Jump to content
Dogomania

Krótki łańcuch, pchły i samotność... Amik od 29.01.21 SZCZĘŚLIWIE zamieszkał pod Wrocławiem u wspaniałych Ludzi


Recommended Posts

10 minut temu, mari23 napisał:

listopad to wiadomo, że dopiero się zaczął i jest czas, ale przestraszyłam się, że zlecenie stałe nie działa, bo na początku wątku w wykazie wpłat zaznaczona była ostatnia wpłata za wrzesień, to nie problem, tylko myślałam, że znów muszę ponowić zlecenie ( już tak miałam z inną deklaracją).

Trzymam kciuki za Anisiowy domek...i proszę o kciuki w czwartek o 12.30, mój ukochany Łatuś będzie operowany

Pewnie Tyś(ka) nie wpisała jeszcze wszystkich wpłat do postu rozliczeniowego ale na pewno to zrobi.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, mari23 napisał:

listopad to wiadomo, że dopiero się zaczął i jest czas, ale przestraszyłam się, że zlecenie stałe nie działa, bo na początku wątku w wykazie wpłat zaznaczona była ostatnia wpłata za wrzesień, to nie problem, tylko myślałam, że znów muszę ponowić zlecenie ( już tak miałam z inną deklaracją).

Trzymam kciuki za Anisiowy domek...i proszę o kciuki w czwartek o 12.30, mój ukochany Łatuś będzie operowany

A za Łatusia trzymam kciuki. Wiem jaki to okropny stres. Wszystko na pewno będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.10.2020 o 23:17, uxmal napisał:

Miałam dzisiaj wieczorem telefon w sprawie Amika. Pan nie czytał ogloszenia, nie widział pieska. Dostal cynk od znajomych. Wysłałam mu zdjęcie I ogloszenie. Ma przeczytać I się zastanowi. 

Zgadza się na PA, I rozumie to. Jeśli nadal będzie zainteresowany to odezwie się.

Mily pan, trochę małomowny. Mial już psa tzn suczkę. Umarla w wieku 12 lat. Mieszka w domu z ogrodem . Pies u niego mieszka w domu. W domu są dzieci 14-16 lat, jeśli wyjezdzaja na wakacje to z psem.

To ten sam pan (rozpoznałam po nr telefonu) ale teraz powiedział że jest z łowicza a pies który umarł miał 15 lat. Dzieci w wieku 12-16 lat.

Yyyy, chyba coś z nim jest nie tak.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, elficzkowa napisał:

Przelew z października zapisałam w poście z datą 7.10.2020, natomiast tego z listopada jeszcze nie zapisałam ale za chwile uzupełnię wszystkie inne wpłaty z listopada.

 

14 godzin temu, mari23 napisał:

sprawdziłam, przelew poszedł 5.10. i 5.11. 

Już sprawdzam, choć przy wpisywaniu staram się kilkakrotnie sprawdzić na wątku i w rozliczeniu czy nikogo nie pominęłam.  Ale dobrze, że czuwasz i chcesz wyjaśnić niejasności :)

Wpłata z 5.10, zapisana jako 7.10 odnotowana jest w rozliczeniu jako deklaracja za IX. 
Z tego wniosek, że albo wcześniej pominęłam Twoją wpłatę przy przepisywaniu i nie zapisałam jej, albo jednak nie znalazłam jej na wątku (ja do rozliczenia wpisuję te wpłąty, które zostają odnotowane na wątku).

Wpłaciłaś za (w nawiasie zapisuję daty, kiedy wpłaty zostały odnotowane na wątku):
VII 2019 (04.07.2019),
VIII 2019 - I 2020 (15.01.),
II (05.02),
III (05.03),
IV (06.04),
V (05.05),
VI (05.06),
VII (06.07),
VIII (05.08),
TUTAJ JEST DZIURA WE WPŁATACH (nie ma odnotowanej na wątku wpłaty we wrześniu - sprawdziłam przed chwilą jeszcze raz wątek), więc kolejna wpłatę naniesioną na wątek w październiku policzyłam jako deklarację wrześniową, czyli:
IX (07.10.)

A od 30.10. nie aktualizowałam rozliczenia, więc wszystkie deklaracje, które wpłynęły na konto między 30.10 a 11.10 po prostu jeszcze w rozliczeniu nie ma.

Link to comment
Share on other sites

 

14 godzin temu, mari23 napisał:

 

Trzymam kciuki za Anisiowy domek...i proszę o kciuki w czwartek o 12.30, mój ukochany Łatuś będzie operowany

Mocno trzymam kiuki i w czwartek wszystkie moje myśli będą skierowane ku Łatusiowi. Stres nieziemski, sama to doskonale znam... ale Łatuś to twardy zawodnik, wierzę że wszystko skończy się pomyślnie.

13 godzin temu, uxmal napisał:

Dzisiaj miałam telefon o Amika. Nic raczej z tego nie będzie. Znowu dzwonił ten sam Pan. Znowu prosił o info o Aniku,  znowu nie miał zdjęcia Amika nie czytał ogłoszenia bo znajomi mu powiedzieli. 

Ehhh. 

 

2 godziny temu, uxmal napisał:

To ten sam pan (rozpoznałam po nr telefonu) ale teraz powiedział że jest z łowicza a pies który umarł miał 15 lat. Dzieci w wieku 12-16 lat.

Yyyy, chyba coś z nim jest nie tak.

Do mnie też wczoraj jakiś pan dzwonił, ale za bardzo nie wiedział, o jakiego psa pyta... Takich ludzi pozostaje blokować i się nie przejmować. Bardzo Ci dziękuję, że nadal odbierasz telefony, nieraz absurdalne. I jeśli chcesz, aby już usunąć Twój numer z ogłoszeń to zrobię to bez problemu :). I tak mocno mi pomagasz i dużo dłużej znosisz beznadziejne telefony niż pierwotnie prosiłam. Przepraszam, jakoś to mi umknęło, aby wcześniej zapytać czy nadal zgadzasz się na to, aby wspierać w weryfikowaniu chętnych.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, elficzkowa napisał:

Wpłaty na konto Amika/Oriona:

Kaas1 - darowizna dla Orionka : 25 zł

christo-fair - stała za XI :20 zł

mari23  -stała : 20 zł

uxmal - stała : 10 zł

Istar19 - stała za XI : 5 zł

elficzkowa - stała : 10 zł

Już zapisuję. Na razie wpłatę mari23 zapisuję jako deklarację za X, dopóki się nie wyjaśni.

elficzkowa, czy dostałaś już rachunek za zakupioną karmę?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Już zapisuję. Na razie wpłatę mari23 zapisuję jako deklarację za X, dopóki się nie wyjaśni.

elficzkowa, czy dostałaś już rachunek za zakupioną karmę?

Wpłata mari23 oczywiście jest (7.09.2020), moja wina bo ze swojego papierowego zestawienia nie wpisałam na wątku.

Rachunek za karmę dostałam i już wstawiam.

124160534_Karma-Amik.thumb.png.a1d85b43d03f1a9a3c0690ea47eac494.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyśka) napisał:

Do mnie też wczoraj jakiś pan dzwonił, ale za bardzo nie wiedział, o jakiego psa pyta... Takich ludzi pozostaje blokować i się nie przejmować. Bardzo Ci dziękuję, że nadal odbierasz telefony, nieraz absurdalne. I jeśli chcesz, aby już usunąć Twój numer z ogłoszeń to zrobię to bez problemu :). I tak mocno mi pomagasz i dużo dłużej znosisz beznadziejne telefony niż pierwotnie prosiłam. Przepraszam, jakoś to mi umknęło, aby wcześniej zapytać czy nadal zgadzasz się na to, aby wspierać w weryfikowaniu chętnych.

Spoko,  nie ma tak dużo telefonów. To nie problem. 

Poza tym to dla mnie ciekawe doświadczenie :) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Isiak napisał:

Mojej wpłaty za listopad też nie widzę. Poszła 29.10.

Wpłata oczywiście jest z data 29.10. Isiak - deklaracja za listopad.

Przepraszam Was bardzo ale po śmierci mojego Elfika jakoś trudno mi się pozbierać. Od tygodnia jest u mnie staruszek z przytuliska. Dałam mu DS i mam nadzieję, że wypełni pustkę po Elfiku ale trudne to jeszcze wszystko. 

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, elficzkowa napisał:

Wpłata oczywiście jest z data 29.10. Isiak - deklaracja za listopad.

Przepraszam Was bardzo ale po śmierci mojego Elfika jakoś trudno mi się pozbierać. Od tygodnia jest u mnie staruszek z przytuliska. Dałam mu DS i mam nadzieję, że wypełni pustkę po Elfiku ale trudne to jeszcze wszystko. 

Przytulam mocno, elficzkowa :( 

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, elficzkowa napisał:

 po śmierci mojego Elfika jakoś trudno mi się pozbierać. Od tygodnia jest u mnie staruszek z przytuliska. Dałam mu DS i mam nadzieję, że wypełni pustkę po Elfiku ale trudne to jeszcze wszystko. 

Kochana elficzkowa przytulam Cię do serca i  opłakuję z Tobą Elficzka [*]   Przygarniając staruszka z przytuliska zrobiłaś najlepsze, co mogłaś w tej sytuacji. On Ci wynagrodzi  i ukoi ból po stracie ukochanego Elficzka. Przytulaj go najczęściej jak tylko możesz,a zobaczysz, że szybko stanie Ci się bardzo bliski i pustka po Elficzku będzie maleć. Teraz na pewno wydaje Ci się to niemożliwe, ale z czasem...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

elficzkowa uratowałaś największego biedaka w przytulisku, odzyskał dzięki Tobie godność. Bardzo Ci za to dziękuję, jego oczka mają w sobie coś niebywałego... i wierzę w to, że powolutku ukoi ból po stracie Elficzka. Mocno Cię przytulam i dziękuję, że w tym trudnym dla siebie czasie znajdujesz czas dla bezdomnego Amika.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.10.2020 o 19:28, Tyśka) napisał:

Opiekunce hotelowej Amika zasiedział się tymczas, dorobiłam mu kolejne olx: https://www.olx.pl/oferta/przeslodki-cieply-czarus-wyjatkowy-psi-przyjaciel-CID103-IDH3bym.html - może ktoś mógłbyb wyróżnić? P. bierze mało adopcyjne psiaki (silnie lękliwe) i przygotowuje do adopcji. Przydałoby się, aby zwolniło się miejsce u niej. ;)

 

Dnia 23.10.2020 o 21:12, agat21 napisał:

Ogłoszenie wyróżnione. Niech przyniesie mu dom :)

Twoje wyróżnienie przyniosło Cezarkowi nawet 3 domy (w Lublinie, Poznaniu i Warszawie), i to spowodowało że... dzisiaj dotarła do mnie wiadomość, że jednak psiak zostaje w DT na stałe, baliby się kolejnej ucieczki, stresu związanego z przeprowadzką itd.... W związku z tym chciałabym Cię zapytać na jakiego psiaka mam podmienić ogłoszenie? Wyróżnienie jest do 20. listopada, szkoda aby się zmarnowało.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Tyśka) napisał:

 

Twoje wyróżnienie przyniosło Cezarkowi nawet 3 domy (w Lublinie, Poznaniu i Warszawie), i to spowodowało że... dzisiaj dotarła do mnie wiadomość, że jednak psiak zostaje w DT na stałe, baliby się kolejnej ucieczki, stresu związanego z przeprowadzką itd.... W związku z tym chciałabym Cię zapytać na jakiego psiaka mam podmienić ogłoszenie? Wyróżnienie jest do 20. listopada, szkoda aby się zmarnowało.

Hurra! Ale się cieszę :)) Najlepsze rozwiązanie dla Czarusia :D Jest u siebie!

Podmień wedle uznania, któremu psiakowi się najbardziej przyda. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Hurra! Ale się cieszę :)) Najlepsze rozwiązanie dla Czarusia :D Jest u siebie!

Podmień wedle uznania, któremu psiakowi się najbardziej przyda. 

Też tak sądzę :) 
Dziękuję za danie mi wolnej ręki. Podmieniłam na Nero, podopiecznego Dora2010, który czeka w kolejce na pomoc: https://www.olx.pl/oferta/przeslodki-pies-mix-labrador-czy-ktos-uwolni-go-z-lancucha-CID103-IDH3bym.html

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio miałam kolejny telefon w sprawie Amika z tych dziwnych. Pomijając fakt, że pan nie chciał Amika, ale jakiegoś psa to miał słabą pamięć. Najpierw mówił, że jego ostatni pies żył 19lat, a potem że 14... mówił też że pies odszedł mocno schorowany, ale też nie pamiętał co to była za choroba. I jeszcze dziwił się, że chcę wizytę robić "przecież mi wszystko powiedział i co ja niby chcę sprawdzać" (powiedział tylko, że że pies mieszkałby w domu i że czego od niego chcę zadając takie głupie pytania, psy u niego mają dobrze;... a na pytanie jak radziłby sobie z podgryzaniem kostek, powiedział ze śmiechem że to przecież nie jego problem, ale tych, których Amik by podgryzał). Jak wytłumaczyłam na czym polegają procedury i po co są odpowiedział "że to dla niego śmieszne jest wchodzenie w czyjąś intymność i przecież on chce wziąć psa, uratować mu życie, więc o co mi chodzi". Aaa no i mówił, że mam pierwszeństwo, bo oddzwoniłam jako pierwsza, a resztę ogłoszeniodawców olało go... (pan wysłał mi "strzałkę", bo co dzwonić samemu...), tak jakby robił łaskę, że chce psa wziąć i mam przyjąć jego ofertę z pocałowaniem ręki. Nie mówiąc o tym, że kompletnie nie wiedział, od jakiego psiaka dzwonię, nie pamiętał ani imienia ani wyglądu i domagał się linki do ogłoszenia, bo on sam już nie odnajdzie, by odszukać imię psa... Pan próbował mnie przegadać, w efekcie czego rozmawiałam z nim 15-20min, naprawdę wyjaśniając spokojnie wszystko. No ale nie nadawaliśmy na tych samych falach, nie umiałam wytłumaczyć mu, że bez wizyty nie oddam psa ("ale jak to? przecież ja psa nie zjem, już pani wie, że o psy dbam"), więc zakończyłam rozmowę, że zobaczymy czy transport do jego cudownego domu nie-wiadomo-gdzie się znajdzie. I kiedy zakończył rozmowę "to niech pani zadzwoni do mnie jak pani ruszy już w trasę do mnie, bo ja nie mam zamiaru dzwonić", wiedziałam że jednego dziwaka mam z głowy. Yyyh.

Naprawdę zastanawiam się, co w Amiku takiego jest, że przyciąga same takie "okazy".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...