Jump to content
Dogomania

Krótki łańcuch, pchły i samotność... Amik od 29.01.21 SZCZĘŚLIWIE zamieszkał pod Wrocławiem u wspaniałych Ludzi


Recommended Posts

4 godziny temu, elficzkowa napisał:

Ogłoszenie wyróżnione (koszt 17,81 zł )

elficzkowa-express :) Dziękuję! 
Znalezione obrazy dla zapytania: heart dog"

Tak się upieram na te wyróżnienia, może niesłusznie... ale uważam, że to zwiększa szansę na adopcje... A zdaniem opiekunki Orionka (wolontariuszki, z którą teraz rozmawiam na bieżąco) Orionek spokojnie może iść na swoje. Ona codziennie go widuje (co prawda od niedawna, ale jednak!), sama jest też kwalifikowanym trenerem psów, więc podnosi mnie na duchu swoimi wieściami i skoro można intensywnie ogłaszać... to ogłaszajmy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.10.2019 o 19:35, Havanka napisał:

W końcu udało mi się zrobić ogłoszenie Orionka. Orion jako Aleksander na Katowice:https://www.olx.pl/oferta/wlasciciel-pieknego-puszystego-ogona-do-adopcji-CID103-IDCc6I1.html

Havanko, tak sobie myślę dzisiaj... Czy mogłabyś przenieść ogłoszenie na Kraków? Jest bliżej do Rafała niż z Katowic , a i w Krakowie są sprawdzeni psi trenerzy. W Katowicach w razie problemów po adopcji nie znam nikogo, kto mógłby pomóc właścicielom. Spróbujmy może na razie trochę bliżej poszukać domu. Przepraszam, że tak przerzucam i się rządzę. ;) 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Havanko, tak sobie myślę dzisiaj... Czy mogłabyś przenieść ogłoszenie na Kraków? Jest bliżej do Rafała niż z Katowic , a i w Krakowie są sprawdzeni psi trenerzy. W Katowicach w razie problemów po adopcji nie znam nikogo, kto mógłby pomóc właścicielom. Spróbujmy może na razie trochę bliżej poszukać domu. Przepraszam, że tak przerzucam i się rządzę. ;) 

No jasne. Już przeniosłam. Może Kraków okaże sie bardziej przyjazny dla Orionka. Dzięki za wyróżnienie !

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, elficzkowa napisał:

Wpłata na konto Oriona (05.11.2019):

EwaMarta - dla Oriona : 10 zł

Dziękuję, już zapisuję :)

 

1 godzinę temu, Havanka napisał:

No jasne. Już przeniosłam. Może Kraków okaże sie bardziej przyjazny dla Orionka. Dzięki za wyróżnienie !

Bardzo dziękuję. Po cichu liczę, że to w Krakowie znajdzie dom... ;)

Link to comment
Share on other sites

Dostałam dzisiaj fakturę za Amika. Rafał jednak zapomniał uwzględnić kastracji, już z nim rozmawiałam i ma mi dosłać oddzielną fakturę za odjajczenie. Na razie wysłałałam mu za hotel 248,- - potwierdzenie transakcji podeślę Wam dopiero jak skończą się prace serwisowe w moim banku, bo na razie nie mam jak się dostać do tego potwierdzenia.

Faktura:

108caea1bbce0b50med.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Dostałam dzisiaj fakturę za Amika. Rafał jednak zapomniał uwzględnić kastracji, już z nim rozmawiałam i ma mi dosłać oddzielną fakturę za odjajczenie. Na razie wysłałałam mu za hotel 248,- - potwierdzenie transakcji podeślę Wam dopiero jak skończą się prace serwisowe w moim banku, bo na razie nie mam jak się dostać do tego potwierdzenia.

Faktura:

108caea1bbce0b50med.jpg

 

Przelew na 248 zł poleciał na Twoje konto.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.11.2019 o 22:25, Tyś(ka) napisał:

Dostałam dzisiaj fakturę za Amika. Rafał jednak zapomniał uwzględnić kastracji, już z nim rozmawiałam i ma mi dosłać oddzielną fakturę za odjajczenie. Na razie wysłałałam mu za hotel 248,- - potwierdzenie transakcji podeślę Wam dopiero jak skończą się prace serwisowe w moim banku, bo na razie nie mam jak się dostać do tego potwierdzenia.

Faktura:

108caea1bbce0b50med.jpg

 

 

Dnia 6.11.2019 o 22:42, elficzkowa napisał:

Przelew na 248 zł poleciał na Twoje konto.

Dziękuję :) W końcu dorwałam konto w banku.

Potwierdzenie mojego przelewu do hoteliku:
dc7ce08074019215med.jpg

I potwierdzenie zwrotu na moje konto (z konta Orionka)
e9ca6d17427937b3gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.11.2019 o 22:45, elficzkowa napisał:

Wpłaty na konto Oriona (06.11.2019):

Uxmal - stała :10 zł

christo-fair - stała : 20 zł

 

Dnia 7.11.2019 o 23:14, elficzkowa napisał:

Wpłata na konto Oriona (07.11.2019)

Istar19 - stała na XI: 5 zł

 

 

Dnia 9.11.2019 o 21:15, elficzkowa napisał:

Wpłata na konto Oriona(08.11.2019):

Leszek K. - dla Oriona :20 zł

 

Dziękuję za pamięć, nadrabiam zaległości i zapisuję stałe :)

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, elficzkowa napisał:

Wpłata dla Orionka:(11.11.2019)

b-b deklaracja na XI :10 zł

Dziękuję, za chwilkę zapiszę :)

elficzkowa, czy możesz zamówić karmę Orionkowi? Bo dzisiaj Rafał dał mi znać, że można już zamawiać. Obecną Oriś wszama od 4.10. - jeszcze jest (więc je ją około 6 tygodni), ale starczy na najbliższy tydzień-półtora.

Proszę, zamów:
- suchą taką samo jak ostatnio, czyli: Simpsons Sensitive Adult Salomon&Potato, 10,5+1,5kg (za 148,40,-)
https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/simpsons_premium/767050

- mokrą Rocco Junior Mieszany pakiet, 24x400 (za 69,20,-)
https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/rocco/761115
 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Tyś(ka) napisał:


elficzkowa, czy możesz zamówić karmę Orionkowi? Bo dzisiaj Rafał dał mi znać, że można już zamawiać. Obecną Oriś wszama od 4.10. - jeszcze jest (więc je ją około 6 tygodni), ale starczy na najbliższy tydzień-półtora.

Proszę, zamów:
- suchą taką samo jak ostatnio, czyli: Simpsons Sensitive Adult Salomon&Potato, 10,5+1,5kg (za 148,40,-)
https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/simpsons_premium/767050

- mokrą Rocco Junior Mieszany pakiet, 24x400 (za 69,20,-)
https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/rocco/761115
 

Postaram się dzisiaj lub jutro zamówić.

Link to comment
Share on other sites

Nic się nie stało :) Drobnostka! Chociaż mocno mnie frapiąca, kiedy aktualizowałam rozliczenie: nie zgadzały mi się tytuły wpłat z ilością zapisanych na wątku wpłat.
Ale żeby nie być lepsza, sama siebie przyłapałam na pomyłce: nie naniosłam jednej wpłaty październikowej na pierwszą stronę, mimo że elficzkowa ją zanotowała na wątku - zorientowałam się dzisiaj, gdy sprawdzałam całe rozliczenie z wpisami na wątku, przepraszam. Proszę pilnujcie rozliczenia i zgłaszajcie się jak są jakieś nieścisłości, jesteśmy z elficzkowa tylko ludźmi i możemy coś przeoczyć.

PS: Nie ukrywam, że bardzo pomagają tytuły Waszych wpłat: stała/jednorazowa i za jaki miesiąc :) Łatwiej wykryć pomyłkę, dziękuję.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, elficzkowa napisał:

Wpłata na konto Oriona, którą zrobiła Istar19 w październiku a ja niestety przegapiłam. Tyś(ka) bardzo Ci dziękuje, że czuwasz a Istar19 bardzo przepraszam.

Istar19 - wpłata na X : 5 zł

 

Mogę Cię prosić jeszcze o datę wpłaty? :) Naniosę do rozliczenia.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Nie ukrywam, że bardzo pomagają tytuły Waszych wpłat: stała/jednorazowa i za jaki miesiąc :) Łatwiej wykryć pomyłkę, dziękuję.

Skąd ja to znam?  Prowadzę finanse 7 psiaków z dogo i wierzcie mi, to ciężki kawał roboty i bardzo przydatne są zapisy w tytule przelewu.

Najlepszy byłby np - tara dla Oriona na X

Sory Tysia, może dla Was lepszy byłby inny?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Najlepszy byłby np - tara dla Oriona na X

Sory Tysia, może dla Was byłby inny?

Tak, mnie najwygodniej sprawdza się jak jest konkretnie:
"stała - nick - pies - miesiąc" - albo w innej kolejności, ale zawierający te dane (inne rzeczy jak np. określenie "darowizna" są ok, ale ważne, aby te 4 iunformacje były podane) :)
Jak jednorazowa/bazarek to analogicznie: "jednorazowa/bazarek - nick - pies".

Jednak to elficzkowa jest skarbnikiem, więc powinna ona się wypowiedzieć. Ja jedynie na podstawie tego, co ona zapisuje rozmieszczam w rozliczeniu.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Zaglądam do Orionka z nadzieją, ze na horyzoncie pojawił sie domek... A jego wciąż nie ma.

Niestety... Niby rozmowy o Orionie są za jego plecami ;) ale niestety o przyziemne sprawy: wczoraj i dzisiaj krótko rozmawiałam z Rafałem, ale tylko po to, aby poprosić o zabezpieczenie psiaka od pcheł i kleszczy (już czas) oraz poprosiłam o zmierzenie Orionka w szyi, bo chcę sprezentować mu jakąś obróżkę - na sobie ma nadal tę, w której przyjechał (niedopasowaną, starą). W czasie rozmowy z Rafałem padło z jego strony ubolewanie, że Orion marnuje się w hoteliku i że najwyższy czas na niego... ale nic się na to nie zapowiada...

Rachunek za kropelki zostanie dołączony do rachunku za kastrację.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...