Jump to content
Dogomania

Krótki łańcuch, pchły i samotność... Amik od 29.01.21 SZCZĘŚLIWIE zamieszkał pod Wrocławiem u wspaniałych Ludzi


Recommended Posts

59 minut temu, elficzkowa napisał:

Masz rację, wpłata była. Przepraszam i dziękuje, że czuwasz.

b-b  - stała na IX : 10 zł

Znalezione obrazy dla zapytania kasztany gif

:)

Czy dla ułatwienia mam robić dwa przelewy> Osobny  dla Mimi i osobno dla Alexa? Czy może pisać dla  Amika?

Nie chcę utrudniać życia :)

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór,

Bardzo dziękuję za pamięć o Orionku. Ja przyznaję, że zaniedbałam mocno psiaki i forum. Zrezygnowałam z pomocy na szerszą skalę, zostały mi tylko dogomaniackie psy, więc mam trochę zmian... Jeszcze jestem poza domem, ale głupio mi, że nic nie piszę, więc chociaż skrobnę parę słów u Orionka między zajęciami i zamrtwieniami. Rozliczenie zaktualizuję w ciągu tygodnia oraz napiszę co dalej, bo trochę się pozmieniało. Dzisiaj krótko.

U Orionka wszystko dobrze, Rafał mówił mi, że nowa pracownica próbuje ujarzmić naszego killera (bo na nowe osoby zwłaszcza na kobiety ujada morderczo), a że Orionek jest wiecznie głodny to łatwo go przekupić ;) Pracownica od poniedziałku przyjeżdża do hotelu, więc ciężko mówić o sukcesach, ale ktoś zaczyna z psem pracować bardziej niż na spacerze na wybieg. Rafał pisał mi również, że Amik to ideał, no gdyby nie było psów... Największy przytulak i słodziak pośród psow, więc jak trafi na planetę bez psów to będzie niezłą pociechą :)

Karma smakuje, ale i będzie można na początku przyszłego miesiąca zamówić.

Mam zaległy filmik, więc wrzucam.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Amik jak widzi człowieka na wybiegu to biegnie i wywraca się do góry kołami. Najszybciej przybiega jak czuje smakołyki schowane w człowieczej kieszeni :) Jak czuje zapach jedzenia to zapomina o Bożym świecie, dałby się pokroić, byleby tylko zjeść coś, co pachnie jadalnie. Dla niego nie ma niejadalnych rzeczy.

received_534604703943532.thumb.jpeg.8951ee6cd0801ffd3f47a612916a9481.jpeg

received_2479393622280458.thumb.jpeg.171a550ed8f56e1daaa396c875550bea.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.09.2019 o 20:13, elik napisał:

Śliczna mordeczka <3  biega jak nakręcony :)

Chyba dobrze byłoby obciąć mu kudełki koło pupy :)

Na filmiku biega, bo pokazać chce, że po drugiej stronie furtki jest już jego micha pełna pyszności i on chce jeść :) 

Mnie jego bujne kłaczki przy pupie się podobają, ale zapytam. Wiem, że regularnie go czeszą, zresztą Amik nie protestuje, kiedy się go czesze.

Dnia 26.09.2019 o 21:17, elficzkowa napisał:

Karmę oczywiście zamówię tylko proszę o podpowiedź jaką karmę i ile zamówić ?

Dam Ci znać jak wejdę na laptopa, zerkne co jest w promocji, ale można taką samą suchą :) I jeden zestaw puszek, może Rinti. Powinnam w przyszłym tygodniu mieć dostęp do laptopa to wtedy powiem dokładniej.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Mnie jego bujne kłaczki przy pupie się podobają, ale zapytam. Wiem, że regularnie go czeszą, zresztą Amik nie protestuje, kiedy się go czesze.

Mi też się podobają, ale chyba sprawiają trudności w utrzymaniu w czystości okolic pupci :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.09.2019 o 22:02, elficzkowa napisał:

Wpłaty na konto Oriona:

Leszek K. - 20 zł

EwaMarta - 10 zł

Znalezione obrazy dla zapytania jarzÄbina gif

 

Dnia 6.09.2019 o 21:44, elficzkowa napisał:

I kolejne wpłaty :

Krzysztof K. - stała - 40 zł

Uxmal - stała - 10 zł

Znalezione obrazy dla zapytania sÅoneczniki gif

 

Dnia 10.09.2019 o 21:18, elficzkowa napisał:

Kolejne wpłaty:

Istar19 - stała na IX - 5 zł

Znalezione obrazy dla zapytania kwiaty jesieÅ gif

 

Dnia 20.09.2019 o 19:09, teresaa118 napisał:

Poszla stala na pazdziernik

 

Dnia 21.09.2019 o 19:09, b-b napisał:

Wpisałam w stałej na IX Alex. 

Czy doszła razem ze stałą dla Mimi taka moja wpłata?

 

Dnia 21.09.2019 o 20:15, elficzkowa napisał:

Masz rację, wpłata była. Przepraszam i dziękuje, że czuwasz.

b-b  - stała na IX : 10 zł

Znalezione obrazy dla zapytania kasztany gif

 

Dnia 23.09.2019 o 18:52, elficzkowa napisał:

Pieniądze już na koncie :

teresaa118 - stała na październik : 50 zł

Podobny obraz

 

 

Dnia 25.09.2019 o 22:28, elficzkowa napisał:

Wpłata na konto Oriona:

Guccio - stała : 10 zł

Znalezione obrazy dla zapytania: jesień gify

Bardzo dziękuję wszystkim za wpłaty na Amika i przepraszam za tak długotrwający brak aktualizacji na pierwszej stronie. Dzisiaj naniosłam wszystkie wpłaty, proszę sprawdzić czy się zgadza i kogoś nie pominęłam. :)

Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 28.09.2019 o 18:08, elik napisał:

Mi też się podobają, ale chyba sprawiają trudności w utrzymaniu w czystości okolic pupci :)

Chyba wiele zależy od właściciela portek :) Moja kotka (norweska leśna) miała bardzo bujne portki i każdorazowa wizyta w kuwecie kończyła się potrzebą czyszczenia pupy. Roznosiła też na portkach sporo żwirku i faktycznie pod koniec życia, kiedy już nie panowała tak nad czystością i miała luźne koo to dla wygody własnej goliłam jej "majteczki". Mój kocur niby tak samo ofutrzony w tym miejscu, a takich problemów nie ma i może w pełnej okazałości maszerować z ogonem w górze i chwalić się portkami :) Nic się nie przyczepia, w ogóle się nie brudzi w tym miejscu, żadnych kołtunów. Mojemu kundiliszonowi jedynie trochę skracam, bo ciągnie do ziemi aż i w tym roku groomerka porządnie go wyczesała (niemal do łysego), bo faktycznie ma bujne i lubi mu się tam kołtunić - ale przez lata nie miałam tam żadnych problemów i ani myślałam go pozbawiać uroczych porteczek :)

Ciekawe jak u Orionka jest: czy tam wymaga szczególnej opieki, czy też nie - aż muszę zapytać się Rafała, bo nic mi nie mówił, a może faktycznie warto mu skrócić.

Dnia 28.09.2019 o 19:37, Ewa Marta napisał:

A ja zapomniałam wpłacić stałej we wrześniu, Bardzo przepraszam, poprawie się i w październiku zapłace za 2 miesiące:(

Ewa Marta, nie zapomniałaś wcale (spójrz na rozliczenia elficzkowa, jeden z postów z poprzedniej strony) a to ja zalegałam z aktualizacją pierwszej strony przez swoje życie na walizkach. Przepraszam, już się poprawiłam i odnotowałam zaległe wpłaty (również Twoją). Bardzo dziękuję za pamięć.

Dnia 26.09.2019 o 21:17, elficzkowa napisał:

Karmę oczywiście zamówię tylko proszę o podpowiedź jaką karmę i ile zamówić ?

elficzkowa droga, proszę zamów Orionkowi:
- suchą karmę Simpsons Adul Salmon & Potato 10,5kg + 1,5:
https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/simpsons_premium/767050

- mokrą Animonda GranCarno pakiet mieszany, 12x400g:
https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/animonda/438174
Mokrą powinien mieć jeszcze chwilę, więc tym razem dostanie nieco mniej:)

 

Przy okazji mam prośbę - czy przy wpłatach mogłabyś wpisywać datę? Widzę, że Dogomania się zmieniła i nie widać dat napisanych postów, a na podstawie ich wpisywałam kiedy czyja wpłata została odnotowana (na wątku w Twoich postach). Nie chciałabym dokładać Ci roboty, masz ją i tak wystarczająco dużo, ale Dogo coś szwankuje... :( a chciałabym też być w porządku wobec Wpłacających.

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Tyś(ka) napisał:

 

Ewa Marta, nie zapomniałaś wcale (spójrz na rozliczenia elficzkowa, jeden z postów z poprzedniej strony) a to ja zalegałam z aktualizacją pierwszej strony przez swoje życie na walizkach. Przepraszam, już się poprawiłam i odnotowałam zaległe wpłaty (również Twoją). Bardzo dziękuję za pamięć.

 

Oj to dobrze, bo myślałam, że zawaliłam:)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

elficzkowa droga, proszę zamów Orionkowi:
- suchą karmę Simpsons Adul Salmon & Potato 10,5kg + 1,5:
https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/simpsons_premium/767050

- mokrą Animonda GranCarno pakiet mieszany, 12x400g:
https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/animonda/438174
Mokrą powinien mieć jeszcze chwilę, więc tym razem dostanie nieco mniej:)

 

Przy okazji mam prośbę - czy przy wpłatach mogłabyś wpisywać datę? Widzę, że Dogomania się zmieniła i nie widać dat napisanych postów, a na podstawie ich wpisywałam kiedy czyja wpłata została odnotowana (na wątku w Twoich postach). Nie chciałabym dokładać Ci roboty, masz ją i tak wystarczająco dużo, ale Dogo coś szwankuje... :( a chciałabym też być w porządku wobec Wpłacających.

Karmę zamówię jeszcze dziś. Niech Orionek wcina skoro mu smakuje :)

Nie ma sprawy, będę wpisywała daty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...