Jump to content
Dogomania

Krótki łańcuch, pchły i samotność... Amik od 29.01.21 SZCZĘŚLIWIE zamieszkał pod Wrocławiem u wspaniałych Ludzi


Recommended Posts

Dnia 17.08.2019 o 09:40, elficzkowa napisał:

Wpłata na konto Oriona:

b-b - stała za VIII : 10 zł

gify misie

 

Dziękuję, b-b :) Już zapisuję. 

Dnia 18.08.2019 o 09:25, Nadziejka napisał:

Rozliczam!Nadziejkowy sercem pisany dla cudnego Bubu i dla Aleksia Oriona-zapraszam do 6 sierpnia         

 23 zl z zakonczonego kramku na dwa serducka  posylam do cioci elficzkowej

Nadziejko, jak miło Cię znowu widzieć. Dziękuję za bazarek i pieniążki.

5 godzin temu, Nadziejka napisał:

Pozdrawiam bialeczku kokany

                wplacilam 23 zl z bazareczku zakonczonego

                               plus 80 zl deklaracyjke dla niunia

 jeszcze bedzie od nas 120 zl

Dziękuję :) Dobrze, że już wróciłaś, niepokoiłam się Twoją nieobecnością.
Mam nadzieję, że Amiś znajdzie tak wyrozumiałą rodzinę, jak Twoja lalunia.

4 godziny temu, elficzkowa napisał:

Wpłata od już na koncie:

Nadziejka - 23 zł z bazarku oraz 80 zł deklaracja

Podobny obraz

Już notuję na pierwszej stronie, dziękuję.

14 godzin temu, Joanienka napisał:

Tyśka czy wiadomo dlaczego tak nienawidzi inne psy, co może być przyczyną? Teoretycznie można nad tym pracować ale to droga przez mękę i nie każdy będzie miał tyle samozaparcia... Czy na spacerach ma kaganiec? Szczęście w tym wszystkim, że to raczej mały piesek...

Nie wiadomo. Sąsiadka opowiadała różne historie, ale nie wiem czy jakaś jest prawdziwa. Łącznie z tym, że za szczeniaka stado psów go dorwało, a potem ilekroć uciekł to atakował ludzi i psy. Niemniej jednak, nie będę ryzykować i nie oddam do domu, który mówi, że wypracuje, a mieszka w bloku, gdzie codzienne spotkania z innymi psami są nieuniknione. Na razie jest to jeden wielki szał na widok psów. Na razie nikt nie dzwoni to się nie martwię ewentualnymi problemami w nowym domu.

Amik nie jest taki malutki. Ma około 40 (+/- 2cm) w kłębie, waży z 13kg. To dość silny pies i może narobić problemów. 
Na spacerach nie ma kagańca, na razie Rafał nie wychodzi poza teren hotelu, jedynie po nim. Za dużo bodźców jednak go przerasta, nie umie sam z siebie wypoczywać nadal. Uczy się, ale potrzebuje pomocy w ochłonięciu jak się nabuzuje ;) 

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za moje milczenie. Średnio się wyrabiam, za dużo zobowiązań, ale nie narzekam, z własnej winy mam tyle na głowie;)


elficzkowa chciałaby zamówić karmę Orionkowi, więc proszę o zamówienie:

Suchą SIMPSON'S PREMIUM Lamb & Potato, 10,5+1,5kg gratis: https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/simpsons_premium/767050 

Mokrą ANIMONDA GRANCARNO pakiet mieszany, 24x800: https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/animonda/725061

Mokrą LUKULLUS pakiet mieszany, 6x800 (za 35,80): https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/karma_lukullus/763605

Za karmę wyjdzie wówczas 321,40zł (+ przesyłka dużogabarytowa)
 

Link to comment
Share on other sites

Na pewno niebawem ktoś zadzwoni, bo piesio prześliczny, futerko wygląda na mega miękkie... Mój pies też taki jest piękny, a diabeł pod skórą. Ale zapanowanie nad takimi diabełkami to nie lada wyzwanie. Dobrze, że ogłoszenie jest konkretne. Przy atakach na ludzi i psy - kaganiec może być potrzebny w przyszłości...

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, elficzkowa napisał:

Zmówienie wysłane. Jak dostanę potwierdzenie to wstawię fakturę do zamówienia. 

Dziękuję, Rafała już poinformowałam :)

11 godzin temu, Joanienka napisał:

Na pewno niebawem ktoś zadzwoni, bo piesio prześliczny, futerko wygląda na mega miękkie... Mój pies też taki jest piękny, a diabeł pod skórą. Ale zapanowanie nad takimi diabełkami to nie lada wyzwanie. Dobrze, że ogłoszenie jest konkretne. Przy atakach na ludzi i psy - kaganiec może być potrzebny w przyszłości...

Na razie miałam jeden telefon. Dzwoniło dziecko.
A tak poza tym to w sumie się cieszę, że nie dzwonią debile, że ludzie czytają. Orionek to niezły wojownik i faktycznie nie lada wyzwanie. Niemniej jednak jestem pełna nadziei, że znajdzie dom.

3 godziny temu, anica napisał:

I tu nadrabiam zaległości :)

Bardzo mi miło :)

3 godziny temu, Nadziejka napisał:

Podobny obraz pozdrawiay tulinkamy lobuzienka cudnego

 

Dziękuję. Również pozdrawiam, Nadziejko.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, teresaa118 napisał:

Doloze sie do utrzymania psiaka - 30 zl miesiecznie, mysle, ze szybko znajdzie domek. Pozniej pomysle o podwyzce, jakby sie zasiedzial

Ojej, co za niespodzianka. Bardzo dziękuję!

flowers-wreath-ramijames.jpg

Postaram się go tak promować, aby się nie zasiedział.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Ojej, co za niespodzianka. Bardzo dziękuję!

flowers-wreath-ramijames.jpg

Postaram się go tak promować, aby się nie zasiedział.

Ja czekam na przelew to wyróżnię ogłoszenie na Wrocław, może? 

20 godzin temu, teresaa118 napisał:

Doloze sie do utrzymania psiaka - 30 zl miesiecznie, mysle, ze szybko znajdzie domek. Pozniej pomysle o podwyzce, jakby sie zasiedzial

Bardzo dziękujemy, kochana ciociu Teresko buzki.gif

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, anica napisał:

Ja czekam na przelew to wyróżnię ogłoszenie na Wrocław, może? 

Bardzo dziękujemy, kochana ciociu Teresko buzki.gif

Myślę, że faktycznie można wyróżniać. 

Na eazie spróbujmy z wyróżnieniem ogłoszenia na Wrocław i na Warszawę. 

4 godziny temu, teresaa118 napisał:

nie ma za co, trzeba pomagac, gdzie sie da

Jest :) dziękuję. Dzięki takim gestom Orionkowi niewiele brakuje do kompletu deklaracji. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.08.2019 o 20:35, b-b napisał:

Co u chłopaka słychać?:)

Przyznam szczerze, że nie rozmawiałam w ostatnim tygodniu z Rafałem. Trochę mamy zamieszania z innymi nowymi psami (wczoraj na cito zabieraliśmy naszego jamnika lękliwo-dzikawego do lecznicy, bo do połowy wyłysiał... z dnia na dzień: to znaczy dziewczyny zabierały, a ja wisiałam z nimi na telefonie, by podpowiedzieć co robić) + organizacją ślubu i wesela dla rodzin oddalonych od siebie 700km + w związku z przeprowadzką do Wielkopolski + moją alergią, która obecnie nie pozwala mi wstać z łóżka, ale wiem, że jakby coś się działo to by Rafał do mnie zadzwonił. Zapewne nadal łobuzuje, wiem że miał być kąpany, gdy będzie cieplej. Rafał powiedział mi jedynie tyle, że odbyła się w końcu sesja fotograficzna. Załapał się "mój" Szogun, nie wiem czy Amik. Nie chcę też co rusz zawracać głowy, Rafał ma co robić. Jest praktycznie jedynym sprawdzonym hotelem w okolicy, coraz więcej osób do niego dzwoni... biedny, mimo wolontariuszy do pomocy i pracowników sam zanim wszystkimi psami się zajmie to dociera godzina pierwsza-druga w nocy... a wstaje o 5tej ;) Ostatnio jak z nim rozmawiałam to aż mi było go żal. Mówi, że dramat w wakacje jest, ludzie wyrzucają psy jak leci. Niby nie przyjmuje psów po wypadkach, ale ostatnio zrobił wyjątek... I jakiś życzliwy przerzucił mu przez płot dwa duże psy... Ma co robić, a we wszystko co robi wkłada całe swoje serce. Jednak zadzwonię, zapytam. Jemu też zależy na tym, aby psiaki były gotowe do adopcji i wyfruwały na swoje.

21 godzin temu, teresaa118 napisał:

Poszla stala na wrzesien

Dziękuję pięknie!

29 minut temu, elficzkowa napisał:

Wpłata już na koncie:

teresaa118 - stała na wrzesień: 50 zł

Znalezione obrazy dla zapytania astry gif

 

Dziękuję, już lecę zaktualizować rozliczenie.
Orionek ma szczęście - zerbał całość deklaracji! Aż nie wierzę! Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.08.2019 o 22:49, Gabi79 napisał:

Hopsnę przed snem!!!

 

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Przyznam szczerze, że nie rozmawiałam w ostatnim tygodniu z Rafałem. Trochę mamy zamieszania z innymi nowymi psami (wczoraj na cito zabieraliśmy naszego jamnika lękliwo-dzikawego do lecznicy, bo do połowy wyłysiał... z dnia na dzień: to znaczy dziewczyny zabierały, a ja wisiałam z nimi na telefonie, by podpowiedzieć co robić) + organizacją ślubu i wesela dla rodzin oddalonych od siebie 700km + w związku z przeprowadzką do Wielkopolski + moją alergią, która obecnie nie pozwala mi wstać z łóżka, ale wiem, że jakby coś się działo to by Rafał do mnie zadzwonił. Zapewne nadal łobuzuje, wiem że miał być kąpany, gdy będzie cieplej. Rafał powiedział mi jedynie tyle, że odbyła się w końcu sesja fotograficzna. Załapał się "mój" Szogun, nie wiem czy Amik. Nie chcę też co rusz zawracać głowy, Rafał ma co robić. Jest praktycznie jedynym sprawdzonym hotelem w okolicy, coraz więcej osób do niego dzwoni... biedny, mimo wolontariuszy do pomocy i pracowników sam zanim wszystkimi psami się zajmie to dociera godzina pierwsza-druga w nocy... a wstaje o 5tej ;) Ostatnio jak z nim rozmawiałam to aż mi było go żal. Mówi, że dramat w wakacje jest, ludzie wyrzucają psy jak leci. Niby nie przyjmuje psów po wypadkach, ale ostatnio zrobił wyjątek... I jakiś życzliwy przerzucił mu przez płot dwa duże psy... Ma co robić, a we wszystko co robi wkłada całe swoje serce. Jednak zadzwonię, zapytam. Jemu też zależy na tym, aby psiaki były gotowe do adopcji i wyfruwały na swoje.

D

Jesteś usprawiedliwiona :)

 

Co do orgNIZACJI TAKIEGO ślubu z oddalonymi rodzinami też mam to za sobą. I to rodziny z tych samych regionów co Twoje;)

 

Życzę poprawy i mniej dokuczającej alergii.

 

No i szczęśliwej przeprowadzki :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, b-b napisał:

 

Jesteś usprawiedliwiona :)

Co do orgNIZACJI TAKIEGO ślubu z oddalonymi rodzinami też mam to za sobą. I to rodziny z tych samych regionów co Twoje;)

Życzę poprawy i mniej dokuczającej alergii.

No i szczęśliwej przeprowadzki :)

Dziękuję :)
No proszę, czyli nie my pierwsi tacy szaleni - nieco wariactwo. Dziękuję za życzenia, ciepłe słowa i wyrozumiałość.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...