Jump to content
Dogomania

Krótki łańcuch, pchły i samotność... Amik od 29.01.21 SZCZĘŚLIWIE zamieszkał pod Wrocławiem u wspaniałych Ludzi


Recommended Posts

4 godziny temu, Nadziejka napisał:

Orionku sciskamy tulinkamy serduchem 

 poleciało 50 zl 

kolejna czesc deklaracyjki

w tytule dalam ,,dla Orionka Alesia

Ależ u Ciebie świątecznie, kochana Nadziejko :)
Orionek chętnie by dał się podrapać za uszkiem, lubi być w centrum uwagi.

Dziękuję za pieniążki :) To ogromny zastrzyk gotówki.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam od Rafała rachunek na kwotę 200zł za:
- kastrację (110zł),
- krople Bravecto (90zł) - krople chronią od pcheł i kleszczy przez 12. tygodni
2ac2132fcb56ea36med.jpg

Za chwilę przeleję pieniądze.

EDIT: Poszło :)
c9a82da97f17add5med.jpg

elficzkowa, proszę o zwrot na moje konto, oczywiście w wolnej chwili :)

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Dostałam od Rafała rachunek na kwotę 200zł za:
- kastrację (110zł),
- krople Bravecto (90zł) - krople chronią od pcheł i kleszczy przez 12. tygodni
2ac2132fcb56ea36med.jpg

Za chwilę przeleję pieniądze.

EDIT: Poszło :)
c9a82da97f17add5med.jpg

elficzkowa, proszę o zwrot na moje konto, oczywiście w wolnej chwili :)

Jeszcze dzisiaj zrobię przelew.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, elficzkowa napisał:

Jeszcze dzisiaj zrobię przelew.

Pieniążki za kastrację i kropelki Bravecto p/kleszczom i pchłom w wysokości 200zł zaksięgowały się dzisiaj, tj.15.11.2019 na koncie.

Dziękuję :)

Znalezione obrazy dla zapytania: dog hug gif"

Obecnie na koncie Orionka jest +560,28 zł (tak naprawdę - niecałe, była jeszcze kupiona przez elficzkowa karma na około 215zł, tylko czekam na fakturę z zooplusa, aby dodać do rozliczenia).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2019 o 19:23, elficzkowa napisał:

Nadziejko, bardzo przepraszam, zajęłam się sprawami Szagiego a o innych zapomniałam :( Pieniążki już na koncie:

Nadziejka - wpłata dla Orionka Alesia : 50 zł ( 14.11.2019)

 

 

 

Dnia 20.11.2019 o 21:58, elficzkowa napisał:

Wpłata na konto Oriona (dnia 20.11.2019):

Guccio - stała :10 zł

 

Dziękuję za wpłaty, naniosłam na rozliczenie :)
Nadziejko, guccio, dziękuję <3 

Dnia 20.11.2019 o 22:21, elficzkowa napisał:

Faktura za karmę dla Oriona:

https://images92.fotosik.pl/283/b0035f18c2072089gen.png

Nie wiem co mam zrobić aby to powiększyć :( Zamieściłam to przez fotosik i taki numer mi robi :( 

 

 

Dnia 21.11.2019 o 02:31, elik napisał:

Przyślij do mnie skan, może mi się uda wkleić większy obraz.

E-mail posyłam na PW.

elik, dziękuję za pomoc :)

Obecnie stan konta Orionka wynosi 402,67zł.
Z bazarku na ten moment szykuje mu się 221zł (o ile wszyscy wpłacą), bazarek jeszcze trwa, więc zapraszam. Ostatnie dwa dni, a grosz się przyda, w przyszłym tygodniu będzie trzeba opłacić hotel Orionka.

Niestety, telefon milczy...

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, anica napisał:

Przyleciałam biegusiem, deklaracje uzupełniłam a w wolniejszej chwili nadrobię zaległości, serdeczności zostawiam :))

Dziękuję, anica :) Czy w wolniejszej chwili będziesz mogła przenieść ogłoszenie Amika na... nie wiem... dajmy na to na Łódź?

Link to comment
Share on other sites

Orion daje do wiwatu, pomysłów ma za dziesięć psów i dba o to, aby do hoteliku nie wkradła się nuda. Co tam kastracja, kastracja nie wycięła mu pracującego umysłu i dumy przecież :) I tak wczoraj Rafał omal nie dał Amikowi medalu z kabanosów za najbardziej zwariowanego i chytrego psa... no a tak naprawdę to zaoszczędził na kawie, bo Orion wie jak podnieść ciśnienie. Zaczęło się niewinnie... Amiś przy porannym kicaniu wyczuł małe zwierzątko na terenie hotelu i nie chcąc być gorszym od teriera Szoguna, który przynosi szczury i myszy, i krety pod nogi Rafała... poleciał w zarośla na swoim wybiegu i za nic nie dał się z nich wyciągnąć. Długo polował na kreta i po parunastu minutach wyszedł z zarośli caluśki brudny i... brązowy. :) Sam, bez obiadu, ale brudny. Czy wystarczyło mu atrakcji na jeden dzień? Skąd! Wyciął lepszy numer, kiedy na chwilę został sam, po obiedzie - bo jak to bywa, panowie z pełnymi brzuszkami miewają głupie pomysły... I tak oto, korzystając z paru minut zostawienia go samego na wybiegu (przecież stąd nie ucieka, przecież do psów daleko) urządził psią ustawkę… dostał się, nikt nie wie jakim cudem, bo Orion przebywa w innym sektorze, izolowany od psów.... do kojca  bulla... 30kg... Też świrka... zanim Rafał dobiegł, Orion zdołał przegonić psa po kojcu, a za chwilę wkurzony totalnie zawarknął raz a konkretnie... a że bull też świr to nie został mu dłużny... Zaczęła się ustawka… a zanim Rafał rozdzielił psy to Orionek, nasz nieduży Orionek górował zwycięsko nad 30kg bullem… też agresorkiem.. Orion  zyje, bull żyje, Rafał żyje, nic nikomu się nie stało na szczęście, trwało to tylko chwilę. Tylko coś Orion nie mógł zrozumieć, że zamiast go chwalić wrócił do swojego boksu... aby spuścił parę - i chyba na razie będzie wyprowadzany na smyczy, bo coś zaczyna kombinować ;) 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...