Jump to content
Dogomania

Krótki łańcuch, pchły i samotność... Amik od 29.01.21 SZCZĘŚLIWIE zamieszkał pod Wrocławiem u wspaniałych Ludzi


Recommended Posts

Tak, Nadziejko ;) nawet ślepej kurze się trafiło :)

Elficzkowa wysłała mi wiadomość SMS, że karma dla Orionka już w drodze. Została nadana w dwóch paczkach, jedna wyszła wcześniej niż druga. Pierwszy raz zooplus zrobił nam taki numer ;) ale Rafał już wie, czeka na jedzonko.

 

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Poker napisał:

Aco to jest 700 km? Rodziny maja nieraz po 10000 km.  Niemniej jednak życzę powodzenia  w wielkim wydarzeniu.

Zgadza się :) W ubiegłym roku byłam na ślubie bratanka na Katani. Nie wiem ile to kilometrów z Krakowa, ale pewnie więcej niż 700 :) 

Domyślam się, że to o Twój ślub chodzi  więc życzę Ci żeby wszystko ułożyło się tak, jak sobie tego życzysz  :)

Link to comment
Share on other sites

Macie rację, chociaż częściowo. Ślub będzie na Kujawach, więc zarówno ja, jak i TŻ mamy obecnie po 450km i tak co tydzień wędrujemy raz Kujawy, raz Zamojszczyzna, raz Wielkopolska, raz Berlin, raz Dolny Śląsk ;) Śmieję się, że mogłabym zamieszkać w pociągu, od maja średnio co 3 dni korzystam z PKP, ale podróże kształcą, więc może będę mądrzejsza :).

Cisza z ogłoszeń Orionka. elficzkowa, czy mogłabym Cię prosić o wyróżnienie ogłoszeń na Wrocław i na Warszawę?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.08.2019 o 11:28, Tyś(ka) napisał:

Tak, Nadziejko ;) nawet ślepej kurze się trafiło :)

Elficzkowa wysłała mi wiadomość SMS, że karma dla Orionka już w drodze. Została nadana w dwóch paczkach, jedna wyszła wcześniej niż druga. Pierwszy raz zooplus zrobił nam taki numer ;) ale Rafał już wie, czeka na jedzonko.

 

 

Podobny obraz

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.08.2019 o 11:28, Tyś(ka) napisał:

Tak, Nadziejko ;) nawet ślepej kurze się trafiło :)

Elficzkowa wysłała mi wiadomość SMS, że karma dla Orionka już w drodze. Została nadana w dwóch paczkach, jedna wyszła wcześniej niż druga. Pierwszy raz zooplus zrobił nam taki numer ;) ale Rafał już wie, czeka na jedzonko.

 

Oj Tyś(ka), Tyś(ka) - jakiej ślepej kurze :)  Super dziewczyna z Ciebie i zasługujesz na wszystko co najlepsze ! I wszystkiego najlepszego Ci życzę !

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.08.2019 o 22:41, elficzkowa napisał:

Wpłata na konto Oriona:

christo-fair - stała : 20 zł

Znalezione obrazy dla zapytania kwiaty stylowi

 

Bardzo dziękuję, lecę zanotować:)

Dnia 31.08.2019 o 17:07, Nadziejka napisał:

Witaj bialuni smoku

pozdrawiam ogromnie pozdrawiam

 modlimy o chlodzik

Oj tak, chłodzik przydałby się, chociaż może nie nad hotelikiem Amisia - jutro czeka go kąpiel :)
 

Link to comment
Share on other sites

ojoj strasny dzis ten chlod i zimnica i leje wszedzie

 nie takl mialo byc ..Podobny obraz 

Gorace pozdrowionka i tulioneczki dla lapeczek

przecudne zdjatka widzialam Orionkowe

 i zal bardzo bardzo zla ten babuni 12 letniej ...co jej ukochana pancia zmarla i ostala na lancuchu o matuniu moje ....

 

Link to comment
Share on other sites

Dotarła kolejna faktura za hotelikowanie Amisia, czas pędzi jak szalony...
elficzkowa proszę przelej mi należność zmniejszoną o 2zł (nadwyżka o kwocie 2zł została na moim koncie z ostatniej faktury), czyli przelej proszę 246zł na moje konto. Przekażę Rafałowi.

Pytałam Rafała, co u białaska - powiedział, że przecież to aniołek, pieszczoszek i cudny pies... pod warunkiem, że jest sam. :) Do ludzi przełagodny, więc Rafał nie przewiduje problemów przy kąpieli. Gdyby mieszkał bez psów byłby naprawdę fajnym psem. Na razie nikt nie dzwoni.
1890274015_fakturaamik.jpg.8d94780a263614c3c58d23357c55e479.jpg

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Nadziejka napisał:

ojoj strasny dzis ten chlod i zimnica i leje wszedzie

 nie takl mialo byc ..

Gorace pozdrowionka i tulioneczki dla lapeczek

przecudne zdjatka widzialam Orionkowe

 i zal bardzo bardzo zla ten babuni 12 letniej ...co jej ukochana pancia zmarla i ostala na lancuchu o matuniu moje ....

 

Nie wiem jak u Was, ale u mnie dzisiaj całkiem sympatycznie: słonecznie, ciepło, ale z wiaterkiem :)
Dziękuję za pozdrowienia.
Babunia biedna, jej właściciele zmarli jedno po drugim... ale niestety nie umiem małej pomóc, w wolnej chwili ją ogłoszę, tyle mogę zrobić :(

14 godzin temu, Nadziejka napisał:

Ogromne serdecznosci pozdrowionka 

przekaz prosze Tysiu Panu Rafalowi

 od nas sercem calem dla Pana , Rodziny i Lapeczek wszystkich

Dziękuję za obecność :)
Również ciepło pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, elficzkowa napisał:

Wpłaty na konto Oriona:

Isiak - stała na IX : 15 zł

elficzkowa - stała na VIII i IX : 20 zł

Znalezione obrazy dla zapytania jarzÄbina gif

Przelew na kwotę 246 zł poleciał.

Dziękuję za wpłaty, za chwilę odnotuję w rozliczeniu.

Przelew błyskawicznie doleciał i właśnie przelałam należność Rafałowi:
potw.jpg.7a2e67a9706b763f0b981cadfbf86576.jpg

Karma Orionkowi smakuje, zostawia pustą miskę :) Bardzo łasy na jedzenie jest, dostaje dopiero jak sam wyjdzie na wybieg, bo jak zobaczy, że jedzenie w misce to zrezygnuje z wolności, będzie czatował przy misce aż zostanie wypróżniona. Bez problemu wsuwa suchą karmę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...