Jump to content
Dogomania

Krótki łańcuch, pchły i samotność... Amik od 29.01.21 SZCZĘŚLIWIE zamieszkał pod Wrocławiem u wspaniałych Ludzi


Recommended Posts

5 minut temu, uxmal napisał:

Tysiu, ode mnie 10 zł stałej zapisz. :(

Dziękuję... 

Znalezione obrazy dla zapytania serce


Dziewczyna, która zgłosiła Aleksa ma też coś zadeklarować, ale jeszcze nie wie ile... musi się zastanowić... Może się uda...

Biorę się za zaproszenia na wątek...

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, christo_fair napisał:

Jestem u Aleksa od początku, tylko tak milcząco :) 20 zł stałej ode mnie i mocne kciuki, żeby się udało!

Dziękuję <3 To naprawdę dużo!
Znalezione obrazy dla zapytania dziekuje

 

To brakuje już "tylko" 80zł do tego, aby dać szansę Aleksowi :)
Resztę pieniążków na utrzymanie (drugie 80zł) jakoś się wyskrobie... mam nadzieję...

Link to comment
Share on other sites

Podobny obraz Aleksiu tulinkam bialeczku cudny tulinkam ile sil
 za wszystko
        Tysiu 
             Cudne Serca Ludeczkowie
 ktorzy tam do bialeska  zachodza karmia opiekuja
  niechaj sie uda jak najpredzej
 
 
Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie, niestety stałej nie dam, ale coś dorzucę jednorazowo, może z tych jednorazowych uda się zebrać na dwa miesiące i psiaka wyciągać? Obawiam się czy Ci ludzie nie zrobią trudności albo psiaka gdzieś nie wywiozą bo zaczną ich wkurzać te wizyty 

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Nadziejka napisał:
Podobny obraz Aleksiu tulinkam bialeczku cudny tulinkam ile sil
 za wszystko
        Tysiu 
             Cudne Serca Ludeczkowie
 ktorzy tam do bialeska  zachodza karmia opiekuja
  niechaj sie uda jak najpredzej
 
 

Dzień dobry, Nadziejko.
Wciąż szukam opcji dla Aleksa. Dziękuję, że zaglądasz.

5 minut temu, Olena84 napisał:

Jestem na zaproszenie, niestety stałej nie dam, ale coś dorzucę jednorazowo, może z tych jednorazowych uda się zebrać na dwa miesiące i psiaka wyciągać? Obawiam się czy Ci ludzie nie zrobią trudności albo psiaka gdzieś nie wywiozą bo zaczną ich wkurzać te wizyty 

Dziękuję, że zajrzałaś i za jednorazową - wiem, że sama masz nieadopcyjne psiaki... które zmagają się z problemami finansowymi, a mimo to chcesz wesprzeć, dziękuję.
Mam nadzieję, że tak nie będzie - w końcu teraz tym bardziej nie muszą zajmować się psem :(. Nie mogę niestety wyciągnąć kolejnego psa bez większości deklaracji, przykro mi... Wystarczy, że "mój" nieadopcyjny (bo młody, aktywny i niebywale inteligentny z wysokim mniemaniem o sobie) Szogun deklaracji nie ma: i Lakuś zresztą też. Wciąż nadzieję pokładam w DT Maszy, chociaż żeby tam trafił na chwilę, aby na spokojnie dozbierać resztę deklaracji... Może... 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Kaas1 napisał:

Dwie dyszki mogę zadeklarować. Pies jest adopcyjny ale wymaga liftingu i dobrych zdjęć. Na pewno będzie trzeba poczekać co nieco ale wierzę, że się uda

pozdrawiam i czekam na dalsze dane

Bardzo, bardzo dziękuję za obecność na wątku i deklarację :)
Czy to deklaracja stała czy jednorazowa?

Podobny obraz

Dane podeślę jak tylko psiak opuści łańcuch.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Isiak napisał:

Przyszłam z zaproszenia i przeczytałam cały wątek. Psiak jest cudny i pewnie szybko znajdzie dom. Ode mnie 15 zł stałej.

Bardzo, bardzo dziękuję za odpowiedź na zaproszenie i za deklarację stałą, już zapisuję.
Podobny obraz 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.06.2019 o 15:45, Poker napisał:

Jaka niespodzianka! Dziękuję:)

Sprawa wygląda tak:
- Rafał prawdopodobnie będzie miał miejsce w hotelu. Mam się do niego odezwać jak Łatek pojedzie już do siebie (w przeciągu tygodnia, półtora to się zadzieje), z Lakim też wyklaruje się sytuacja... (być może ma dom) Tak jak pisałam - Rafał prowadzi hotel, ma doświadczenie w pracy z psami, mamy u niego (z Ekipą z Tomaszowa) parę psiaków... ale: to hotel kojcowy. To znaczy, część psów jest w budynku wewnętrznym, część to kojce zewnętrzne (te są najnowsze: właśnie wysłał mi zdjęcie, że od paru dni je ma), a część psów - mniejsze psiaki ma u siebie w domu. Rafał psy wypuszcza na wybieg, ale ma też wolontariuszy przyjaciół ze stowarzyszenia, w którym sam jest wolontariuszem i ci znajomi zajmująsię psami, sprzątają, socjalizują, wychodzą na spacery (sam też pracuje z psiakami nad zachowaniem, ale ma ograniczony czas, więc inni mu pomagają). Koszt 8zł/doba + karma. Brakuje deklaracji jeszcze, aby tam Aleks pojechał.
- Wiem, że nie każdemu odpowiadają warunki właśnie takie, ale dla Aleksa to i tak będzie wyrwanie się z gehenny. Dlatego wstępnie Aleks może trafić tam, jak nie znajdziemy innej opcji, a później - powoli, na spokojnie szukać DT/domowego hotelu. Tyle, że nie ma co tu kryć, rozbija się o pieniądze. Jeżeli uzbieramy deklaracje na hotel za 250zł/msc to będę się już cieszyć, a domowe hotele bywają droższe. Podobnie z zawiezieniem Aleksa dalej gdzieś: chyba że znajdziemy darmowy transport w rejon jakiegoś taniego PDT i Aleks się załapie za darmo albo półdarmo... Ale spokojnie możemy szukać innej opcji, równie taniej: nie widzę problemu. Ja wciąż rozglądam się za BDT, ale nie może dojść do sytuacji, że Aleksowi nie pomożemy, bo nie znajdzie się ten DT, na warunki u Rafała pokręcimy nosem, a Aleks nagle zniknie :(
- Mam parę DT w zanadrzu, ale są bardzo niepewne: dwa są bardzo zapsione i chociaż powiedziały mi, że nie odmawiają pomocy nigdy to oni są tylko awaryjnie, jak już naprawdę nic nie znajdziemy (jeden DT jest w okolicach, drugi dogomaniacki na drugim końcu Polski)... i nie mam śmiałości ich naprawdę obciążać Aleksem... a jest i DT po Maszce, który do tej pory zgadzał się jedynie na suczki i wcale nie jest powiedziane, że przyjmie Aleksa... Dlatego DT tak naprawdę pewnego nie ma i wciąż szukam...

Jeżeli macie sprawdzone miejsca, dość tanie i takie, które mogłyby przyjąć Aleksa to proszę piszcie. Jestem otwarta na pomoc.
Niech koszmar tego psiaka się już skończy. Proszę.

Link to comment
Share on other sites

Tysia ja myślę że warunki kojcowe + wyjścia na wybieg, człowiek codzień i dobre jedzenie jest sto razy lepsze niż to co ma teraz...ba 1000 razy ! I tu nie ma się co zastanawiać, oby tylko łatek i Laki znaleźli swoje rodziny na 100% i miejsce dla Aleksa było. 

Jak znajdzie się BDT to super, ale jak nie to ten hotelik jest w porządku ;) gdybym nie wracała do pracy od 15 lipca to bym się mogła pokusić na bycie DT ale tak to już nie pogodzę pracy, dziecka i powiększonego stada :( 

Link to comment
Share on other sites

Łatek na pewno ma dom, ale przeprowadzka dopiero po kastracji, a czekamy na zelżenie upałów. Z Lakim to nie wiadoma. Rafał regularnie wysyła nam zdjęcia i filmiki, wiem że psiaki mają tam naprawdę dobrze:)
Muszę dozbierać jeszcze troszkę deklaracji... i mógłby jechać. 

Co do Aleksa...
"Ja go codziennie wyczesuje i juz wyglada coraz lepiej tylko koltuny musze mu jeszcze wyciac"
 Znajomy nalał mu dzisiaj w dwóch miskach wodę, aby nie zabrakło. Skwar nieziemski.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą Aleks znowu miał odwiedziny. Znajomemu nie dawało spokoju to, czy wody starczyło w misce... Na szczęście była, ale wymienił, dał świeżą :)

Tak się Aleks prezentuje po codziennym czesaniu i kiedy zamiast samego chleba (bo dzisiaj ktoś zaserwował mu sam chleb) dostaje mokrą karmę:
a1.jpg.927571c4cd16e43581b493a2deb712f7.jpg

a2.jpg.b56d2627479e4e3c11a619dfe0dc24e1.jpg

a3.jpg.0c9b35f625aebe2d26ae819bb2066915.jpg

a4.jpg.b6b0b7994fd4a34cd687f54756b55abe.jpg

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, ranias napisał:

Ode mnie 10zł stałej , mamy XXI wiek i zwierzęta na łańcuchach, nie mogę uwierzyć, chyba umrę głupia...

Baaaaardzo dziękuję! :) Już zapisuję!
image.png.01966b50acc378b05f2e50fb8d6872d7.png

Niestety, na wschodzie Polski trochę czas się zatrzymał, jeśli chodzi o traktowanie psów.. :(

Link to comment
Share on other sites

Tyska może zapytaj Agat21 gdzie ma Trevora z Radys ? Wydaje mi się  , że w jakimś  domowym hoteliku. Może dałoby radę tam umieścić małego ?

Stałej nie mogę zadeklarować . Moja Balbinka u kikou ma mało deklaracji i niestety muszę sama dokładać resztę więc małemu mogę oferować tylko jednorazowo grosz na dobry start.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, ranias napisał:

Myślę, że czas nie zatrzymał się tylko na wschodzie Polski- zatrzymał się w całej Polsce, co z nami ludzie?!!!

Raczej - niestety, masz rację :( Chociaż mocno chciałabym, żeby było inaczej...:(

7 minut temu, mdk8 napisał:

Tyska może zapytaj Agat21 gdzie ma Trevora z Radys ? Wydaje mi się  , że w jakimś  domowym hoteliku. Może dałoby radę tam umieścić małego ?

Stałej nie mogę zadeklarować . Moja Balbinka u kikou ma mało deklaracji i niestety muszę sama dokładać resztę więc małemu mogę oferować tylko jednorazowo grosz na dobry start.

Dziękuję, że zajrzałaś na wątek. Bywaj częściej, zapraszam.
Bardzo dobry pomysł, napisałam właśnie o Agat21, dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Witam się na wątku Aleksa.Pani Agata od Aleksa,którego od nas adoptowała poprosiła o nr konta,ponieważ chce wesprzeć malucha jakąś jednorazową wpłatą.Jak napisała będzie troszkę od Aleksa dla Aleksa :)Ja również coś dorzucę,więc prześlij mi Justynko dane do przelewu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...