogłoszenie dot. kociaków od Dory, że jestem nienormalna i egocentryczna, że każę kota więzić w mieszkaniu i kastrować - i żebym kastrację zaczęła od siebie :D

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Na to ogłoszenie: https://www.olx.pl/oferta/do-adopcji-nieoszlifowany-diament-posrod-psow-CID103-IDGK0lK.html

Dostałam taką miłą wiązankę z rana :D

 Niech Pani troszkę się zastanowi nad sensem swojego ogłoszenia bo jednymi informacjami przeczy Pani drugim.A jeśli twierdzi Pani ze pies lubi swoją klatkę to winszuje fantazji .Przez takich pseudo specjalistów jak Pani my behawioryści mamy potem problem z ułożeniem zwierzęcia i jego opiekuna . 


:D 

Ten pan jest moich psychofanem chyba, bo już kiedyś odpisywał na moje ogłoszenie dot. kociaków od Dory, że jestem nienormalna i egocentryczna, że każę kota więzić w mieszkaniu i kastrować - i żebym kastrację zaczęła od siebie :D

Zablokuj dziada i tyle. Po co się denerwować.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...